Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2003
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OAKros gymnáziaNa honěnouBěh Markovicou
Běh PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAKros průmyslovky
Šumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaKaskádyHrabenovský krosHorokros


Kros průmyslovky
17. 09. 2003, 17.00
Průmyslovka Šumperk, parkoviště u sanatorky v Šumperku
8000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Málek JiříSporton Team31.15 1982  1    
2Březina VojtěchSeverka Šumperk31.21 1986 1     
3Urban RostislavSKI Team Šumperk31.57 1973  2    
4Holý AdamFénix Jeseník32.16 1984  3    
5Kašpar TomášSKI Klub Šumperk32.38 1973  4    
6Čmakal FrantišekBludov33.14 1977  5    
7Mazák LukášSokol Hrabenov33.23 1986 2     
8Brzobohatý PavelŠumperk33.28 1972  6    
9Gebr MilanZábřeh33.28 1954   1   
10Ondrášek MilanSK DAMA sport33.43 1985 3     
11Knápek LubomírMoravolen Šumperk33.44 1959   2   
12Trojek KarelTristyle Šumperk34.11 1981  7    
13Medlík JanSeverka Šumperk34.15 1982  8    
14Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk34.26 1967  9    
15Drážný LadislavTatran Písařov34.35 1959   3   
16Pumprla RostislavSK Salith-Sumtex34.44 1985 4     
17Hejl JanŠumperk35.07 1953    1  
18Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB35.08 1974  10    
19Weinlich MaxmiliánPramet Šumperk35.09 1966  11    
20Genčur RomanKVS Šumperk OB35.10 1987 5     
21Šalplachta JindřichFenix Jeseník35.11 1947    2  
22Zamykal LukášOU Zámeček35.18 1986 6     
23Koštoval JiříJeseník35.24 1951    3  
24Kukula ZdeněkVíno Karabina35.37 1950    4  
25Brokeš RostislavElektro-Rýznar Štíty35.39 1962   4   
26Kechrt Tomᚊumperk36.29 1981  12    
27Schon JiříŠumperk36.39 1983  13    
28Axmann DavidSKSV36.43 1989 7     
29Bogdax RomanMiedzigorze37.03 1979  14    
30Minář LeošZŠ Ruda37.23 1973  15    
31Král LiborAZ Ekotherm Šumperk37.33 1968  16    
32Vozda JiříKVS Šumperk OB37.57 1961   5   
33Macháček JiříVíno Karabina38.04 1953    5  
34Klučka ZdeněkŠumperk38.30 1976  17    
35Pernica PavelPERPO Bludov38.35 1949    6  
36Svoboda ZdeněkExima38.55 1975  18    
37Štelbaský MilošOÚ Zámeček39.22 1986 8     
38Přikryl ZdeněkTJ Tatran Ruda39.33 1981  19    
39Adámek PavelKVS Šumperk OB39.34 1958   6   
40Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty39.43 1956   7   
41Stejskal AntonínVíno Karabina39.55 1949    7  
42Kukula MarcelVíno Karabina40.14 1973  20    
43Gebrová ZuzanaZábřeh40.22 1985 1     
44Ostřanský JosefSeverka Šumperk40.31 1943     1 
45Krumer MiroslavOstrov40.47 1949    8  
46Bogdax PavelMiedzigorze41.13 1976  21    
47Tomíšek JindřichHanácká kyselka41.16 1939     2 
48Srovnal OtakarLoko Zábřeh41.21 1942     3 
49Janů ZdeněkHoral Šumperk41.26 1957   8   
50Krňávková EvaSalón Zdena41.32 1975  1    
51Novotná IvanaBludov41.48 1985 2     
52Pur VáclavŠumperk41.53 1955   9   
53Dobeš MartinKVS Šumperk OB42.23 1976  22    
54Jirásková EvaIscarex Česká Třebová42.26 1964   1   
55Březina VladimírSeverka Šumperk43.27 1958   10   
56Hecl ZdeněkOÚ Zámeček43.43 1985 9     
57Janků PetrOU Zámeček43.47 1986 10     
58Holý JosefBrno45.36 1941     4 
59Štýbnarová RadkaŠumperk46.31 1986 3     
60Koutný VojtěchPřerov46.57 1958   11   
61Vykydal KvětoslavSokol Temenice51.52 1936     5 
62Tonová ZdeňkaSalón Zdena54.25 1958   2