Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2004
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OAKros gymnáziaNa honěnouBěh Markovicou
Jarní kros PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAKros průmyslovky
Kašpicův běhŠumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaKaskádyHrabenovský kros
Horokros


Na Baštu
05. 05. 2004, 17.00
Horal Šumperk - Zdeněk Janů, Králec - mateřská škola
8000 m / převýšení 250 m / hromadný start, lesní běh, zpevněné cesty, zvlněný profil
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Krejčí MartinTTC Olomouc29.15 1978  1    
2Baďura JanFénix Jeseník29.16 1987 1     
3Málek JiříSalón Zdena29.39 1982  2    
4Březina VojtěchSeverka Šumperk29.59 1986 2     
5Čmakal FrantišekBludov30.23 1977  3    
6Macek JanLoko Zábřeh30.32 1980  4    
7Mikulka JosefŠumperk31.15 1949    1  
8Šrámek JaromírKVS Šumperk OB31.41 1958   1   
9Mazák LukášSokol Hrabenov31.44 1986 3     
10Knápek LubomírMoravolen Šumperk31.46 1959   2   
11Srovnal OtakarLoko Zábřeh31.52 1975  5    
12Drážný LadislavTatran Písařov31.55 1959   3   
13Kechrt Tomᚊumperk32.05 1981  6    
14Šalplachta JindřichFenix Jeseník32.17 1947    2  
15Strachota PetrSeverka Šumperk32.35 1987 4     
16Trojek KarelTristyle Šumperk32.58 1981  7    
17Weinlich MaxmiliánVíno Karabina33.00 1966  8    
18Brokeš RostislavElektro-Rýznar Štíty33.12 1962   4   
19Koštoval JiříJeseník33.13 1951    3  
20Gebr MilanZábřeh33.16 1954    4  
21Zapalač MartinFénix Jeseník33.20 1986 5     
22Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.33.27 1967  9    
23Jokl Tomᚊumperk33.35 1982  10    
24Klučka ZdeněkŠumperk33.37 1976  11    
25Dostál JiříDarek Přikryl33.47 1964   5   
26Zika JosefZábřeh34.03 1971  12    
27Dokoupil VítězslavKAS Olomouc34.31 1952    5  
28Genčur RomanKVS Šumperk OB34.34 1987 6     
29Podešva VladimírPOS Šumperk35.06 1954    6  
30Kukula ZdeněkVíno Karabina35.10 1950    7  
31Konopa JiříŠumperk35.11 1986 7     
32Kalousek TomášAZ Ekotherm Šumperk35.47 1977  13    
33Král LiborAZ Ekotherm Šumperk35.51 1968  14    
34Kukula MarcelVíno Karabina36.12 1973  15    
35Komárek JaromírKVS Šumperk OB36.20 1949    8  
36Černohousová PetraSZŽ Šumperk37.02 1977  1    
37Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty37.04 1956   6   
38Lerch VladislavŽST Olomouc37.33 1948    9  
39Svoboda ZdeněkJeseník37.42 1975  16    
40Pernica PavelPERPO Bludov37.47 1949    10  
41Švub PetrKolšov38.01 1965  17    
42Macháček JiříVíno Karabina38.05 1953    11  
43Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh38.56 1936     1 
44Srovnal OtakarLoko Zábřeh39.39 1942     2 
45Stejskal AntonínVíno Karabina39.53 1949    12  
46Galuszka IvanSalon Zdena40.13 1956   7   
47Herbst ManfredJesdrev40.15 1941     3 
48Tomíšek JindřichHanácká kyselka40.22 1939     4 
49Grygarová ZdenaKolšov40.24 1976  2    
50Mazák ZdeněkSokol Hrabenov40.27 1962   8   
51Švub MartinSpoje Zábřeh40.51 1971  18    
52Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB41.23 1963   1   
53Dolníček JakubKVS Šumperk41.33 1988 8     
54Vozda JiříKVS Šumperk OB43.44 1961   9   
55Medlíková MilenaSeverka Šumperk46.43 1958   2   
56Vykydal KvětoslavSokol Temenice47.09 1936     5 
57Hrubá MartinaHoral Šumperk48.01 1972  3    
58Ševčík PavelHoral Šumperk48.36 1963   10   
59Ženčáková MarieSalón Zdena48.56 1968   3   
60Tonová ZdeňkaSalón Zdena50.39 1958   4   
61Felklová JarmilaSalón Zdena50.49 1960   5