Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2001
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OANa honěnouJarní kros průmyslovkyBěh Markovicou
Běh PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAKaskády
Šumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaBludovský krosPodzimní kros gymnáziaHrabenovský kros
Horokros


Podzimní kros obchodní akademie
12. 09. 2001, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, u IV. ZŠ v Šumperku (Temenice)
5000 m, přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Polách RostislavSK DAMA sport18.21 1975  1    
2Halama JakubKVS Šumperk OB18.23 1979  2    
3Novák JanPrumka Galaxy18.24 1982  3    
4Urban RostislavSKI Team Šumperk18.29 1973  4    
5Krátký FrantišekJiskra Králíky18.36 1943    1  
6Kašpar Tomᚊumperk18.51 1973  5    
7Růžička MartinČeská Ves18.59 1983 1     
8Ondrášek MilanSK DAMA sport19.06 1985 2     
9Vošický PavelSK DAMA sport19.16 1975  6    
10Mikulka JosefŠumperk19.27 1949    2  
11Čmakal FrantišekBludov19.32 1977  7    
12Minář MarekNový Malín19.33 1974  8    
13Březina VojtěchSeverka Šumperk19.37 1986 3     
14Podešva VladimírPOS Šumperk19.44 1954   1   
15Knápek LubomírProfitnes Šumperk19.48 1959   2   
16Andrle Josef---19.53 1964  9    
17Berger JanSTŠ MO Moravská Třebová19.54 1984 4     
18Mátl PavelKVS Šumperk OB19.55 1968  10    
19Klučka ZdeněkŠumperk19.59 1976  11    
20Drozd LukášDIDI Team Jeseník20.07 1981  12    
21Bartoň EduardŠtíty20.09 1985 5     
22Šalplachta JindřichFenix Jeseník20.10 1947    3  
23Pumprla RostislavSK Salith-Sumtex20.11 1985 6     
24Tichý ViktorHoral Šumperk20.14 1971  13    
25Hejl JanŠumperk20.15 1953   3   
26Ličman AlešTatran Všechovice20.17 1959   4   
27Srovnal OtakarLoko Zábřeh20.22 1975  14    
28Mazák LukášSokol Hrabenov20.26 1986 7     
29Beliov PetrAlbrechtice20.31 1963  15    
30Kopa MichalSKP Šumperk20.35 1975  16    
31Dokoupil VítězslavKAS Olomouc20.42 1952   5   
32Málek JiříPrumka Galaxy20.49 1982  17    
33Dostál LadislavASK STŠ Morav. Třebová20.54 1956   6   
34Sporek MiroslavFagus21.09 1954   7   
35Vozda JiříKVS Šumperk OB21.12 1961   8   
36Horáček TomášBohutín21.13 1983 8     
37Růžička KarelČeská Ves21.24 1956   9   
38Chytil VladimírTatran Všechomín21.25 1950    4  
39Andrle JosefSK DAMA Sport21.28 1986 9     
40Dressler ČeněkŠumperk21.34 1974  18    
41Kukula ZdeněkVíno Karabina21.36 1950    5  
42Berka MichalDIDI Team Jeseník21.42 1973  19    
43Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk21.51 1953   10   
44Pernica PavelPERPO Bludov21.54 1949    6  
45Medlík CtiradASPV OA Šumperk22.06 1958   11   
46Růžička LukášKVS Šumperk OB22.11 1978  20    
47Genčur RomanKVS Šumperk OB22.15 1987 10     
48Štrobl KarelPERPO Bludov22.20 1971  21    
49Král LiborAZ Ekotherm Šumperk22.29 1968  22    
50Hejral JosefPERPO Bludov22.44 1959   12   
51Schneiderová BeďaMoravská Třebová22.56 1965   1   
52Dobeš MartinMartindobes.cz22.59 1976  23    
53Bielčík JindřichLichkov23.00 1940     1 
54Krumer MiroslavOstrov23.02 1949    7  
55Tomíšek JindřichHanácká kyselka23.08 1939     2 
56Homola MiroslavSokol Hrabenov23.24 1955   13   
57Bartoň EduardŠtíty23.34 1951    8  
58Paloncý PavelKVS Šumperk OB23.40 1963  24    
59Súč JiříAtletika Šumperk23.45 1986 11     
60Janů ZdeněkHoral Šumperk23.47 1957   14   
61Vacula DavidDIDI Team Jeseník23.49 1970  25    
62Herbst ManfredJesdrev23.50 1941     3 
63Genčur LubošŠumperk24.17 1962  26    
64Srovnal OtakarLoko Zábřeh24.20 1942    9  
65Merta JaroslavJeseník24.45 1935     4 
66Macháček JiříVíno Karabina25.10 1953   15   
67Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB25.15 1963   2   
68Bartfay Tomáš25.23 1986 12     
69Prokop JanHoral Šumperk25.37 1975  27    
70Straka JosefŠumperk25.43 1939     5 
71Bielčik PetrLichkov26.31 1971  28    
72Macháčková AnnaVíno Karabina26.55 1984 1     
73Mazák ZdeněkSokol Hrabenov27.34 1962  29    
74Osladil StanislavVíno Karabina28.07 1950    10  
75Vykydal KvětoslavSokol Temenice28.39 1936     6 
76Tonová ZdeňkaRuda nad Moravou29.08 1958   3