Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2002
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OAKros gymnáziaBěh MarkovicouNa honěnou
Běh PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAKros průmyslovky
Šumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaBludovský krosKaskádyHrabenovský kros
Horokros


Horokros
20. 10. 2002, 10.00
Horal Šumperk, Učňovská škola Šumperk
16000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Horák OndřejAK Kroměříž58.11 1975  1    
2Polách RostislavSK DAMA sport59.05 1975  2    
3Ženčák JaroslavTJ Šumperk61.47 1961   1   
4Urban RostislavSKI Team Šumperk62.09 1973  3    
5Macek JanLoko Zábřeh62.35 1980  4    
6Kašpar TomášSki Klub Šumperk62.42 1973  5    
7Růžička MartinČeská Ves63.13 1983  6    
8Král VáclavSeverka Šumperk63.30 1982  7    
9Drážný LadislavTatran Písařov64.35 1959   2   
10Mikulka JosefŠumperk65.03 1949    1  
11Axman KarelSkup Olomouc65.27 1983  8    
12Novák JanVysoký Potok66.24 1982  9    
13Knápek LubomírMoravolen Šumperk66.34 1959   3   
14Rak ZdeněkPostřelmov67.20 1953   4   
15Srovnal OtakarLoko Zábřeh67.48 1975  10    
16Březina VojtěchSeverka Šumperk68.01 1986 1     
17Šrámek JaromírKVS Šumperk OB68.08 1958   5   
18Tichý ViktorHoral Šumperk68.47 1971  11    
19Link RenéRožnov pod Radhoštěm69.10 1962   6   
20Koštoval JiříJeseník69.12 1951    2  
21Málek JiříSporton Šumperk70.19 1982  12    
22Podešva VladimírPOS Šumperk70.28 1954   7   
23Dokoupil VítězslavKAS Olomouc70.37 1952    3  
24Škop VladimírŠumperk72.23 1954   8   
25Růžička KarelČeská Ves72.57 1956   9   
26Sadílek VáclavAtletika Albrechtice73.16 1950    4  
27Horáček TomášSki klub Šumperk73.50 1983  13    
28Mazák LukášSokol Hrabenov74.49 1986 2     
29Pernica PavelPERPO Bludov74.51 1949    5  
30Fajta PavelCSC Šumperk74.57 1957   10   
31Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk75.09 1967  14    
32Mazák JosefŠumperk75.41 1959   11   
33Zemánek RadekŠumperk77.10 1980  15    
34Janů PřemyslZábřeh77.21 1980  16    
35Hejtmánek JiříVíno Karabina78.18 1969  17    
36Churavý MiroslavHoral Šumperk78.47 1959   12   
37Krampla TomášOlomouc79.14 1966  18    
38Lerch VladislavŽST Olomouc79.20 1948    6  
39Srovnal OtakarLoko Zábřeh79.44 1942     1 
40Macháček JiříVíno Karabina81.02 1953   13   
41Kadlčík VáclavHoral Šumperk81.31 1978  19    
42Březina VladimírSeverka Šumperk82.48 1958   14   
43Herbst ManfredJesdrev82.48 1941     2 
44Mann TomášAZ Ekotherm Šumperk84.03 1965  20    
45Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk84.11 1953   15   
46Stejskal AntonínVíno Karabina84.12 1949    7  
47Bednářová DanaUniverzita Olomouc84.28 1979  1    
48Koutný VojtěchPřerov87.03 1958   16   
49Tomíšek JindřichHanácká kyselka87.15 1939     3 
50Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB88.41 1963   1   
51Prokop JanHoral Šumperk89.13 1975  21    
52Komárková EvaSKP Šumperk90.48 1958   2   
53Lípa FrantišekHoral Šumperk91.05 1949    8  
54Horáček PavelHoral Šumperk92.51 1975  22    
55Vozda JiříKVS Šumperk OB94.05 1961   17   
56Krňávková EvaSalón Zdena95.58 1975  2    
57Tonová ZdeňkaSalón Zdena102.37 1958   3   
58Macháčková AnnaVíno Karabina102.54 1984 1