Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2003
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OAKros gymnáziaNa honěnouBěh Markovicou
Běh PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAKros průmyslovky
Šumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaKaskádyHrabenovský krosHorokros


Běh salonu Zdena
28. 09. 2003, 10.00
Salon Zdena, Ruda, bývalá škola
10000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Ženčák JaroslavTJ Šumperk29.30 1961   1   
2Málek JiříSporton Team30.41 1982  1    
3Urban RostislavSKI Team Šumperk30.57 1973  2    
4Březina VojtěchSeverka Šumperk31.04 1986 1     
5Kašpar TomášSKI Klub Šumperk31.39 1973  3    
6Orava VítGymnázium Bílovec32.18 1988 2     
7Gebr MilanZábřeh32.35 1954   2   
8Brzobohatý PavelŠumperk32.48 1972  4    
9Drážný LadislavTatran Písařov33.35 1959   3   
10Frabša MichalČSFÚ33.44 1965  5    
11Srovnal OtakarLoko Zábřeh34.03 1975  6    
12Brokeš RostislavElektro-Rýznar Štíty34.05 1962   4   
13Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB34.10 1974  7    
14Genčur RomanKVS Šumperk OB34.16 1987 3     
15Hejl JanŠumperk34.24 1953    1  
16Weinlich MaxmiliánPramet Šumperk34.26 1966  8    
17Šalplachta JindřichFenix Jeseník34.28 1947    2  
18Axmann DavidSKSV34.42 1989 4     
19Hansgut RudolfOlomouc34.56 1968  9    
20Bogdax RomanMiedzigorze34.56 1979  10    
21Přívětivý MiroslavKopřivnice35.03 1953    3  
22Koštoval JiříJeseník35.07 1951    4  
23Král LiborAZ Ekotherm Šumperk35.47 1968  11    
24Kukula ZdeněkVíno Karabina35.49 1950    5  
25Pumprla RostislavSK Salith-Sumtex36.00 1985 5     
26Hejtmánek JiříVíno Karabina36.11 1969  12    
27Macháček JiříVíno Karabina36.14 1953    6  
28Pečenka LiborZHB Radegast36.24 1961   5   
29Polnár Miroslav36.50 1953    7  
30Pernica PavelPERPO Bludov37.30 1949    8  
31Herbst ManfredJesdrev37.52 1941     1 
32Komárek JaromírKVS Šumperk OB38.30 1949    9  
33Kukula MarcelVíno Karabina38.34 1973  13    
34Ostřanský JosefSeverka Šumperk38.53 1943     2 
35Srovnal OtakarLoko Zábřeh39.31 1942     3 
36Gebrová ZuzanaZábřeh39.35 1985 1     
37Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh39.57 1936     4 
38Tomíšek JindřichHanácká kyselka40.18 1939     5 
39Krumer MiroslavOstrov40.42 1949    10  
40Březina VladimírSeverka Šumperk41.37 1958   6   
41Novotná PetraBludov41.44 1986 2     
42Ženčák JakubŠumperk42.24 1988 6     
43Horvátová BlankaZábřeh42.31 1973  1    
44Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty43.16 1956   7   
45Oravová DagmarŠumperk46.39 1963   1   
46Osladil StanislavVíno Karabina47.38 1950    11  
47Matús EduardŠumperk48.32 1959   8   
48Vykydal KvětoslavSokol Temenice48.46 1936     6 
49Tonová ZdeňkaSalón Zdena51.33 1958   2   
50Strachotová EvaSeverka Šumperk53.44 1960   3   
51Svobodová TerezaFenix SKI Team Jeseník53.44 1984  2    
52Štýbnarová RadkaŠumperk53.44 1986 3     
53Ženčáková MarieŠumperk54.56 1968   4   
54Felklová JarmilaŠumperk57.05 1960   5