Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2003
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OAKros gymnáziaNa honěnouBěh Markovicou
Běh PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAKros průmyslovky
Šumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaKaskádyHrabenovský krosHorokros


Kros gymnázia
02. 04. 2003, 17.00
Gymnázium Šumperk, Šumperk, areál na Vyhlídce
6000 m, lesní dvoukolový běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Vacek MartinIscarex Česká Třebová24.56 1969  1    
2Málek JiříSporton Team25.40 1982  2    
3Stránský AlešIscarex Česká Třebová25.57 1960   1   
4Krátký FrantišekJiskra Králíky26.07 1943     1 
5Novák JanVysoký Potok26.10 1982  3    
6Fišnar JiříKouty26.46 1976  4    
7Čmakal FrantišekBludov26.51 1977  5    
8Čechal MilanIscarex Česká Třebová27.12 1959   2   
9Srovnal OtakarLoko Zábřeh27.19 1975  6    
10Drážný LadislavTatran Písařov27.39 1959   3   
11Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB28.07 1974  7    
12Genčur RomanKVS Šumperk OB29.11 1987 1     
13Sporek MiroslavFagus29.12 1954   4   
14Weinlich MaxmiliánPramet Šumperk29.15 1966  8    
15Šrámek JaromírKVS Šumperk OB29.17 1958   5   
16Hejl JanŠumperk29.35 1953    1  
17Ondrášek MilanSK DAMA sport29.35 1985 2     
18Černocký JanGymnázium Šumperk29.41 1987 3     
19Křížová LucieOlympie Bruntál29.42 1987 1     
20Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk29.47 1953    2  
21Rozehnal MarekGymnázium Šumperk30.20 1986 4     
22Král LiborAZ Ekotherm Šumperk30.54 1968  9    
23Praus LuděkFK Bohutín31.00 1968  10    
24Kukula ZdeněkVíno Karabina31.02 1950    3  
25Macháček JiříVíno Karabina31.03 1953    4  
26Klučka ZdeněkŠumperk31.36 1976  11    
27Valenta JiříŠumperk32.22 1986 5     
28Komárek OndřejSKI Klub Šumperk32.25 1982  12    
29Šimek VladimírDOLS Šumperk32.29 1975  13    
30Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty32.38 1956   6   
31Vytlačilová LenkaIscarex Česká Třebová33.19 1984  1    
32Srovnal OtakarLoko Zábřeh33.24 1942     2 
33Mazák ZdeněkSokol Hrabenov34.02 1962   7   
34Hančl JanGymnázium Šumperk34.22 1987 6     
35Žák MiroslavŠumperk34.27 1982  14    
36Janů ZdeněkHoral Šumperk34.29 1957   8   
37Ostřanský JosefSeverka Šumperk34.37 1943     3 
38Král VojtěchSeverka Šumperk34.46 1988 7     
39Březina VladimírSeverka Šumperk34.52 1958   9   
40Hroudný StanislavGymnázium Šumperk36.16 1987 8     
41Voráč JanSeverka Šumperk36.17 1986 9     
42Fišnar JiříKouty36.28 1950    5  
43Komárková EvaSKP Šumperk36.39 1958   1   
44Jirásková EvaIscarex Česká Třebová37.54 1964   2   
45Dobeš MartinKVS Šumperk OB38.10 1976  15    
46Novotná IvanaBludov38.32 1985 2     
47Filipiová EvaGymnázium Šumperk39.34 1986 3     
48Osladil StanislavVíno Karabina41.01 1950    6  
49Novák MichalDols Šumperk41.09 1973  16    
50Novotná MarieBludov41.14 1985 4     
51Macháčková AnnaKVS Šumperk41.17 1984  2    
52Březina ZdeněkChromeč41.56 1961   10   
53Tonová ZdeňkaSalón Zdena42.10 1958   3