Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2002
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OAKros gymnáziaBěh MarkovicouNa honěnou
Běh PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAKros průmyslovky
Šumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaBludovský krosKaskádyHrabenovský kros
Horokros


Běh Písařova
24. 04. 2002, 17.00
Tatran a obec Písařov, Písařov, fotbalové hřiště
11000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Abrahám LuděkSK Hronov37.11 1975  1    
2Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.38.43 1967  2    
3Růžička MartinČeská Ves39.14 1983  3    
4Novák JanVysoký Potok40.24 1982  4    
5Fišnar JiříKouty40.51 1976  5    
6Šrámek JaromírKVS Šumperk OB40.53 1958   1   
7Podešva VladimírPOS Šumperk41.09 1954   2   
8Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB41.12 1974  6    
9Mikulka JosefŠumperk41.25 1949    1  
10Koštoval JiříJeseník41.32 1951    2  
11Srovnal OtakarLoko Zábřeh41.48 1975  7    
12Brokeš RostislavElektro-Rýznar Štíty42.09 1962   3   
13Kreizl DušanChrti Loučná43.16 1957   4   
14Čmakal FrantišekBludov43.23 1977  8    
15Tříska OndřejLoučná43.29 1986 1     
16Sporek MiroslavFagus43.46 1954   5   
17Růžička KarelČeská Ves44.09 1956   6   
18Bartoň EduardŠtíty44.23 1985 2     
19Dostál JiříDarek Přikryl44.25 1964  9    
20Genčur RomanKVS Šumperk OB44.35 1987 3     
21Král LiborAZ Ekotherm Šumperk45.38 1968  10    
22Klimeš BedřichSokol Bukovice46.02 1956   7   
23Sadílek VáclavAtletika Albrechtice46.28 1950    3  
24Macháček JiříVíno Karabina46.36 1953   8   
25Medlík CtiradASPV OA Šumperk47.13 1958   9   
26Fouček PetrAZ Ekotherm Šumperk47.35 1965  11    
27Pavlas JiříTatran Písařov47.49 1982  12    
28Fischer IvoAZ Ekoterm Šumperk48.07 1966  13    
29Krumer MiroslavOstrov48.42 1949    4  
30Bartoň EduardŠtíty49.21 1951    5  
31Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty49.23 1956   10   
32Bielčík JindřichLichkov49.37 1940     1 
33Genčur LubošŠumperk49.55 1962   11   
34Pur VáclavŠumperk50.20 1955   12   
35Srovnal OtakarLoko Zábřeh50.39 1942     2 
36Březina VladimírSeverka Šumperk51.18 1958   13   
37Bednářová DanaUniverzita Olomouc51.28 1979  1    
38Dobeš MartinKVS Šumperk OB52.03 1976  14    
39Žouželka JaroslavEskymo klub Zábřeh52.34 1950    6  
40Herbst ManfredJesdrev53.25 1941     3 
41Chmelíček LubomírOlomouc53.28 1957   14   
42Fišnar JiříKouty53.35 1950    7  
43Mazák ZdeněkSokol Hrabenov53.47 1962   15   
44Komárková EvaSKP Šumperk53.51 1958   1   
45Straka JosefŠumperk55.09 1939     4 
46Březina ZdeněkChromeč55.38 1961   16   
47Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB55.49 1963   2   
48Novák JosefČervená Voda56.57 1959   17   
49Klimeš BohuslavSokol Hrabenov57.02 1959   18   
50Švédová MichaelaŠumperk57.30 1977  2    
51Jirásková EvaIscarex Česká Třebová58.01 1964   3   
52Sikorová GabrielaKVS Šumperk OB60.16 1972  3    
53Šuba LiborŠumperk60.18 1953   19   
54Klimešová AlenaSokol Bukovice61.11 1963   4