Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2002
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OAKros gymnáziaBěh MarkovicouNa honěnou
Běh PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAKros průmyslovky
Šumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaBludovský krosKaskádyHrabenovský kros
Horokros


Kros průmyslovky
18. 09. 2002, 17.00
Průmyslovka Šumperk, parkoviště u sanatorky v Šumperku
8000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Tempír TomášDukla Liberec30.43 1977  1    
2Růžička MartinČeská Ves31.16 1983  2    
3Urban RostislavSKI Team Šumperk31.22 1973  3    
4Kašpar TomášSki Klub Šumperk31.39 1973  4    
5Král VáclavSeverka Šumperk31.48 1982  5    
6Drážný LadislavTatran Písařov32.27 1959   1   
7Knápek LubomírMoravolen Šumperk33.08 1959   2   
8Ondrášek MilanSK DAMA sport33.16 1985 1     
9Macek JanLoko Zábřeh33.22 1980  6    
10Drozd LukášDIDI Team Jeseník33.32 1981  7    
11Šrámek JaromírKVS Šumperk OB33.59 1958   3   
12Halama JakubKVS Šumperk OB34.14 1979  8    
13Tichý ViktorHoral Šumperk34.23 1971  9    
14Brzobohatý PavelZábřeh34.25 1972  10    
15Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB34.29 1974  11    
16Šalplachta JindřichFenix Jeseník34.40 1947    1  
17Podešva VladimírPOS Šumperk34.42 1954   4   
18Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk35.02 1967  12    
19Zapalač MartinFénix Jeseník35.15 1986 2     
20Březina VojtěchSeverka Šumperk35.23 1986 3     
21Tříska OndřejLoučná35.26 1986 4     
22Hejl JanŠumperk35.32 1953   5   
23Snášel LubomírBludov35.37 1981  13    
24Růžička KarelČeská Ves35.49 1956   6   
25Kechrt Tomᚊumperk35.52 1981  14    
26Sporek MiroslavFagus36.18 1954   7   
27Zemánek RadekŠumperk36.53 1980  15    
28Praus LuděkFK Bohutín36.54 1968  16    
29Horáček TomášSki klub Šumperk37.03 1983  17    
30Hejtmánek JiříVíno Karabina37.11 1969  18    
31Pernica PavelPERPO Bludov37.15 1949    2  
32Miča PetrVíno Karabina37.16 1979  19    
33Sadílek VáclavAtletika Albrechtice37.21 1950    3  
34Král LiborAZ Ekotherm Šumperk37.50 1968  20    
35Matúšů JaroslavSMP Šumperk38.34 1975  21    
36Macháček JiříVíno Karabina38.40 1953   8   
37Šimek VladimírDOLS Šumperk38.44 1975  22    
38Škop VladimírŠumperk38.51 1954   9   
39Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty39.11 1956   10   
40Vozda JiříKVS Šumperk OB39.50 1961   11   
41Boxan JaroslavŠumperk39.56 1979  23    
42Herbst ManfredJesdrev40.00 1941     1 
43Navrátil LadislavŠumperk40.20 1966  24    
44Paloncý PavelKVS Šumperk OB40.34 1963  25    
45Bednářová DanaUniverzita Olomouc40.36 1979  1    
46Březina VladimírSeverka Šumperk40.51 1958   12   
47Tomíšek JindřichHanácká kyselka42.33 1939     2 
48Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB42.48 1963   1   
49Janů ZdeněkHoral Šumperk42.59 1957   13   
50Vogl RadovanŠumperk43.33 1970  26    
51Mazák ZdeněkSokol Hrabenov43.54 1962   14   
52Dobeš MartinKVS Šumperk OB44.16 1976  27    
53Komárková EvaSKP Šumperk44.39 1958   2   
54Březina JiříSK Přerov44.47 1939     3 
55Koutný VojtěchPřerov45.25 1958   15   
56Jirásková EvaIscarex Česká Třebová45.49 1964   3   
57Krňávková EvaSalón Zdena45.50 1975  2    
58Klimeš BohuslavSokol Hrabenov46.39 1959   16   
59Březina ZdeněkChromeč46.56 1961   17   
60Škopová JaroslavaEgon Team47.11 1966   4   
61Macháčková AnnaVíno Karabina49.28 1984 1     
62Tonová ZdeňkaSalón Zdena51.55 1958   5