Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2001
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OANa honěnouJarní kros průmyslovkyBěh Markovicou
Běh PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAKaskády
Šumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaBludovský krosPodzimní kros gymnáziaHrabenovský kros
Horokros


Kaskády
19. 09. 2001, 17.00
Neumannova.cz, Šumperk areál na Vyhlídce
7000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Stránský AlešIscarex Česká Třebová26.34 1960   1   
2Urban RostislavSKI Team Šumperk26.45 1973  1    
3Krátký FrantišekJiskra Králíky27.05 1943    1  
4Novák JanPrumka Galaxy27.21 1982  2    
5Růžička MartinČeská Ves27.46 1983 1     
6Mikulka JosefŠumperk28.21 1949    2  
7Ondrášek MilanSK DAMA sport28.24 1985 2     
8Kylar IvoKrálíky28.28 1954   2   
9Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.28.31 1967  3    
10Drozd LukášDIDI Team Jeseník28.39 1981  4    
11Čmakal FrantišekBludov28.52 1977  5    
12Knápek LubomírProfitnes Šumperk29.06 1959   3   
13Srovnal OtakarLoko Zábřeh29.10 1975  6    
14Bartoň EduardŠtíty29.15 1985 3     
15Mazák LukášSokol Hrabenov29.23 1986 4     
16Zapalač MartinFénix Jeseník29.25 1986 5     
17Riegl OndřejSeverka Šumperk29.30 1984 6     
18Mátl PavelKVS Šumperk OB29.41 1968  7    
19Štětina RomanLP Šumperk29.55 1975  8    
20Sporek MiroslavFagus29.56 1954   4   
21Vrzala MichalŠumperk29.59 1978  9    
22Matoušek MilanSeverka Šumperk30.12 1967  10    
23Andrle JosefSK DAMA Sport30.27 1986 7     
24Kopa MichalSKP Šumperk30.33 1975  11    
25Vozda JiříKVS Šumperk OB30.58 1961   5   
26Dokoupil VítězslavKAS Olomouc31.03 1952   6   
27Kotvan PetrBludov31.10 1984 8     
28Kukula ZdeněkVíno Karabina31.30 1950    3  
29Málek JiříPrumka Galaxy31.34 1982  12    
30Genčur RomanKVS Šumperk OB32.03 1987 9     
31Štrobl KarelPERPO Bludov32.20 1971  13    
32Tříska OndřejLoučná32.32 1986 10     
33Růžička LukášKVS Šumperk OB32.44 1978  14    
34Král LiborAZ Ekotherm Šumperk32.48 1968  15    
35Dobeš MartinMartindobes.cz32.51 1976  16    
36Bielčik PetrLichkov32.58 1971  17    
37Súč JiříAtletika Šumperk33.51 1986 11     
38Janů ZdeněkHoral Šumperk34.01 1957   7   
39Krumer MiroslavOstrov34.33 1949    4  
40Paloncý PavelKVS Šumperk OB34.38 1984 12     
41Bartoň EduardŠtíty34.56 1951    5  
42Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk35.24 1953   8   
43Pernica PavelPERPO Bludov35.24 1949    6  
44Bednářová DanaUniverzita Olomouc35.29 1979  1    
45Srovnal OtakarLoko Zábřeh35.35 1942    7  
46Vacula DavidDIDI Team Jeseník36.34 1970  18    
47Macháček JiříVíno Karabina36.59 1953   9   
48Bielčík JindřichLichkov37.00 1940     1 
49Kadlec JosefKAS Olomouc38.10 1952   10   
50Hejtmánek JiříVíno Karabina38.47 1969  19    
51Straka JosefŠumperk39.02 1939     2 
52Macháčková AnnaVíno Karabina39.14 1984 1     
53Komárková EvaKammsport Šumperk41.00 1958   1   
54Osladil StanislavVíno Karabina41.49 1950    8  
55Adámková TerezaKVS Šumperk OB42.04 1986 2     
56Vykydal KvětoslavSokol Temenice42.56 1936     3 
57Horvátová BlankaZábřeh45.14 1973  2