Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2004
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OAKros gymnáziaNa honěnouBěh Markovicou
Jarní kros PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAKros průmyslovky
Kašpicův běhŠumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaKaskádyHrabenovský kros
Horokros


Kros gymnázia
07. 04. 2004, 17.00
Gymnázium Šumperk, Šumperk, areál na Vyhlídce
6000 m, lesní dvoukolový běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Málek JiříSalón Zdena24.57 1982  1    
2Kolek PetrIscarex Česká Třebová25.22 1975  2    
3Macek JanLoko Zábřeh25.28 1980  3    
4Urban RostislavSKI Team Šumperk25.56 1973  4    
5Fišnar JiříKouty26.08 1976  5    
6Mazák LukášSokol Hrabenov26.10 1986 1     
7Andrle JosefSK DAMA Sport26.26 1986 2     
8Čmakal FrantišekBludov26.43 1977  6    
9Pumprla RostislavSK Salith-Sumtex26.46 1985  7    
10Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.26.50 1967  8    
11Srovnal OtakarLoko Zábřeh26.59 1975  9    
12Ondrášek MilanLibina26.59 1985  10    
13Chytil DavidGymnázium Šumperk27.08 1987 3     
14Knápek LubomírMoravolen Šumperk27.10 1959   1   
15Novák JanJZD Vysoký Potok27.20 1982  11    
16Podešva VladimírPOS Šumperk27.24 1954    1  
17Gebr MilanZábřeh27.26 1954    2  
18Strachota JaroslavSeverka Šumperk27.28 1956   2   
19Bartoň EduardSK Štíty27.36 1985  12    
20Jokl Tomᚊumperk27.39 1982  13    
21Šalplachta JindřichFenix Jeseník27.45 1947    3  
22Šrámek JaromírKVS Šumperk OB27.48 1958   3   
23Brokeš RostislavElektro-Rýznar Štíty27.55 1962   4   
24Valenta JiříŠumperk28.10 1986 4     
25Kechrt Tomᚊumperk28.11 1981  14    
26Zapalač MartinFénix Jeseník28.23 1986 5     
27Weinlich MaxmiliánVíno Karabina28.24 1966  15    
28Klučka ZdeněkŠumperk28.26 1976  16    
29Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB28.27 1974  17    
30Sporek MiroslavFagus28.47 1954    4  
31Dostál JiříDarek Přikryl28.49 1964   5   
32Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk28.51 1953    5  
33Praus LuděkFK Bohutín29.08 1968  18    
34Kukula ZdeněkVíno Karabina29.10 1950    6  
35Zika JosefZábřeh29.33 1971  19    
36Hejl JanŠumperk29.56 1953    7  
37Král LiborAZ Ekotherm Šumperk30.20 1968  20    
38Kukula MarcelVíno Karabina30.35 1973  21    
39Konopa JiříŠumperk30.40 1986 6     
40Macháček JiříVíno Karabina30.42 1953    8  
41Vozda JiříKVS Šumperk OB30.50 1961   6   
42Lerch VladislavŽST Olomouc31.07 1948    9  
43Jaroš PetrŠumperk31.14 1988 7     
44Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty31.16 1956   7   
45Brandejská ŠárkaTJ Šumperk31.40 1989 1     
46Brandejský TomášKVS Šumperk31.40 1991 8     
47Komárek JaromírKVS Šumperk OB31.45 1949    10  
48Bielčík JindřichLichkov31.56 1940     1 
49Pávek PetrTJ Písařov32.07 1990 9     
50Drážný LadislavTatran Písařov32.12 1959   8   
51Srovnal OtakarLoko Zábřeh32.25 1942     2 
52Filipiová EvaGymnázium Šumperk32.38 1986 2     
53Stejskal AntonínVíno Karabina32.55 1949    11  
54Dobeš MartinKVS Šumperk OB33.35 1976  22    
55Honc OndřejŠumperk33.35 1981  23    
56Herbst ManfredJesdrev33.36 1941     3 
57Mazák ZdeněkSokol Hrabenov33.45 1962   9   
58Březina ZdeněkChromeč33.50 1961   10   
59Šimek VladimírDOLS Šumperk34.00 1975  24    
60Březina DavidŠumperk34.02 1986 10     
61Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh34.04 1936     4 
62Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB34.12 1963   1   
63Křivohlávek PavelNový Malín34.32 1970  25    
64Hrubá MartinaHoral Šumperk34.45 1972  1    
65Novotná IvanaSalón Zdena35.13 1985  2    
66Fišnar JiříKouty35.33 1950    12  
67Krňávková EvaSalón Zdena36.31 1975  3    
68Koktavá PetraAlojzov36.33 1979  4    
69Ševčík PavelHoral Šumperk40.37 1963   11   
70Paloncýová MarkétaKVS Šumperk OB40.50 1987 3     
71Tonová ZdeňkaSalón Zdena41.20 1958   2   
72Ženčáková MarieSalón Zdena41.40 1968   3   
73Felklová JarmilaSalón Zdena41.50 1960   4