Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2002
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OAKros gymnáziaBěh MarkovicouNa honěnou
Běh PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAKros průmyslovky
Šumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaBludovský krosKaskádyHrabenovský kros
Horokros


Hrabenovský kros
13. 10. 2002, 10.00
Sokol Hrabenov, Hrabenov, lyžařský areál
16000 m, přespolní, intervalový start
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Urban RostislavSKI Team Šumperk29.36 1973  1    
2Kašpar TomášSki Klub Šumperk29.46 1973  2    
3Růžička MartinČeská Ves29.55 1983  3    
4Drážný LadislavTatran Písařov30.19 1959   1   
5Holý AdamBohutín30.27 1984 1     
6Novák JanVysoký Potok30.51 1982  4    
7Mikulka JosefŠumperk31.10 1949    1  
8Macek JanLoko Zábřeh31.24 1980  5    
9Březina VojtěchSeverka Šumperk31.32 1986 2     
10Málek JiříSporton Šumperk31.45 1982  6    
11Podešva VladimírPOS Šumperk31.55 1954   2   
12Knápek LubomírMoravolen Šumperk31.58 1959   3   
13Rak ZdeněkPostřelmov31.59 1953   4   
14Hejl JanŠumperk32.25 1953   5   
15Strachota JaroslavSeverka Šumperk32.48 1956   6   
16Horáček TomášSki klub Šumperk32.51 1983  7    
17Strachota PetrSeverka Šumperk33.00 1987 3     
18Mazák LukášSokol Hrabenov33.15 1986 4     
19Strachota MichalSeverka Šumperk33.27 1983  8    
20Tichý ViktorHoral Šumperk33.38 1971  9    
21Růžička KarelČeská Ves33.45 1956   7   
22Sporek MiroslavFagus34.14 1954   8   
23Srovnal OtakarLoko Zábřeh34.31 1975  10    
24Král LiborAZ Ekotherm Šumperk34.53 1968  11    
25Krátký Jaroslav35.31 1978  12    
26Aleš DavidKVS Šumperk OB35.36 1975  13    
27Sadílek OtaActivity Lanškroun35.57 1946    2  
28Pernica PavelPERPO Bludov36.31 1949    3  
29Macháček JiříVíno Karabina37.35 1953   9   
30Srovnal OtakarLoko Zábřeh38.25 1942     1 
31Růžička LukášKVS Šumperk OB38.47 1978  14    
32Březina VladimírSeverka Šumperk38.49 1958   10   
33Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk39.13 1953   11   
34Bednářová DanaUniverzita Olomouc39.17 1979  1    
35Stejskal AntonínVíno Karabina39.46 1949    4  
36Mazák ZdeněkSokol Hrabenov40.20 1962   12   
37Novotná IvanaBludov41.01 1985 1     
38Krňávková EvaSalón Zdena41.35 1975  2    
39Strachotová EvaSeverka Šumperk41.45 1960   1   
40Tomíšek JindřichHanácká kyselka41.52 1939     2 
41Komárková EvaSKP Šumperk42.05 1958   2   
42Novotná PetraBludov43.09 1986 2     
43Macháčková AnnaVíno Karabina46.49 1984 3     
44Vykydal KvětoslavSokol Temenice47.30 1936     3 
45Tonová ZdeňkaSalón Zdena48.30 1958   3