Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2003
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OAKros gymnáziaNa honěnouBěh Markovicou
Běh PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAKros průmyslovky
Šumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaKaskádyHrabenovský krosHorokros


Běh na Senovou
03. 09. 2003, 17.00
SKI Team Šumperk, Šumperk, Bludovská ulice
4000 m, běh do vrchu
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Polách RostislavSK DAMA sport18.12 1975  1    
2Málek JiříSporton Team18.45 1982  2    
3Abrahám LuděkSK Hronov18.54 1975  3    
4Březina VojtěchSeverka Šumperk19.20 1986 1     
5Urban RostislavSKI Team Šumperk19.26 1973  4    
6Čmakal FrantišekBludov19.34 1977  5    
7Král JindřichIscarex Česká Třebová19.52 1973  6    
8Kašpar TomášSKI Klub Šumperk19.57 1973  7    
9Drozd LukášDIDI Team Jeseník20.05 1981  8    
10Tichý ViktorHoral Šumperk20.29 1971  9    
11Pumprla RostislavSK Salith-Sumtex20.29 1985 2     
12Axmann DavidSKSV20.48 1989 3     
13Brzobohatý PavelŠumperk20.52 1972  10    
14Srovnal OtakarLoko Zábřeh20.58 1975  11    
15Mikulka JosefŠumperk21.02 1949    1  
16Mazák LukášSokol Hrabenov21.18 1986 4     
17Bielčik PetrLichkov21.20 1971  12    
18Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.21.22 1967  13    
19Knápek LubomírMoravolen Šumperk21.24 1959   1   
20Gebr MilanZábřeh21.38 1954   2   
21Weinlich MaxmiliánPramet Šumperk21.40 1966  14    
22Rak ZdeněkPostřelmov21.47 1953    2  
23Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk21.54 1967  15    
24Černocký JanGymnázium Šumperk22.02 1987 5     
25Ondrášek MilanSK DAMA sport22.02 1985 6     
26Šalplachta JindřichFenix Jeseník22.29 1947    3  
27Genčur RomanKVS Šumperk OB22.36 1987 7     
28Vozda JiříKVS Šumperk OB22.44 1961   3   
29Sporek MiroslavFagus22.49 1954   4   
30Chytil DavidGymnázium Šumperk22.50 1987 8     
31Kukula ZdeněkVíno Karabina22.56 1950    4  
32Drážný LadislavTatran Písařov22.58 1959   5   
33Král LiborAZ Ekotherm Šumperk23.01 1968  16    
34Schon JiříŠumperk23.33 1983  17    
35Zemánek MartinGymnázium Šumperk23.48 1987 9     
36Macháček JiříVíno Karabina23.48 1953    5  
37Brokeš RostislavElektro-Rýznar Štíty23.57 1962   6   
38Langmann OndřejPivní peruť24.06 1973  18    
39Klein MartinSki klub Šumperk24.17 1989 10     
40Hejtmánek JiříVíno Karabina24.23 1969  19    
41Svoboda ZdeněkExima24.36 1975  20    
42Ondráček LiborOlomouc24.46 1964  21    
43Adámek PavelKVS Šumperk OB24.49 1958   7   
44Herbst ManfredJesdrev24.57 1941     1 
45Medlík CtiradASPV OA Šumperk25.08 1958   8   
46Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty25.18 1956   9   
47Mazák ZdeněkSokol Hrabenov25.32 1962   10   
48Kautz MichalGymnázium Šumperk25.33 1989 11     
49Stejskal AntonínVíno Karabina25.42 1949    6  
50Kukula MarcelVíno Karabina26.02 1973  22    
51Vozda VojtěchKVS Šumperk OB26.11 1990 12     
52Krumer MiroslavOstrov26.15 1949    7  
53Březina VladimírSeverka Šumperk26.20 1958   11   
54Novotná IvanaBludov26.23 1985 1     
55Janů ZdeněkHoral Šumperk26.44 1957   12   
56Procházková DanielaSKI Klub Šumperk26.45 1977  1    
57Stejskalová RadkaZem. universita26.46 1980  2    
58Bielčík JindřichLichkov26.50 1940     2 
59Paloncý PavelKVS Šumperk OB26.59 1963   13   
60Janků PetrOU Zámeček27.03 1986 13     
61Dobeš MartinKVS Šumperk OB27.38 1976  23    
62Jirásková EvaIscarex Česká Třebová27.40 1964   1   
63Srovnal OtakarLoko Zábřeh27.42 1942     3 
64Březina ZdeněkChromeč27.55 1961   14   
65Pur VáclavŠumperk27.59 1955   15   
66Krňávková EvaSalón Zdena28.02 1975  3    
67Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB29.06 1963   2   
68Králová MichaelaSeverka Šumperk29.20 1990 2     
69Doleželová HelenaŠumperk30.24 1970  4    
70Tonová ZdeňkaSalón Zdena32.59 1958   3   
71Osladil StanislavVíno Karabina33.31 1950    8