Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2002
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OAKros gymnáziaBěh MarkovicouNa honěnou
Běh PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAKros průmyslovky
Šumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaBludovský krosKaskádyHrabenovský kros
Horokros


Na honěnou
17. 04. 2002, 17.00
KVS Šumperk, Šumperk areál na Vyhlídce
9000 m, lesní dvoukolový, s intervalovým startem
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Abrahám LuděkSK Hronov34.11 1975  1    
2Krátký FrantišekJiskra Králíky36.07 1943    1  
3Čmakal FrantišekBludov36.35 1977  2    
4Novák JanVysoký Potok37.03 1982  3    
5Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB37.39 1974  4    
6Koštoval JiříJeseník37.45 1951    2  
7Šrámek JaromírKVS Šumperk OB37.48 1958   1   
8Fišnar JiříKouty37.49 1976  5    
9Dostál LadislavASK STŠ Morav. Třebová38.21 1956   2   
10Srovnal OtakarLoko Zábřeh38.33 1975  6    
11Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk39.02 1967  7    
12Berger JanSTŠ MO Moravská Třebová39.18 1984 1     
13Knápek LubomírMoravolen Šumperk39.23 1959   3   
14Málek JiříSporton Šumperk39.25 1982  8    
15Březina VojtěchSeverka Šumperk39.32 1986 2     
16Podešva VladimírPOS Šumperk39.51 1954   4   
17Klučka ZdeněkŠumperk39.54 1976  9    
18Kreizl DušanChrti Loučná40.04 1957   5   
19Hubáček PavelSokol Temenice40.17 1976  10    
20Sporek MiroslavFagus40.23 1954   6   
21Tříska OndřejLoučná40.51 1986 3     
22Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk41.27 1953   7   
23Kukula ZdeněkVíno Karabina41.51 1950    3  
24Genčur RomanKVS Šumperk OB42.15 1987 4     
25Dostál JiříDarek Přikryl42.16 1964  11    
26Drážný LadislavTatran Písařov42.36 1959   8   
27Fouček PetrAZ Ekotherm Šumperk42.57 1965  12    
28Macháček JiříVíno Karabina43.16 1953   9   
29Sadílek VáclavAtletika Albrechtice43.36 1950    4  
30Pavlas JiříTatran Písařov44.17 1982  13    
31Medlík CtiradASPV OA Šumperk44.45 1958   10   
32Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty45.30 1956   11   
33Stejskal AntonínVíno Karabina45.47 1949    5  
34Fišnar JanLoučná46.00 1954   12   
35Srovnal OtakarLoko Zábřeh46.25 1942     1 
36Hejtmánek JiříVíno Karabina46.45 1969  14    
37Pur VáclavŠumperk46.47 1955   13   
38Bartoň EduardŠtíty46.52 1951    6  
39Herbst ManfredJesdrev48.13 1941     2 
40Březina VladimírSeverka Šumperk48.48 1958   14   
41Paloncý PavelKVS Šumperk OB48.50 1963  15    
42Brandejský MilanŠumperk49.07 1965  16    
43Dobeš MartinKVS Šumperk OB49.29 1976  17    
44Komárková EvaSKP Šumperk50.05 1958   1   
45Straka JosefŠumperk50.06 1939     3 
46Fišnar JiříKouty50.07 1950    7  
47Genčur LubošŠumperk50.08 1962   15   
48Macháčková AnnaVíno Karabina51.00 1984 1     
49Mazák ZdeněkSokol Hrabenov51.03 1962   16   
50Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB51.35 1963   2   
51Jirásková EvaIscarex Česká Třebová53.24 1964   3   
52Klimeš BohuslavSokol Hrabenov54.26 1959   17   
53Šuba LiborŠumperk55.06 1953   18   
54Březina ZdeněkChromeč57.46 1961   19   
55Sikorová GabrielaKVS Šumperk OB58.34 1972  1    
56Tonová ZdeňkaSalón Zdena61.54 1958   4