Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2001
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OANa honěnouJarní kros průmyslovkyBěh Markovicou
Běh PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAKaskády
Šumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaBludovský krosPodzimní kros gymnáziaHrabenovský kros
Horokros


Podzimní kros gymnázia
10. 10. 2001, 17.00
Gymnázium Šumperk, Šumperk, areál na Vyhlídce
6000 m, lesní dvoukolový běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Procházka JosefAC Česká Lípa23.45 1971  1    
2Abrahám LuděkSK Hronov24.02 1975  2    
3Krátký FrantišekJiskra Králíky24.30 1943    1  
4Novák JanPrumka Galaxy24.46 1982  3    
5Urban RostislavSKI Team Šumperk24.59 1973  4    
6Růžička MartinČeská Ves25.17 1983 1     
7Kylar IvoKrálíky25.24 1954   1   
8Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.25.35 1967  5    
9Čmakal FrantišekBludov26.11 1977  6    
10Březina VojtěchSeverka Šumperk26.21 1986 2     
11Knápek LubomírProfitnes Šumperk26.24 1959   2   
12Minář MarekNový Malín26.24 1974  7    
13Dostál LadislavASK STŠ Morav. Třebová26.24 1956   3   
14Klučka ZdeněkŠumperk26.25 1976  8    
15Beliov PetrAlbrechtice26.29 1963  9    
16Riegl OndřejSeverka Šumperk26.36 1984 3     
17Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB26.43 1974  10    
18Málek JiříPrumka Galaxy26.58 1982  11    
19Podešva VladimírPOS Šumperk27.00 1954   4   
20Srovnal OtakarLoko Zábřeh27.02 1975  12    
21Drážný LadislavTatran Písařov27.10 1959   5   
22Strachota MichalSeverka Šumperk27.15 1983 4     
23Kopa MichalSKP Šumperk27.27 1975  13    
24Pumprla RostislavSK Salith-Sumtex27.32 1985 5     
25Komárek OndřejSKI Klub Šumperk27.32 1982  14    
26Sporek MiroslavFagus27.39 1954   6   
27Koštoval JiříJeseník27.50 1951    2  
28Janků ZdeněkRak-Janco Postřelmov27.57 1955   7   
29Rak ZdeněkRak-Janco Postřelmov28.03 1953   8   
30Strachota PetrSeverka Šumperk28.09 1987 6     
31Dokoupil VítězslavKAS Olomouc28.14 1952   9   
32Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk28.23 1953   10   
33Kukula ZdeněkVíno Karabina28.35 1950    3  
34Vozda JiříKVS Šumperk OB28.40 1961   11   
35Tříska OndřejLoučná28.49 1986 7     
36Pernica PavelPERPO Bludov29.00 1949    4  
37Snášel LubomírBludov29.00 1981  15    
38Hejl JanŠumperk29.06 1953   12   
39Štrobl KarelPERPO Bludov29.09 1971  16    
40Král LiborAZ Ekotherm Šumperk29.29 1968  17    
41Fischer IvoAZ Ekoterm Šumperk29.32 1966  18    
42Hroch AntonínHanušovice29.40 1984 8     
43Medlík CtiradASPV OA Šumperk29.50 1958   13   
44Fouček PetrAZ Ekotherm Šumperk29.55 1965  19    
45Genčur RomanKVS Šumperk OB30.19 1987 9     
46Lerch VladislavMilo Olomouc30.20 1948    5  
47Bielčík JindřichLichkov30.22 1940     1 
48Súč JiříAtletika Šumperk30.22 1986 10     
49Hejral JosefPERPO Bludov30.23 1959   14   
50Tomíšek JindřichHanácká kyselka30.24 1939     2 
51Krumer MiroslavOstrov31.10 1949    6  
52Schneiderová BeďaMoravská Třebová31.15 1965   1   
53Bartoň EduardŠtíty31.20 1951    7  
54Brandejský MilanŠumperk31.25 1965  20    
55Janů ZdeněkHoral Šumperk31.26 1957   15   
56Dobeš MartinMartindobes.cz32.08 1976  21    
57Srovnal OtakarLoko Zábřeh32.12 1942    8  
58Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh32.42 1936     3 
59Straka JosefŠumperk32.49 1939     4 
60Macháček JiříVíno Karabina32.51 1953   16   
61Březina VladimírSeverka Šumperk33.03 1958   17   
62Kadlec JosefKAS Olomouc33.33 1952   18   
63Koutný VojtěchPřerov33.33 1958   19   
64Mazák ZdeněkSokol Hrabenov34.25 1962  22    
65Komárková EvaKammsport Šumperk34.25 1958   2   
66Mátych Kamil35.13 1985 11     
67Macháčková AnnaVíno Karabina35.24 1984 1     
68Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB35.44 1963   3   
69Horvátová BlankaZábřeh37.06 1973  1    
70Osladil StanislavVíno Karabina37.32 1950    9  
71Medlíková MilenaSeverka Šumperk39.45 1958   4   
72Adámková TerezaKVS Šumperk OB41.37 1986 2     
73Ondrášková LenkaLibina41.57 1987 3