Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2003
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OAKros gymnáziaNa honěnouBěh Markovicou
Běh PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAKros průmyslovky
Šumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaKaskádyHrabenovský krosHorokros


Běh Markovicou
16. 04. 2003, 17.00
Sokol Kolšov, Kolšov, hostinec u sv. Anny
10000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Blaha TomášAK Kroměříž32.17 1976  1    
2Abrahám LuděkSK Hronov32.44 1975  2    
3Málek JiříSporton Team33.33 1982  3    
4Krátký FrantišekJiskra Králíky34.31 1943     1 
5Novák JanVysoký Potok34.45 1982  4    
6Čmakal FrantišekBludov35.25 1977  5    
7Fišnar JiříKouty36.17 1976  6    
8Růžička MartinČeská Ves36.20 1983  7    
9Mazák LukášSokol Hrabenov36.29 1986 1     
10Pumprla RostislavSK Salith-Sumtex36.40 1985 2     
11Knápek LubomírMoravolen Šumperk36.58 1959   1   
12Koštoval JiříJeseník37.08 1951    1  
13Andrle JosefSK DAMA Sport38.13 1986 3     
14Dostál LadislavSTŠ MO Morav. Třebová38.17 1956   2   
15Růžička KarelČeská Ves38.24 1956   3   
16Weinlich MaxmiliánPramet Šumperk38.29 1966  8    
17Šrámek JaromírKVS Šumperk OB38.37 1958   4   
18Tichý ViktorHoral Šumperk38.51 1971  9    
19Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk38.59 1953    2  
20Gebr MilanZábřeh39.34 1954   5   
21Sporek MiroslavFagus40.33 1954   6   
22Kechrt Tomᚊumperk40.34 1981  10    
23Kukula ZdeněkVíno Karabina40.46 1950    3  
24Praus LuděkFK Bohutín40.49 1968  11    
25Weinlich PavelPramet Šumperk41.08 1988 4     
26Klučka ZdeněkŠumperk41.21 1976  12    
27Komárek OndřejSKI Klub Šumperk41.40 1982  13    
28Valenta JiříŠumperk41.44 1986 5     
29Macháček JiříVíno Karabina41.45 1953    4  
30Janků LadislavSokol Bystročice42.13 1942     2 
31Stejskal AntonínVíno Karabina42.44 1949    5  
32Zapářka PetrSTŠ MO Moravská Třebová42.51 1985 6     
33Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty43.02 1956   7   
34Medlík CtiradASPV OA Šumperk43.25 1958   8   
35Schneiderová BeďaSTŠ MO Moravská Třebová43.27 1965   1   
36Gebrová ZuzanaZábřeh43.34 1985 1     
37Lerch VladislavŽST Olomouc43.39 1948    6  
38Šimek VladimírDOLS Šumperk44.52 1975  14    
39Kukula MarcelVíno Karabina45.04 1973  15    
40Srovnal OtakarLoko Zábřeh45.08 1942     3 
41Hejral JosefPERPO Bludov45.23 1959   9   
42Krumer MiroslavOstrov45.28 1949    7  
43Mazák ZdeněkSokol Hrabenov45.44 1962   10   
44Švub PetrKolšov45.52 1965  16    
45Ostřanský JosefSeverka Šumperk45.54 1943     4 
46Tomíšek JindřichHanácká kyselka46.55 1939     5 
47Prokop JanHoral Šumperk47.02 1975  17    
48Březina VladimírSeverka Šumperk47.23 1958   11   
49Komárková EvaSKP Šumperk47.46 1958   2   
50Dobeš MartinKVS Šumperk OB48.12 1976  18    
51Fišnar JiříKouty48.21 1950    8  
52Březina ZdeněkChromeč49.05 1961   12   
53Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB50.20 1963   3   
54Vykydal KvětoslavSokol Temenice54.59 1936     6 
55Osladil StanislavVíno Karabina56.23 1950    9  
56Tonová ZdeňkaSalón Zdena57.39 1958   4