Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2001
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OANa honěnouJarní kros průmyslovkyBěh Markovicou
Běh PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAKaskády
Šumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaBludovský krosPodzimní kros gymnáziaHrabenovský kros
Horokros


Hrabenovský kros
14. 10. 2001, 10.00
Sokol Hrabenov, Hrabenov, lyžařský areál
16000 m, přespolní, intervalový start
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Procházka JosefAC Česká Lípa27.47 1971  1    
2Tempír TomášSKI Klub Šumperk28.07 1977  2    
3Kašpar Tomᚊumperk28.25 1973  3    
4Urban RostislavSKI Team Šumperk29.12 1973  4    
5Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.29.45 1967  5    
6Růžička MartinČeská Ves29.56 1983 1     
7Novák JanPrumka Galaxy30.07 1982  6    
8Holý AdamBohutín30.41 1984 2     
9Ondrášek MilanSK DAMA sport30.43 1985 3     
10Knápek LubomírProfitnes Šumperk30.45 1959   1   
11Mikulka JosefŠumperk30.57 1949    1  
12Břinčil Lukᚊtíty31.05 1986 4     
13Minář MarekNový Malín31.08 1974  7    
14Rak ZdeněkRak-Janco Postřelmov31.31 1953   2   
15Drážný LadislavTatran Písařov31.35 1959   3   
16Strachota MichalSeverka Šumperk31.49 1983 5     
17Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB31.54 1974  8    
18Strachota JaroslavSeverka šumperk31.55 1956   4   
19Račák Aleš32.06 1987 6     
20Brokeš RostislavElektro-Rýznar Štíty32.07 1962  9    
21Březina VojtěchSeverka Šumperk32.07 1986 7     
22Klučka ZdeněkŠumperk32.19 1976  10    
23Šalplachta JindřichFenix Jeseník32.21 1947    2  
24Kopa MichalSKP Šumperk32.22 1975  11    
25Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk32.22 1953   5   
26Račák Ivoš32.25 1987 8     
27Sporek MiroslavFagus32.29 1954   6   
28Komárek OndřejSKI Klub Šumperk32.58 1982  12    
29Horáček TomášBohutín33.01 1983 9     
30Srovnal OtakarLoko Zábřeh33.04 1975  13    
31Wittman Edmund33.10 1971  14    
32Růžička KarelČeská Ves33.17 1956   7   
33Pumprla RostislavSK Salith-Sumtex33.20 1985 10     
34Vrzala MichalŠumperk33.22 1978  15    
35Mazák LukášSokol Hrabenov33.24 1986 11     
36Strachota PetrSeverka Šumperk33.34 1987 12     
37Vozda JiříKVS Šumperk OB33.43 1961   8   
38Pernica PavelPERPO Bludov33.43 1949    3  
39Janků ZdeněkRak-Janco Postřelmov33.45 1955   9   
40Bartoň EduardŠtíty34.00 1985 13     
41Fischer IvoAZ Ekoterm Šumperk34.01 1966  16    
42Snášel LubomírBludov34.23 1981  17    
43Kukula ZdeněkVíno Karabina34.25 1950    4  
44Komárek JaromírKVS Šumperk OB34.29 1949    5  
45Tříska OndřejLoučná34.38 1986 14     
46Pavlík Josef34.42 1979  18    
47Král LiborAZ Ekotherm Šumperk34.43 1968  19    
48Štrobl KarelPERPO Bludov34.58 1971  20    
49Málek JiříPrumka Galaxy35.03 1982  21    
50Fouček PetrAZ Ekotherm Šumperk35.11 1965  22    
51Vojtík Petr35.12 1987 15     
52Pur VáclavŠumperk35.29 1955   10   
53Genčur RomanKVS Šumperk OB35.51 1987 16     
54Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh36.47 1936     1 
55Bartoň EduardŠtíty36.55 1951    6  
56Janů ZdeněkHoral Šumperk37.46 1957   11   
57Srovnal OtakarLoko Zábřeh37.54 1942    7  
58Medlík CtiradASPV OA Šumperk38.08 1958   12   
59Genčur LubošŠumperk38.27 1962  23    
60Valenta PavelLion DBV Šumperk38.35 1969  24    
61Steiger Jaroslav39.04 1954   13   
62Macháček JiříVíno Karabina39.05 1953   14   
63Mann TomášDubicko39.19 1965  25    
64Svobodová TerezaFenix SKI Team Jeseník40.33 1984 1     
65Březina VladimírSeverka Šumperk40.41 1958   15   
66Skácel JaroslavKOB Konice40.49 1946    8  
67Mazák ZdeněkSokol Hrabenov41.33 1962  26    
68Říhová Gabriela41.49 1979  1    
69Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB41.53 1963   1   
70Komárková EvaKammsport Šumperk41.55 1958   2   
71Strachotová EvaSeverka Šumperk42.08 1960   3   
72Horvátová BlankaZábřeh42.22 1973  2    
73Macháčková AnnaVíno Karabina42.40 1984 2     
74Skácelová NaděždaKOB Konice43.04 1961   4   
75Osladil StanislavVíno Karabina44.05 1950    9  
76Mikulková Petra45.15 1977  3    
77Medlíková MilenaSeverka Šumperk45.22 1958   5   
78Tonová ZdeňkaRuda nad Moravou46.20 1958   6   
79Hašek VáclavSudkov49.39 1944    10