Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2004
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OAKros gymnáziaNa honěnouBěh Markovicou
Jarní kros PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAKros průmyslovky
Kašpicův běhŠumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaKaskádyHrabenovský kros
Horokros


Na honěnou
14. 04. 2004, 17.00
KVS Šumperk, Šumperk - chata Koliba
9000 m, lesní dvoukolový, s intervalovým startem
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Málek JiříSalón Zdena36.30 1982  1    
2Macek JanLoko Zábřeh36.35 1980  2    
3Urban RostislavSKI Team Šumperk37.14 1973  3    
4Čmakal FrantišekBludov37.21 1977  4    
5Zapalač MartinFénix Jeseník37.57 1986 1     
6Krátký FrantišekJiskra Králíky38.01 1943     1 
7Fišnar JiříKouty38.04 1976  5    
8Gebr MilanZábřeh38.58 1954    1  
9Knápek LubomírMoravolen Šumperk39.05 1959   1   
10Koštoval JiříJeseník39.19 1951    2  
11Srovnal OtakarLoko Zábřeh39.19 1975  6    
12Kechrt Tomᚊumperk39.23 1981  7    
13Šrámek JaromírKVS Šumperk OB39.24 1958   2   
14Drážný LadislavTatran Písařov39.25 1959   3   
15Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.39.34 1967  8    
16Brokeš RostislavElektro-Rýznar Štíty39.44 1962   4   
17Jokl Tomᚊumperk39.46 1982  9    
18Šalplachta JindřichFenix Jeseník39.46 1947    3  
19Ondrášek MilanLibina40.30 1985  10    
20Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB41.02 1974  11    
21Podešva VladimírPOS Šumperk41.08 1954    4  
22Dostál JiříDarek Přikryl41.18 1964   5   
23Pumprla RostislavSK Salith-Sumtex41.23 1985  12    
24Bartoň EduardSK Štíty41.51 1985  13    
25Mazák LukášSokol Hrabenov42.16 1986 2     
26Valenta JiříŠumperk42.19 1986 3     
27Kukula ZdeněkVíno Karabina42.21 1950    5  
28Konopa JiříŠumperk42.33 1986 4     
29Sporek MiroslavFagus42.38 1954    6  
30Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk43.09 1953    7  
31Macháček JiříVíno Karabina43.22 1953    8  
32Genčur RomanKVS Šumperk OB43.34 1987 5     
33Král LiborAZ Ekotherm Šumperk43.56 1968  14    
34Kukula MarcelVíno Karabina44.09 1973  15    
35Vozda JiříKVS Šumperk OB44.15 1961   6   
36Lerch VladislavŽST Olomouc44.18 1948    9  
37Hejl JanŠumperk44.23 1953    10  
38Černohousová PetraSZŽ Šumperk45.40 1977  1    
39Svoboda ZdeněkJeseník45.54 1975  16    
40Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty46.04 1956   7   
41Brandejský TomášKVS Šumperk46.30 1991 6     
42Srovnal OtakarLoko Zábřeh46.49 1942     2 
43Brandejská ŠárkaTJ Šumperk47.30 1989 1     
44Pávek PetrTJ Písařov47.30 1990 7     
45Herbst ManfredJesdrev47.58 1941     3 
46Mazák ZdeněkSokol Hrabenov48.54 1962   8   
47Tomíšek JindřichHanácká kyselka49.55 1939     4 
48Gaman JaroslavAvanti Havířov50.33 1935     5 
49Hanák PavelChromeč50.34 1984  17    
50Novotná IvanaSalón Zdena50.34 1985  2    
51Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh50.59 1936     6 
52Krňávková EvaSalón Zdena51.12 1975  3    
53Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB51.21 1963   1   
54Hrubá MartinaHoral Šumperk51.58 1972  4    
55Brandejský MilanTemenice52.26 1965  18    
56Fišnar JiříKouty53.49 1950    11  
57Navrátil LadislavŠumperk56.27 1966  19    
58Vykydal KvětoslavSokol Temenice58.48 1936     7 
59Ševčík PavelHoral Šumperk60.06 1963   9   
60Tonová ZdeňkaSalón Zdena61.28 1958   2   
61Ženčáková MarieSalón Zdena62.10 1968   3   
62Paloncýová MarkétaKVS Šumperk OB64.08 1987 2     
63Felklová JarmilaSalón Zdena64.20 1960   4