Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2002
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OAKros gymnáziaBěh MarkovicouNa honěnou
Běh PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAKros průmyslovky
Šumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaBludovský krosKaskádyHrabenovský kros
Horokros


5 km na dráze obchodní akademie
27. 03. 2002, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, Tyršův stadion v Šumperku
5000 m, klasická 5 km na dráze
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Procházka JosefDamasport Šumperk15.40 1971  1    
2Polách RostislavSK DAMA sport16.00 1975  2    
3Abrahám LuděkSK Hronov16.09 1975  3    
4Doubravský PetrTJ Šumperk16.18 1984 1     
5Novák JanVysoký Potok16.42 1982  4    
6Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.16.45 1967  5    
7Drážný LadislavTatran Písařov17.20 1959   1   
8Podešva VladimírPOS Šumperk17.47 1954   2   
9Kopa MichalSKP Šumperk17.51 1975  6    
10Fišnar JiříKouty17.52 1976  7    
11Drozd LukášDIDI Team Jeseník18.00 1981  8    
12Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB18.05 1974  9    
13Březina VojtěchSeverka Šumperk18.06 1986 2     
14Hejl JanŠumperk18.08 1953   3   
15Srovnal OtakarLoko Zábřeh18.12 1975  10    
16Koštoval JiříJeseník18.13 1951    1  
17Snášel LubomírBludov18.32 1981  11    
18Brokeš RostislavElektro-Rýznar Štíty18.33 1962   4   
19Bartoň EduardŠtíty18.37 1985 3     
20Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk18.39 1967  12    
21Trojek KarelTristyle Šumperk18.41 1981  13    
22Klučka ZdeněkŠumperk18.45 1976  14    
23Dostál JiříDarek Přikryl18.47 1964  15    
24Tichý ViktorHoral Šumperk18.56 1971  16    
25Kukula ZdeněkVíno Karabina19.00 1950    2  
26Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk19.02 1953   5   
27Pumprla RostislavSK Salith-Sumtex19.02 1985 4     
28Růžička KarelČeská Ves19.03 1956   6   
29Sporek MiroslavFagus19.13 1954   7   
30Machus JanTJ Šumperk19.14 1985 5     
31Šalplachta JindřichFenix Jeseník19.14 1947    3  
32Valertová IrenaŠumperk19.17 1984 1     
33Fouček PetrAZ Ekotherm Šumperk19.25 1965  17    
34Vacula DavidDIDI Team Jeseník19.28 1970  18    
35Tříska OndřejLoučná19.31 1986 6     
36Král LiborAZ Ekotherm Šumperk19.34 1968  19    
37Fischer IvoAZ Ekoterm Šumperk19.37 1966  20    
38Hejtmánek JiříVíno Karabina19.42 1969  21    
39Macháček JiříVíno Karabina19.43 1953   8   
40Medlík CtiradASPV OA Šumperk19.54 1958   9   
41Genčur RomanKVS Šumperk OB20.01 1987 7     
42Vozda JiříKVS Šumperk OB20.02 1961   10   
43Hlásný JiříSport Trefa Šumperk20.08 1958   11   
44Súč JiříAtletika Šumperk20.33 1986 8     
45Pur VáclavŠumperk20.48 1955   12   
46Krumer MiroslavOstrov20.52 1949    4  
47Bielčík JindřichLichkov20.53 1940     1 
48Paloncý PavelKVS Šumperk OB20.55 1984 9     
49Stejskal AntonínVíno Karabina21.02 1949    5  
50Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty21.04 1956   13   
51Brandejský MilanŠumperk21.17 1965  22    
52Paloncý PavelKVS Šumperk OB21.23 1963  23    
53Fišnar JanLoučná21.25 1954   14   
54Pavlas JiříTatran Písařov21.38 1982  24    
55Srovnal OtakarLoko Zábřeh21.40 1942     2 
56Genčur LubošŠumperk21.52 1962   15   
57Herbst ManfredJesdrev22.04 1941     3 
58Březina VladimírSeverka Šumperk22.33 1958   16   
59Dobeš MartinKVS Šumperk OB22.55 1976  25    
60Levková JulieVelké Losiny23.06 1986 2     
61Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB23.10 1963   1   
62Komárková EvaSKP Šumperk23.13 1958   2   
63Straka JosefŠumperk23.14 1939     4 
64Fišnar JiříKouty23.18 1950    6  
65Mannová JaroslavaAZ Ekotherm Šumperk23.50 1971  1    
66Jirásková EvaIscarex Česká Třebová23.53 1964   3   
67Švédová MichaelaŠumperk24.06 1977  2    
68Paloncýová MarkétaKVS Šumperk OB24.29 1987 3     
69Osladil StanislavVíno Karabina24.58 1950    7  
70Šuba LiborŠumperk25.29 1953   17