Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2001
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OANa honěnouJarní kros průmyslovkyBěh Markovicou
Běh PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAKaskády
Šumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaBludovský krosPodzimní kros gymnáziaHrabenovský kros
Horokros


Horokros
21. 10. 2001, 10.00
Horal Šumperk, Učňovská škola Šumperk
16000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Horák OndřejŠternberk60.10 1975  1    
2Kašpar Tomᚊumperk60.33 1973  2    
3Ženčák JaroslavASPV OA Šumperk60.40 1961   1   
4Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.61.26 1967  3    
5Urban RostislavSKI Team Šumperk62.28 1973  4    
6Růžička MartinČeská Ves63.43 1983 1     
7Směšný BronislavSokol Sobotín63.58 1968  5    
8Mikulka JosefŠumperk64.10 1949    1  
9Klučka ZdeněkŠumperk64.10 1976  6    
10Knápek LubomírProfitnes Šumperk64.25 1959   2   
11Holý AdamBohutín65.17 1984 2     
12Blaha TomášAK Kroměříž65.26 1976  7    
13Rak ZdeněkRak-Janco Postřelmov65.40 1953   3   
14Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB66.09 1974  8    
15Minář MarekNový Malín66.13 1974  9    
16Málek JiříPrumka Galaxy66.33 1982  10    
17Račák Aleš66.41 1987 3     
18Koštoval JiříJeseník66.47 1951    2  
19Podešva VladimírPOS Šumperk66.58 1954   4   
20Břinčil Lukᚊtíty67.02 1986 4     
21Dufek OndřejSKI Klub Šumperk67.09 1983 5     
22Drážný LadislavTatran Písařov67.15 1959   5   
23Komárek OndřejSKI Klub Šumperk67.26 1982  11    
24Drozd LukášDIDI Team Jeseník67.41 1981  12    
25Kopa MichalSKP Šumperk68.17 1975  13    
26Dokoupil VítězslavKAS Olomouc68.33 1952   6   
27Tichý ViktorHoral Šumperk68.37 1971  14    
28Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk68.46 1953   7   
29Hejl JanŠumperk69.11 1953   8   
30Račák Ivoš69.28 1987 6     
31Srovnal OtakarLoko Zábřeh69.33 1975  15    
32Horáček TomášBohutín69.52 1983 7     
33Mazák LukášSokol Hrabenov70.38 1986 8     
34Pernica PavelPERPO Bludov70.59 1949    3  
35Sadílek VáclavAtletika Albrechtice71.43 1950    4  
36Matoušek MilanSeverka Šumperk71.59 1967  16    
37Růžička KarelČeská Ves72.14 1956   9   
38Fischer IvoAZ Ekoterm Šumperk72.23 1966  17    
39Sporek MiroslavFagus72.26 1954   10   
40Král LiborAZ Ekotherm Šumperk72.46 1968  18    
41Březina VojtěchSeverka Šumperk74.16 1986 9     
42Javůrek Tomáš75.38 1987 10     
43Horníček Vladimír75.44 1974  19    
44Lerch VladislavMilo Olomouc75.56 1948    5  
45Homola MiroslavSokol Hrabenov76.44 1955   11   
46Zeman Jan76.58 1975  20    
47Genčur RomanKVS Šumperk OB77.09 1987 11     
48Tomíšek JindřichHanácká kyselka77.15 1939     1 
49Genčur LubošŠumperk77.54 1962  21    
50Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh78.11 1936     2 
51Churavý MiroslavHoral Šumperk78.18 1959   12   
52Bartoň EduardŠtíty79.26 1951    6  
53Srovnal OtakarLoko Zábřeh79.34 1942    7  
54Herbst ManfredJesdrev82.51 1941     3 
55Stejskal AntonínVíno Karabina84.03 1949    8  
56Dobeš MartinMartindobes.cz84.22 1976  22    
57Macháček JiříVíno Karabina84.39 1953   13   
58Koutný VojtěchPřerov85.32 1958   14   
59Mazák ZdeněkSokol Hrabenov85.53 1962  23    
60Komárková EvaKammsport Šumperk86.17 1958   1   
61Hejtmánek JiříVíno Karabina88.29 1969  24    
62Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB89.30 1963   2   
63Osladil StanislavVíno Karabina90.59 1950    9  
64Lípa FrantišekHoral Šumperk91.49 1949    10  
65Kupcová VeronikaHorizont Šumperk92.04 1978  1    
66Bednářová DanaUniverzita Olomouc92.04 1979  2    
67Tříska OndřejLoučná94.51 1986 12     
68Klimeš BohuslavSokol Hrabenov94.52 1959   15   
69Tonová ZdeňkaRuda nad Moravou95.20 1958   3   
70Hašek VáclavSudkov101.33 1944    11  
71Mátych Kamil102.45 1985 13     
72Hroch AntonínHanušovice102.45 1984 14