Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2000
Jarní cena AquatolluJarní kros gymnáziaJarní kros průmyslovky5 km na dráze obchodní akademieNa honěnou
Běh MarkovicouNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros obchodní akademiePodzimní kros průmyslovky
Šumperská hodinovkaPodzimní kros gymnáziaBludovský krosHrabenovský krosHorokros


Podzimní kros gymnázia
04. 10. 2000, 17.00
Gymnázium Šumperk, Vyhlídka (Kotel)
6400 m, dvoukolový lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Polách RostislavSK DAMA sport23.12 1975  1    
2Procházka JosefAC Česká Lípa24.28 1971  2    
3Urban RostislavSKI Team Šumperk24.45 1973  3    
4Krátký FrantišekJiskra Králíky24.52 1943    1  
5Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.25.24 1967  4    
6Adamča MilanASK STŠ Morav. Třebová25.42 1982 1     
7Spáčil RadekPERPO Bludov25.56 1971  5    
8Medlík JanSeverka Šumperk25.57 1982 2     
9Dostál LadislavASK STŠ Morav. Třebová26.03 1956   1   
10Andrle Josef---26.07 1964  6    
11Mikulka JosefŠumperk26.11 1949    2  
12Směšný BronislavSokol Sobotín26.16 1968  7    
13Komárek OndřejSKI Klub Šumperk26.17 1982 3     
14Novák JanSKI Klub Šumperk26.22 1982 4     
15Ličman AlešTimex Praha26.26 1959   2   
16Drážný LadislavTatran Písařov26.26 1959   3   
17Javůrek PetrASK STŠ Morav. Třebová26.38 1982 5     
18Podešva VladimírPOS Šumperk26.40 1954   4   
19Klučka ZdeněkŠumperk26.42 1976  8    
20Fišnar JiříKouty26.50 1976  9    
21Hejl JanSOU ST Šumperk26.53 1953   5   
22Škop VladimírŠumperk26.59 1954   6   
23Knápek LubomírProfitnes Šumperk27.04 1959   7   
24Růžička MartinČeská Ves27.13 1983 6     
25Dufek OndřejSKI Klub Šumperk27.23 1983 7     
26Trojek KarelŠumperk27.37 1981  10    
27Blaháček BohumilPERPO Bludov27.44 1970  11    
28Tichý ViktorHoral Šumperk27.52 1971  12    
29Strachota MichalSeverka Šumperk28.04 1983 8     
30Hubáček PavelSokol Temenice28.06 1976  13    
31Berger JanSTŠ MO Moravská Třebová28.07 1984 9     
32Seifert DanielSTŠ MO Moravská Třebová28.10 1984 10     
33Klimeš MiroslavSokol Hrabenov28.36 1982 11     
34Andrle JosefSK DAMA Sport28.37 1986 12     
35Riegl OndřejSeverka Šumperk28.40 1984 13     
36Sporek MiroslavDesná Vest28.59 1954   8   
37Vepřek RadomírVíno Karabina29.02 1953   9   
38Pernica PavelPERPO Bludov29.08 1949    3  
39Kotvan PetrBludov29.19 1984 14     
40Král LiborSlavia VŠLD Zvolen29.22 1968  14    
41Štrobl KarelPERPO Bludov29.25 1971  15    
42Březina VojtěchSeverka Šumperk29.28 1986 15     
43Bartoň EduardŠtíty29.29 1985 16     
44Giesel LiborPERPO Bludov29.31 1973  16    
45Hejral JosefPERPO Bludov29.32 1959   10   
46Valouchová MarieKlášterec30.11 1973  1    
47Vozda JiříKVS Šumperk OB30.27 1961  17    
48Hodina AloisALSPORT Šumperk30.30 1949    4  
49Bielčík JindřichLichkov30.33 1940     1 
50Medlík CtiradASPV OA Šumperk30.51 1958   11   
51Fišnar JanLoučná30.51 1954   12   
52Málek JiříŠumperk31.21 1982 17     
53Tomíšek JindřichHanácká kyselka31.22 1939     2 
54Valouchová LenkaŠumperk32.08 1983 1     
55Šrámek JaromírKVS Šumperk OB32.14 1958   13   
56Straka JosefŠumperk32.34 1939     3 
57Klimeš BohuslavSokol Hrabenov32.41 1959   14   
58Janů ZdeněkHoral Šumperk32.44 1957   15   
59Benda JosefNový Malín32.48 1959   16   
60Dobeš MartinŠumperk32.58 1976  18    
61Grozmanová LucieŠumperk33.02 1983 2     
62Srovnal OtakarLoko Zábřeh33.07 1942    5  
63Bartoň EduardŠtíty33.10 1951   17   
64Žouželka JaroslavEskymo klub Zábřeh33.30 1950    6  
65Mazák ZdeněkSokol Hrabenov33.35 1962  19    
66Matějíček DaliborKČT Šumperk34.23 1959   18   
67Lípa FrantišekHoral Šumperk34.36 1949    7  
68Strachotová KateřinaKVS Šumperk OB34.53 1983 3     
69Genčur LubošŠumperk34.59 1962  20    
70Osladil StanislavVíno Karabina35.00 1950    8  
71Horvátová BlankaZábřeh35.22 1973  2    
72Komárková EvaKammsport Šumperk35.29 1958   1   
73Macháček JiříŠumperk36.29 1953   19   
74Březinová DanaSeverka Šumperk36.38 1958   2   
75Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB36.42 1963   3   
76Škopová JaroslavaEgon Team36.45 1966  3    
77Vykydal KvětoslavSokol Temenice37.46 1936     4 
78Macháčková AnnaŠumperk38.59 1984 4     
79Tonová ZdeňkaRuda nad Moravou41.25 1958   4   
80Hašek VáclavSudkov43.37 1944    9