Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2002
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OAKros gymnáziaBěh MarkovicouNa honěnou
Běh PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAKros průmyslovky
Šumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaBludovský krosKaskádyHrabenovský kros
Horokros


Běh na Senovou
04. 09. 2002, 17.00
SKI Team Šumperk, Šumperk, Bludovská ulice
4000 m, běh do vrchu
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Tempír TomášDukla Liberec17.55 1977  1    
2Polách RostislavSK DAMA sport18.29 1975  2    
3Macek JanLoko Zábřeh19.06 1980  3    
4Čmakal FrantišekBludov19.26 1977  4    
5Novák JanVysoký Potok19.27 1982  5    
6Urban RostislavSKI Team Šumperk19.31 1973  6    
7Král VáclavSeverka Šumperk19.33 1982  7    
8Kašpar TomášSki Klub Šumperk19.37 1973  8    
9Dufek OndřejSKI Klub Šumperk19.46 1983  9    
10Březina VojtěchSeverka Šumperk19.50 1986 1     
11Pumprla RostislavSK Salith-Sumtex20.07 1985 2     
12Trojek KarelTristyle Šumperk20.17 1981  10    
13Směšný BronislavSokol Sobotín20.23 1968  11    
14Mikulka JosefŠumperk20.53 1949    1  
15Mátl PavelKVS Šumperk OB21.02 1968  12    
16Fišnar JiříKouty21.05 1976  13    
17Srovnal OtakarLoko Zábřeh21.16 1975  14    
18Knápek LubomírMoravolen Šumperk21.20 1959   1   
19Bielčik PetrLichkov21.26 1971  15    
20Šrámek JaromírKVS Šumperk OB21.34 1958   2   
21Mazák LukášSokol Hrabenov21.55 1986 3     
22Janů LiborŠumperk22.00 1978  16    
23Hejl JanŠumperk22.04 1953   3   
24Tříska OndřejLoučná22.11 1986 4     
25Kechrt Tomᚊumperk22.15 1981  17    
26Kopa MichalSKP Šumperk22.32 1975  18    
27Sporek MiroslavFagus22.40 1954   4   
28Tichý ViktorHoral Šumperk22.47 1971  19    
29Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk23.10 1967  20    
30Mazák JosefŠumperk23.46 1959   5   
31Miča PetrVíno Karabina23.50 1979  21    
32Matúšů JaroslavSMP Šumperk23.53 1975  22    
33Podešva VladimírPOS Šumperk23.54 1954   6   
34Král LiborAZ Ekotherm Šumperk24.03 1968  23    
35Macháček JiříVíno Karabina24.31 1953   7   
36Šimek VladimírDOLS Šumperk24.55 1975  24    
37Růžička LukášKVS Šumperk OB24.58 1978  25    
38Schertler DavidKVS Šumperk OB25.03 1978  26    
39Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty25.07 1956   8   
40Hejtmánek JiříVíno Karabina25.10 1969  27    
41Medlík CtiradASPV OA Šumperk25.35 1958   9   
42Langmann OndřejPivní peruť26.06 1973  28    
43Krumer MiroslavOstrov26.21 1949    2  
44Bednářová DanaUniverzita Olomouc26.52 1979  1    
45Praus LuděkFK Bohutín26.57 1968  29    
46Paloncý PavelKVS Šumperk OB26.58 1963  30    
47Kašpar Tomᚊumperk27.05 1972  31    
48Vozda VojtěchKVS Šumperk OB27.18 1990 5     
49Hnilica PřemekKVS Šumperk OB27.23 1991 6     
50Březina VladimírSeverka Šumperk27.32 1958   10   
51Minář LeošZŠ Ruda27.34 1973  32    
52Tomíšek JindřichHanácká kyselka27.45 1939     1 
53Mazák ZdeněkSokol Hrabenov27.55 1962   11   
54Janů ZdeněkHoral Šumperk28.10 1957   12   
55Komárková EvaSKP Šumperk28.37 1958   1   
56Dobeš MartinKVS Šumperk OB29.06 1976  33    
57Krňávková EvaSalón Zdena29.12 1975  2    
58Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB30.19 1963   2   
59Fišnar JiříKouty30.40 1950    3  
60Klimeš BohuslavSokol Hrabenov31.32 1959   13   
61Ševčík PavelHoral Šumperk33.10 1963  34    
62Tonová ZdeňkaSalón Zdena34.45 1958   3