Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2001
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OANa honěnouJarní kros průmyslovkyBěh Markovicou
Běh PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAKaskády
Šumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaBludovský krosPodzimní kros gymnáziaHrabenovský kros
Horokros


Bludovský kros
07. 10. 2001, 12.00
Perpo Bludov, Bludov, koupaliště Vlčí důl
10000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Šesták Radim52.39 1971  1    
2Ženčák JaroslavASPV OA Šumperk52.59 1961   1   
3Polách RostislavSK DAMA sport53.25 1975  2    
4Kašpar Tomᚊumperk54.02 1973  3    
5Novák JanPrumka Galaxy55.32 1982  4    
6Vošický PavelSK DAMA sport55.43 1975  5    
7Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.56.03 1967  6    
8Urban RostislavSKI Team Šumperk56.21 1973  7    
9Drozd LukášDIDI Team Jeseník57.35 1981  8    
10Mikulka JosefŠumperk57.40 1949    1  
11Růžička MartinČeská Ves57.43 1983 1     
12Holý AdamBohutín57.51 1984 2     
13Březina VojtěchSeverka Šumperk58.05 1986 3     
14Podešva VladimírPOS Šumperk58.17 1954   2   
15Knápek LubomírProfitnes Šumperk58.35 1959   3   
16Kopa MichalSKP Šumperk60.17 1975  9    
17Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB60.30 1974  10    
18Matoušek MilanSeverka Šumperk60.35 1967  11    
19Srovnal OtakarLoko Zábřeh60.56 1975  12    
20Sporek MiroslavFagus60.58 1954   4   
21Horáček TomášBohutín61.05 1983 4     
22Čmakal FrantišekBludov61.15 1977  13    
23Ondrášek MilanSK DAMA sport61.24 1985 5     
24Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk62.21 1953   5   
25Andrle JosefSK DAMA Sport62.23 1986 6     
26Klučka ZdeněkŠumperk62.48 1976  14    
27Komárek OndřejSKI Klub Šumperk62.57 1982  15    
28Hejl JanŠumperk63.10 1953   6   
29Vrzala MichalŠumperk63.15 1978  16    
30Růžička KarelČeská Ves63.19 1956   7   
31Pernica PavelPERPO Bludov64.38 1949    2  
32Vozda JiříKVS Šumperk OB65.01 1961   8   
33Král LiborAZ Ekotherm Šumperk65.02 1968  17    
34Kotvan PetrBludov65.17 1984 7     
35Tichý ViktorHoral Šumperk65.52 1971  18    
36Snášel LubomírBludov66.46 1981  19    
37Štrobl KarelPERPO Bludov66.52 1971  20    
38Medlík CtiradASPV OA Šumperk66.55 1958   9   
39Genčur RomanKVS Šumperk OB67.58 1987 8     
40Kukula ZdeněkVíno Karabina68.03 1950    3  
41Hejral JosefPERPO Bludov68.08 1959   10   
42Bartoň EduardŠtíty68.42 1951    4  
43Ston PavelBludov69.43 1954   11   
44Fischer IvoAZ Ekoterm Šumperk69.54 1966  21    
45Genčur LubošŠumperk69.58 1962  22    
46Srovnal OtakarLoko Zábřeh70.03 1942    5  
47Mazák JosefŠumperk70.03 1959   12   
48Dobeš MartinMartindobes.cz71.16 1976  23    
49Straka JosefŠumperk73.03 1939     1 
50Svobodová TerezaFenix SKI Team Jeseník73.14 1984 1     
51Tříska OndřejLoučná73.46 1986 9     
52Vacula DavidDIDI Team Jeseník74.12 1970  24    
53Březina VladimírSeverka Šumperk76.22 1958   13   
54Macháček JiříVíno Karabina77.02 1953   14   
55Komárková EvaKammsport Šumperk78.43 1958   1   
56Horvátová BlankaZábřeh80.10 1973  1    
57Andrlová DarjaBludov80.13 1961   2   
58Bočková MartaVikýřovice80.41 1957   3   
59Bartfay Tomáš82.28 1986 10     
60Osladil StanislavVíno Karabina82.51 1950    6  
61Macháčková AnnaVíno Karabina83.38 1984 2