Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2000
Jarní cena AquatolluJarní kros gymnáziaJarní kros průmyslovky5 km na dráze obchodní akademieNa honěnou
Běh MarkovicouNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros obchodní akademiePodzimní kros průmyslovky
Šumperská hodinovkaPodzimní kros gymnáziaBludovský krosHrabenovský krosHorokros


Hrabenovský kros
15. 10. 2000, 10.00
Sokol Hrabenov, Hrabenov, hřiště
8000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Tempír TomášSKI Klub Šumperk27.24 1977  1    
2Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.28.34 1967  2    
3Urban RostislavSKI Team Šumperk29.10 1973  3    
4Spáčil RadekPERPO Bludov29.36 1971  4    
5Mikulka JosefŠumperk30.00 1949    1  
6Drážný LadislavTatran Písařov30.24 1959   1   
7Hejl JanSOU ST Šumperk30.35 1953   2   
8Klučka ZdeněkŠumperk30.40 1976  5    
9Novák JanSKI Klub Šumperk30.50 1982 1     
10Kunčar JakubAtletika Šumperk30.50 1975  6    
11Podešva VladimírPOS Šumperk30.57 1954   3   
12Knápek LubomírProfitnes Šumperk31.09 1959   4   
13Čmakal FrantišekBludov31.29 1977  7    
14Medlík JanSeverka Šumperk31.32 1982 2     
15Dufek OndřejSKI Klub Šumperk31.33 1983 3     
16Dostál LadislavASK STŠ Morav. Třebová31.36 1956   5   
17Šrámek JaromírKVS Šumperk OB31.39 1958   6   
18Strachota MichalSeverka Šumperk32.12 1983 4     
19Holý AdamBohutín32.27 1984 5     
20Vepřek RadomírVíno Karabina32.45 1953   7   
21Trojek KarelŠumperk32.48 1981  8    
22Berger JanSTŠ MO Moravská Třebová33.10 1984 6     
23Fišnar JiříKouty33.10 1976  9    
24Horáček TomášBohutín33.25 1983 7     
25Sporek MiroslavDesná Vest33.57 1954   8   
26Král LiborSlavia VŠLD Zvolen34.01 1968  10    
27Mazák LukášSokol Hrabenov34.04 1986 8     
28Březina VojtěchSeverka Šumperk34.12 1986 9     
29Fišnar JanLoučná34.51 1954   9   
30Blaháček BohumilPERPO Bludov35.22 1970  11    
31Šiml JanPraha35.35 1967  12    
32Uhmann TomášSeverka Šumperk36.05 1953   10   
33Hodina AloisALSPORT Šumperk36.17 1949    2  
34Vozda JiříKVS Šumperk OB36.32 1961  13    
35Valouchová MarieKlášterec36.50 1973  1    
36Medlík CtiradASPV OA Šumperk36.52 1958   11   
37Valouchová LenkaŠumperk36.54 1983 1     
38Tomíšek JindřichHanácká kyselka37.20 1939     1 
39Klimeš MiroslavSokol Hrabenov37.31 1982 10     
40Schneiderová BeďaMoravská Třebová38.13 1965   1   
41Janů PřemyslZábřeh38.34 1980  14    
42Bartoň EduardŠtíty38.38 1951   12   
43Klimeš BohuslavSokol Hrabenov38.59 1959   13   
44Mazák ZdeněkSokol Hrabenov39.46 1962  15    
45Koutný VojtěchPřerov39.52 1958   14   
46Komárková EvaKammsport Šumperk40.33 1958   2   
47Dobeš MartinŠumperk41.01 1976  16    
48Horvátová BlankaZábřeh41.24 1973  2    
49Lípa FrantišekHoral Šumperk41.27 1949    3  
50Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB42.31 1963   3   
51Vykydal KvětoslavSokol Temenice42.31 1936     2 
52Osladil StanislavVíno Karabina43.25 1950    4  
53Mazák JosefŠumperk44.22 1959   15   
54Tonová ZdeňkaRuda nad Moravou46.59 1958   4