Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2000
Jarní cena AquatolluJarní kros gymnáziaJarní kros průmyslovky5 km na dráze obchodní akademieNa honěnou
Běh MarkovicouNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros obchodní akademiePodzimní kros průmyslovky
Šumperská hodinovkaPodzimní kros gymnáziaBludovský krosHrabenovský krosHorokros


Šumperská hodinovka
27. 09. 2000, 17.00
KVS Šumperk - Martin Stryk, Šumperk - Tyršův stadion
60 minut / hromadný start, hodinovka na umělé dráze
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Ožana VáclavOA Nové Město na Mor.17490 1964  1    
2Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.16395 1967  2    
3Medlík JanSeverka Šumperk16097 1982 1     
4Hejl JanSOU ST Šumperk15595 1953   1   
5Drážný LadislavTatran Písařov15595 1959   2   
6Podešva VladimírPOS Šumperk15290 1954   3   
7Knápek LubomírProfitnes Šumperk15170 1959   4   
8Tichý ViktorHoral Šumperk15135 1971  3    
9Růžička MartinČeská Ves15070 1983 2     
10Klučka ZdeněkŠumperk14916 1976  4    
11Ondrášek MilanSK DAMA sport14542 1985 3     
12Medlík CtiradASPV OA Šumperk14315 1958   5   
13Fišnar JanLoučná14162 1954   6   
14Srovnal OtakarLoko Zábřeh14140 1975  5    
15Král LiborSlavia VŠLD Zvolen14120 1968  6    
16Hodina AloisALSPORT Šumperk14060 1949    1  
17Březina VojtěchSeverka Šumperk13995 1986 4     
18Sporek MiroslavDesná Vest13980 1954   7   
19Valouchová MarieKlášterec13910 1973  1    
20Bartoň EduardŠtíty13870 1985 5     
21Tomíšek JindřichHanácká kyselka13832 1939     1 
22Horáček TomášBohutín13820 1983 6     
23Riegl OndřejSeverka Šumperk13490 1984 7     
24Čamek MiloslavBC Morava13362 1955   8   
25Březina JiříSK Přerov13360 1939     2 
26Valouchová LenkaŠumperk13010 1983 1     
27Hejtmánek JiříVíno Karabina12918 1969  7    
28Bartoň EduardŠtíty12750 1951   9   
29Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty12690 1956   10   
30Klimeš BohuslavSokol Hrabenov12340 1959   11   
31Dobeš MartinŠumperk12233 1976  8    
32Osladil StanislavVíno Karabina11975 1950    2  
33Vršan JosefŠumperk11600 1984 8     
34Vykydal KvětoslavSokol Temenice11250 1936     3 
35Hašek VáclavSudkov10280 1944    3  
36Ondrášek AdamLibina9148 1989 9