Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2004
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OAKros gymnáziaNa honěnouBěh Markovicou
Jarní kros PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAKros průmyslovky
Kašpicův běhŠumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaKaskádyHrabenovský kros
Horokros


Běh Markovicou
21. 04. 2004, 17.00
Sokol Kolšov, Kolšov, hostinec u sv. Anny
10000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Málek JiříSalón Zdena34.17 1982  1    
2Kolek PetrIscarex Česká Třebová34.31 1975  2    
3Čmakal FrantišekBludov34.38 1977  3    
4Král VáclavSeverka Šumperk34.49 1982  4    
5Urban RostislavSKI Team Šumperk35.23 1973  5    
6Zapalač MartinFénix Jeseník36.09 1986 1     
7Březina VojtěchSeverka Šumperk36.11 1986 2     
8Fišnar JiříKouty36.17 1976  6    
9Gebr MilanZábřeh36.18 1954    1  
10Andrle JosefSK DAMA Sport36.40 1986 3     
11Brokeš RostislavElektro-Rýznar Štíty36.49 1962   1   
12Šrámek JaromírKVS Šumperk OB36.55 1958   2   
13Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.36.57 1967  7    
14Knápek LubomírMoravolen Šumperk37.00 1959   3   
15Drážný LadislavTatran Písařov37.07 1959   4   
16Kechrt Tomᚊumperk37.15 1981  8    
17Šalplachta JindřichFenix Jeseník37.30 1947    2  
18Koštoval JiříJeseník37.42 1951    3  
19Weinlich MaxmiliánVíno Karabina38.19 1966  9    
20Podešva VladimírPOS Šumperk38.21 1954    4  
21Dokoupil VítězslavKAS Olomouc38.29 1952    5  
22Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk39.15 1967  10    
23Genčur RomanKVS Šumperk OB39.21 1987 4     
24Zika JosefZábřeh39.37 1971  11    
25Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk39.52 1953    6  
26Sporek MiroslavFagus39.53 1954    7  
27Dostál JiříDarek Přikryl40.30 1964   5   
28Vozda JiříKVS Šumperk OB40.52 1961   6   
29Kukula ZdeněkVíno Karabina41.07 1950    8  
30Kukula MarcelVíno Karabina41.27 1973  12    
31Král LiborAZ Ekotherm Šumperk41.52 1968  13    
32Pávek PetrTJ Písařov41.55 1990 5     
33Černohousová PetraSZŽ Šumperk43.20 1977  1    
34Kalousek TomášAZ Ekotherm Šumperk43.20 1977  14    
35Lerch VladislavŽST Olomouc43.24 1948    9  
36Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty43.39 1956   7   
37Srovnal OtakarLoko Zábřeh44.22 1942     1 
38Galuszka IvanSalon Zdena45.29 1956   8   
39Stejskal AntonínVíno Karabina45.46 1949    10  
40Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh46.15 1936     2 
41Grygarová ZdenaKolšov47.07 1976  2    
42Herbst ManfredJesdrev49.02 1941     3 
43Krňávková EvaSalón Zdena51.51 1975  3    
44Vykydal KvětoslavSokol Temenice55.24 1936     4 
45Ševčík PavelHoral Šumperk56.24 1963   9   
46Tonová ZdeňkaSalón Zdena57.27 1958   1   
47Ženčáková MarieSalón Zdena58.07 1968   2   
48Felklová JarmilaSalón Zdena61.59 1960   3