Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2002
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OAKros gymnáziaBěh MarkovicouNa honěnou
Běh PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAKros průmyslovky
Šumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaBludovský krosKaskádyHrabenovský kros
Horokros


Běh salonu Zdena
02. 10. 2002, 17.00
Salon Zdena, Ruda, bývalá škola
10000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Ženčák JaroslavTJ Šumperk23.12 1961   1   
2Abrahám LuděkSK Hronov23.20 1975  1    
3Urban RostislavSKI Team Šumperk23.52 1973  2    
4Kašpar TomášSki Klub Šumperk24.02 1973  3    
5Novák JanVysoký Potok24.10 1982  4    
6Březina VojtěchSeverka Šumperk24.38 1986 1     
7Drážný LadislavTatran Písařov25.36 1959   2   
8Mazák LukášSokol Hrabenov25.43 1986 2     
9Strachota PetrSeverka Šumperk25.49 1987 3     
10Podešva VladimírPOS Šumperk25.58 1954   3   
11Dostál LadislavASK STŠ Morav. Třebová26.09 1956   4   
12Šalplachta JindřichFenix Jeseník26.10 1947    1  
13Srovnal OtakarLoko Zábřeh26.17 1975  5    
14Bielčik PetrLichkov26.21 1971  6    
15Brzobohatý PavelZábřeh26.29 1972  7    
16Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk26.45 1967  8    
17Strachota JaroslavSeverka Šumperk26.51 1956   5   
18Hejl JanŠumperk26.59 1953   6   
19Rak ZdeněkPostřelmov27.17 1953   7   
20Dokoupil VítězslavKAS Olomouc27.29 1952    2  
21Růžička KarelČeská Ves27.30 1956   8   
22Škop VladimírŠumperk27.34 1954   9   
23Sporek MiroslavFagus27.44 1954   10   
24Koštoval JiříJeseník27.50 1951    3  
25Mazák JosefŠumperk28.09 1959   11   
26Miča PetrVíno Karabina28.14 1979  9    
27Komenda Jiří28.22 1955   12   
28Kučera LubošLiga 200028.29 1959   13   
29Král LiborAZ Ekotherm Šumperk28.31 1968  10    
30Sadílek VáclavAtletika Albrechtice28.39 1950    4  
31Tříska OndřejLoučná28.41 1986 4     
32Pernica PavelPERPO Bludov28.58 1949    5  
33Praus LuděkFK Bohutín29.02 1968  11    
34Hejtmánek JiříVíno Karabina29.15 1969  12    
35Komárek JaromírKVS Šumperk OB29.40 1949    6  
36Macháček JiříVíno Karabina29.42 1953   14   
37Lerch VladislavŽST Olomouc30.25 1948    7  
38Bielčík JindřichLichkov30.27 1940     1 
39Herbst ManfredJesdrev30.38 1941     2 
40Urbánek JindřichŠkoda Kvasiny31.03 1948    8  
41Vozda JiříKVS Šumperk OB31.08 1961   15   
42Srovnal OtakarLoko Zábřeh31.11 1942     3 
43Paloncý PavelKVS Šumperk OB31.20 1963  13    
44Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk31.27 1953   16   
45Březina VladimírSeverka Šumperk31.30 1958   17   
46Kašpar Tomᚊumperk31.51 1972  14    
47Stejskal AntonínVíno Karabina32.19 1949    9  
48Mazák ZdeněkSokol Hrabenov32.58 1962   18   
49Koutný VojtěchPřerov33.08 1958   19   
50Novotná IvanaBludov33.12 1985 1     
51Březina JiříSK Přerov33.19 1939     4 
52Tomíšek JindřichHanácká kyselka33.29 1939     5 
53Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB33.35 1963   1   
54Krňávková EvaSalón Zdena34.15 1975  1    
55Jirásková EvaIscarex Česká Třebová34.52 1964   2   
56Šimůnek JanIscarex Česká Třebová34.55 1949    10  
57Škopová JaroslavaEgon Team35.33 1966   3   
58Tonová ZdeňkaSalón Zdena39.48 1958   4   
59Domanský IvoAVC Praha45.37 1938     6