Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2002
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OAKros gymnáziaBěh MarkovicouNa honěnou
Běh PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAKros průmyslovky
Šumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaBludovský krosKaskádyHrabenovský kros
Horokros


Na Baštu
30. 04. 2002, 17.00
Horal Šumperk - Zdeněk Janů, Králec - mateřská škola
8000 m / převýšení 250 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, zvlněný profil
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Abrahám LuděkSK Hronov28.55 1975  1    
2Novák JanVysoký Potok29.22 1982  2    
3Růžička MartinČeská Ves29.29 1983  3    
4Fišnar JiříKouty30.48 1976  4    
5Drážný LadislavTatran Písařov30.50 1959   1   
6Šrámek JaromírKVS Šumperk OB30.54 1958   2   
7Čmakal FrantišekBludov31.05 1977  5    
8Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.31.12 1967  6    
9Mikulka JosefŠumperk31.16 1949    1  
10Podešva VladimírPOS Šumperk31.34 1954   3   
11Brokeš RostislavElektro-Rýznar Štíty31.45 1962   4   
12Málek JiříSporton Šumperk32.07 1982  7    
13Srovnal OtakarLoko Zábřeh32.10 1975  8    
14Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk32.16 1967  9    
15Knápek LubomírMoravolen Šumperk32.32 1959   5   
16Strachota PetrSeverka Šumperk32.38 1987 1     
17Hejl JanŠumperk33.05 1953   6   
18Sporek MiroslavFagus33.10 1954   7   
19Tříska OndřejLoučná33.22 1986 2     
20Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk33.43 1953   8   
21Genčur RomanKVS Šumperk OB34.04 1987 3     
22Snášel LubomírBludov34.22 1981  10    
23Kreizl DušanChrti Loučná34.25 1957   9   
24Dostál JiříDarek Přikryl34.32 1964  11    
25Klimeš BedřichSokol Bukovice35.02 1956   10   
26Král LiborAZ Ekotherm Šumperk35.20 1968  12    
27Macháček JiříVíno Karabina35.22 1953   11   
28Paloncý PavelKVS Šumperk OB35.29 1984 4     
29Sadílek VáclavAtletika Albrechtice35.51 1950    2  
30Tichý ViktorHoral Šumperk36.05 1971  13    
31Pavlas JiříTatran Písařov36.08 1982  14    
32Hejtmánek JiříVíno Karabina36.51 1969  15    
33Hejral JosefPERPO Bludov36.57 1959   12   
34Churavý MiroslavHoral Šumperk37.00 1959   13   
35Medlík CtiradASPV OA Šumperk37.10 1958   14   
36Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty37.18 1956   15   
37Pernica PavelPERPO Bludov37.42 1949    3  
38Bartoň EduardŠtíty37.51 1951    4  
39Klučka ZdeněkŠumperk37.57 1976  16    
40Genčur LubošŠumperk38.18 1962   16   
41Pur VáclavŠumperk38.19 1955   17   
42Bednářová DanaUniverzita Olomouc38.32 1979  1    
43Srovnal OtakarLoko Zábřeh38.44 1942     1 
44Březina VladimírSeverka Šumperk39.11 1958   18   
45Fišnar JanLoučná39.26 1954   19   
46Paloncý PavelKVS Šumperk OB39.33 1963  17    
47Dobeš MartinKVS Šumperk OB40.02 1976  18    
48Žouželka JaroslavEskymo klub Zábřeh40.34 1950    5  
49Komárková EvaSKP Šumperk41.05 1958   1   
50Mazák ZdeněkSokol Hrabenov41.09 1962   20   
51Fišnar JiříKouty41.34 1950    6  
52Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB41.44 1963   2   
53Klimeš BohuslavSokol Hrabenov42.35 1959   21   
54Šuba LiborŠumperk44.52 1953   22   
55Tesařová MarieKVS Šumperk OB44.54 1984 1     
56Škopová JaroslavaEgon Team45.00 1966   3   
57Jirásková EvaIscarex Česká Třebová45.06 1964   4   
58Klimešová AlenaSokol Bukovice46.43 1963   5   
59Súč JiříAtletika Šumperk51.00 1986 5     
60Paloncýová MarkétaKVS Šumperk OB53.39 1987 2     
61Novotná PetraBludov57.10 1986 3     
62Dohanková KateřinaSbor apošt. církve Záb.57.10 1987 4     
63Novotná IvanaBludov57.10 1985 5