Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2002
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OAKros gymnáziaBěh MarkovicouNa honěnou
Běh PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAKros průmyslovky
Šumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaBludovský krosKaskádyHrabenovský kros
Horokros


Běh Markovicou
10. 04. 2002, 17.00
Sokol Kolšov, Kolšov, hostinec u sv. Anny
10000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Abrahám LuděkSK Hronov32.35 1975  1    
2Novák JanVysoký Potok33.51 1982  2    
3Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.33.57 1967  3    
4Růžička MartinČeská Ves34.54 1983  4    
5Čmakal FrantišekBludov35.25 1977  5    
6Fišnar JiříKouty35.28 1976  6    
7Mikulka JosefŠumperk35.35 1949    1  
8Drážný LadislavTatran Písařov35.38 1959   1   
9Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB35.52 1974  7    
10Srovnal OtakarLoko Zábřeh36.19 1975  8    
11Koštoval JiříJeseník36.21 1951    2  
12Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk36.44 1967  9    
13Brokeš RostislavElektro-Rýznar Štíty36.55 1962   2   
14Klučka ZdeněkŠumperk37.09 1976  10    
15Hejl JanŠumperk37.27 1953   3   
16Trojek KarelTristyle Šumperk37.38 1981  11    
17Sporek MiroslavFagus37.47 1954   4   
18Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk37.50 1953   5   
19Dostál JiříDarek Přikryl38.42 1964  12    
20Růžička KarelČeská Ves38.47 1956   6   
21Genčur RomanKVS Šumperk OB38.50 1987 1     
22Andrle JosefSK DAMA Sport38.51 1986 2     
23Kukula ZdeněkVíno Karabina38.52 1950    3  
24Tříska OndřejLoučná39.20 1986 3     
25Kreizl DušanChrti Loučná39.38 1957   7   
26Vozda JiříKVS Šumperk OB39.59 1961   8   
27Pavlas JiříTatran Písařov40.00 1982  13    
28Fouček PetrAZ Ekotherm Šumperk40.24 1965  14    
29Sadílek VáclavAtletika Albrechtice40.39 1950    4  
30Fischer IvoAZ Ekoterm Šumperk41.47 1966  15    
31Bilo OndřejLesnice42.02 1985 4     
32Macháček JiříVíno Karabina42.03 1953   9   
33Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty42.19 1956   10   
34Hejral JosefPERPO Bludov42.29 1959   11   
35Hejtmánek JiříVíno Karabina42.32 1969  16    
36Srovnal OtakarLoko Zábřeh43.27 1942     1 
37Stejskal AntonínVíno Karabina43.48 1949    5  
38Pernica PavelPERPO Bludov43.50 1949    6  
39Hroch AntonínHanušovice43.56 1984 5     
40Pur VáclavŠumperk44.25 1955   12   
41Genčur LubošŠumperk44.43 1962   13   
42Paloncý PavelKVS Šumperk OB44.45 1963  17    
43Janů ZdeněkHoral Šumperk44.56 1957   14   
44Březina VladimírSeverka Šumperk45.27 1958   15   
45Bartoň EduardŠtíty45.29 1951    7  
46Herbst ManfredJesdrev45.45 1941     2 
47Fišnar JiříKouty47.59 1950    8  
48Komárková EvaSKP Šumperk48.03 1958   1   
49Dobeš MartinKVS Šumperk OB48.24 1976  18    
50Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB48.31 1963   2   
51Straka JosefŠumperk49.19 1939     3 
52Švédová MichaelaŠumperk49.52 1977  1    
53Súč JiříAtletika Šumperk50.56 1986 6     
54Lípa FrantišekHoral Šumperk51.05 1949    9  
55Březina ZdeněkChromeč51.05 1961   16   
56Macháčková AnnaVíno Karabina51.21 1984 1     
57Jirásková EvaIscarex Česká Třebová52.03 1964   3   
58Osladil StanislavVíno Karabina52.42 1950    10  
59Sikorová GabrielaKVS Šumperk OB54.23 1972  2    
60Vepřková PavlaDamasport Šumperk54.55 1983  3    
61Tonová ZdeňkaSalón Zdena58.03 1958   4   
62Krňávková EvaSalón Zdena62.08 1975  4