Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2002
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OAKros gymnáziaBěh MarkovicouNa honěnou
Běh PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAKros průmyslovky
Šumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaBludovský krosKaskádyHrabenovský kros
Horokros


Kros gymnázia
03. 04. 2002, 17.00
Gymnázium Šumperk, Šumperk, areál na Vyhlídce
6000 m, lesní dvoukolový běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Abrahám LuděkSK Hronov23.56 1975  1    
2Novák JanVysoký Potok24.50 1982  2    
3Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.24.57 1967  3    
4Růžička MartinČeská Ves25.58 1983  4    
5Fišnar JiříKouty26.02 1976  5    
6Drážný LadislavTatran Písařov26.05 1959   1   
7Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB26.10 1974  6    
8Podešva VladimírPOS Šumperk26.15 1954   2   
9Srovnal OtakarLoko Zábřeh26.16 1975  7    
10Kopa MichalSKP Šumperk26.17 1975  8    
11Urban RostislavSKI Team Šumperk26.24 1973  9    
12Hejl JanŠumperk26.36 1953   3   
13Mazák LukášSokol Hrabenov26.42 1986 1     
14Šrámek JaromírKVS Šumperk OB26.50 1958   4   
15Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk26.58 1967  10    
16Bielčik PetrLichkov27.01 1971  11    
17Koštoval JiříJeseník27.04 1951    1  
18Krátký FrantišekJiskra Králíky27.04 1943    2  
19Strachota PetrSeverka Šumperk27.18 1987 2     
20Knápek LubomírMoravolen Šumperk27.27 1959   5   
21Snášel LubomírBludov27.32 1981  12    
22Riegl OndřejSeverka Šumperk27.35 1984 3     
23Strachota JaroslavSeverka Šumperk27.39 1956   6   
24Tichý ViktorHoral Šumperk27.46 1971  13    
25Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk27.57 1953   7   
26Růžička KarelČeská Ves28.14 1956   8   
27Sporek MiroslavFagus28.22 1954   9   
28Kukula ZdeněkVíno Karabina28.26 1950    3  
29Pumprla RostislavSK Salith-Sumtex28.28 1985 4     
30Genčur RomanKVS Šumperk OB28.30 1987 5     
31Tříska OndřejLoučná28.46 1986 6     
32Dostál JiříDarek Přikryl28.56 1964  14    
33Schubertová MarkétaOlympia Bruntál29.00 1988 1     
34Vozda JiříKVS Šumperk OB29.04 1961   10   
35Macháček JiříVíno Karabina29.29 1953   11   
36Fouček PetrAZ Ekotherm Šumperk29.43 1965  15    
37Sadílek VáclavAtletika Albrechtice29.50 1950    4  
38Schubertová DominikaOlympia Bruntál29.58 1986 2     
39Hejtmánek JiříVíno Karabina30.32 1969  16    
40Súč JiříAtletika Šumperk30.40 1986 7     
41Hejral JosefPERPO Bludov30.44 1959   12   
42Krumer MiroslavOstrov30.53 1949    5  
43Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty31.01 1956   13   
44Brandejský MilanŠumperk31.36 1965  17    
45Pur VáclavŠumperk31.50 1955   14   
46Srovnal OtakarLoko Zábřeh31.59 1942     1 
47Genčur LubošŠumperk32.04 1962   15   
48Bartoň EduardŠtíty32.11 1951    6  
49Herbst ManfredJesdrev32.48 1941     2 
50Levková JulieVelké Losiny32.56 1986 3     
51Paloncý PavelKVS Šumperk OB33.05 1963  18    
52Březina VladimírSeverka Šumperk33.11 1958   16   
53Medlík CtiradASPV OA Šumperk33.45 1958   17   
54Janů ZdeněkHoral Šumperk33.49 1957   18   
55Dobeš MartinKVS Šumperk OB34.30 1976  19    
56Komárková EvaSKP Šumperk34.54 1958   1   
57Straka JosefŠumperk35.00 1939     3 
58Škopová JaroslavaEgon Team35.35 1966   2   
59Lípa FrantišekHoral Šumperk36.10 1949    7  
60Mazák ZdeněkSokol Hrabenov36.15 1962   19   
61Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB36.23 1963   3   
62Švédová MichaelaŠumperk36.33 1977  1    
63Jirásková EvaIscarex Česká Třebová37.19 1964   4   
64Strachotová EvaSeverka Šumperk38.10 1960   5   
65Osladil StanislavVíno Karabina38.45 1950    8  
66Adámková TerezaKVS Šumperk OB40.00 1986 4     
67Březina ZdeněkChromeč40.22 1961   20   
68Paloncýová MarkétaKVS Šumperk OB40.30 1987 5     
69Tonová ZdeňkaSalón Zdena43.13 1958   6