Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2001
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OANa honěnouJarní kros průmyslovkyBěh Markovicou
Běh PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAKaskády
Šumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaBludovský krosPodzimní kros gymnáziaHrabenovský kros
Horokros


Běh Markovicou
18. 04. 2001, 17.00
Sokol Kolšov, Kolšov, hostinec u sv. Anny
10000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Hubáček PetrAO Nové Město na Moravě32.44 1978  1    
2Krátký FrantišekJiskra Králíky34.49 1943    1  
3Veselský MartinAO Nové Město na Moravě35.41 1969  2    
4Mikulka JosefŠumperk35.49 1949    2  
5Drážný LadislavTatran Písařov35.51 1959   1   
6Knápek LubomírProfitnes Šumperk36.36 1959   2   
7Kylar IvoKrálíky36.44 1954   3   
8Klučka ZdeněkŠumperk36.50 1976  3    
9Šalplachta JindřichFenix Jeseník36.52 1947    3  
10Srovnal OtakarLoko Zábřeh37.00 1975  4    
11Král VáclavSeverka Šumperk37.08 1982  5    
12Sporek MiroslavFagus37.54 1954   4   
13Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk38.24 1953   5   
14Hejl JanŠumperk38.50 1953   6   
15Riegl OndřejSeverka Šumperk38.54 1984 1     
16Růžička KarelČeská Ves39.14 1956   7   
17Tichý ViktorHoral Šumperk39.24 1971  6    
18Štrobl KarelPERPO Bludov39.26 1971  7    
19Koštoval JiříJeseník39.27 1951    4  
20Medlík CtiradASPV OA Šumperk39.33 1958   8   
21Bartoň EduardŠtíty39.40 1985 2     
22Fischer IvoAZ Ekoterm Šumperk39.45 1966  8    
23Kukula ZdeněkVíno Karabina40.03 1950    5  
24Fouček PetrAZ Ekotherm Šumperk40.12 1965  9    
25Schon JiříŠumperk40.36 1983 3     
26Král LiborAZ Ekotherm Šumperk40.47 1968  10    
27Komárek JaromírKVS Šumperk OB41.08 1949    6  
28Fišnar JanLoučná41.37 1954   9   
29Hejral JosefPERPO Bludov41.46 1959   10   
30Vozda JiříKVS Šumperk OB42.02 1961   11   
31Lerch VladislavMilo Olomouc42.05 1948    7  
32Vacula DavidDIDI Team Jeseník42.24 1970  11    
33Dostál JiříDarek Přikryl42.25 1964  12    
34Podešva VladimírPOS Šumperk42.30 1954   12   
35Janů ZdeněkHoral Šumperk42.38 1957   13   
36Bielčík JindřichLichkov42.42 1940     1 
37Valouchová MarieKlášterec43.10 1973  1    
38Herbst ManfredJesdrev43.24 1941     2 
39Dobeš MartinMartindobes.cz43.43 1976  13    
40Mann TomášDubicko43.52 1965  14    
41Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh44.06 1936     3 
42Tomíšek JindřichHanácká kyselka45.19 1939     4 
43Bartoň EduardŠtíty45.28 1951    8  
44Málek JiříPrumka Galaxy45.45 1982  15    
45Srovnal OtakarLoko Zábřeh45.53 1942    9  
46Genčur LubošŠumperk46.04 1962  16    
47Paloncý PavelKVS Šumperk OB46.12 1963  17    
48Tříska OndřejLoučná47.02 1986 4     
49Hejtmánek JiříVíno Karabina47.20 1969  18    
50Krumer MiroslavOstrov47.29 1949    10  
51Komárková EvaKammsport Šumperk48.16 1958   1   
52Březina VladimírSeverka Šumperk48.33 1958   14   
53Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB48.47 1963   2   
54Horvátová BlankaZábřeh49.25 1973  2    
55Lípa FrantišekHoral Šumperk49.47 1949    11  
56Valouchová LenkaSKP Šumperk49.57 1983 1     
57Bočková MartaVikýřovice50.12 1957   3   
58Macháčková AnnaVíno Karabina50.26 1984 2     
59Macháček JiříVíno Karabina50.40 1953   15   
60Březina ZdeněkChromeč50.52 1961   16   
61Osladil StanislavVíno Karabina53.05 1950    12  
62Matějíček DaliborKČT Šumperk57.39 1959   17