Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2004
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OAKros gymnáziaNa honěnouBěh Markovicou
Jarní kros PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAKros průmyslovky
Kašpicův běhŠumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaKaskádyHrabenovský kros
Horokros


Běh na Senovou
01. 09. 2004, 17.00
SKI Team Šumperk, Šumperk, Bludovská ulice
4000 m, běh do vrchu
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Blaha TomášAK Kroměříž18.07 1976  1    
2Březina VojtěchSeverka Šumperk18.54 1986 1     
3Ženčák JaroslavTJ Šumperk19.01 1961   1   
4Zapalač MartinFénix Jeseník19.12 1986 2     
5Tejchman JakubFénix Jeseník19.32 1988 3     
6Urban RostislavSKI Team Šumperk19.42 1973  2    
7Macek JanLoko Zábřeh19.48 1980  3    
8Král VáclavSeverka Šumperk19.52 1982  4    
9Vošický PavelSK DAMA sport19.53 1975  5    
10Čmakal FrantišekBludov20.04 1977  6    
11Pumprla RostislavSK Salith-Sumtex20.11 1985  7    
12Málek JiříSalón Zdena20.22 1982  8    
13Mazák LukášSokol Hrabenov20.25 1986 4     
14Kašpar TomášSKI Klub Šumperk20.27 1973  9    
15Kechrt Tomᚊumperk20.37 1981  10    
16Genčur RomanKVS Šumperk OB20.52 1987 5     
17Mikulka JosefŠumperk21.01 1949    1  
18Pospíšil FilipAtletika Šumperk21.09 1982  11    
19Gebr MilanZábřeh21.15 1954    2  
20Srovnal OtakarLoko Zábřeh21.40 1975  12    
21Šalplachta JindřichFenix Jeseník21.52 1947    3  
22Weinlich MaxmiliánVíno Karabina21.55 1966  13    
23Brokeš RostislavElektro-Rýznar Štíty21.57 1962   2   
24Schon JiříŠumperk21.59 1983  14    
25Ondrášek MilanLibina22.22 1985  15    
26Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.22.29 1967  16    
27Dostál JiříDarek Přikryl22.33 1964   3   
28Vénos KamilŠumperk22.52 1976  17    
29Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk23.01 1967  18    
30Knápek LubomírMoravolen Šumperk23.04 1959   4   
31Vozda JiříKVS Šumperk OB23.27 1961   5   
32Kukula ZdeněkVíno Karabina23.47 1950    4  
33Král LiborAZ Ekotherm Šumperk24.06 1968  19    
34Klučka ZdeněkŠumperk24.15 1976  20    
35Lacina BřetislavŠumperk24.42 1961   6   
36Přikryl ZdeněkTJ Tatran Ruda24.43 1981  21    
37Mazák JosefŠumperk24.50 1959   7   
38Černohousová PetraSZŽ Šumperk25.00 1977  1    
39Pečenka LiborZHB Radegast25.06 1961   8   
40Brandejský TomášKVS Šumperk25.17 1991 6     
41Kukula MarcelVíno Karabina25.26 1973  22    
42Vozda VojtěchKVS Šumperk OB25.37 1990 7     
43Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty25.51 1956   9   
44Březina VladimírSeverka Šumperk26.06 1958   10   
45Medlík CtiradASPV OA Šumperk26.15 1958   11   
46Svoboda ZdeněkJeseník26.16 1975  23    
47Macháček JiříVíno Karabina26.22 1953    5  
48Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh26.27 1936     1 
49Stejskal AntonínVíno Karabina26.30 1949    6  
50Jirásková EvaIscarex Česká Třebová26.34 1964   1   
51Galuszka IvanSalon Zdena26.38 1956   12   
52Krňávková EvaSalón Zdena26.43 1975  2    
53Brandejský MilanTemenice27.17 1965  24    
54Srovnal OtakarLoko Zábřeh27.58 1942     2 
55Kautz MichalGymnázium Šumperk28.07 1989 8     
56Nezhyba LuděkŠumperk28.42 1974  25    
57Baďura JanFénix Jeseník29.47 1987 9     
58Horvátová BlankaZábřeh30.09 1973  3    
59Genčur LubošŠumperk30.18 1962   13   
60Medlíková MilenaSeverka Šumperk30.38 1958   2   
61Březina ZdeněkChromeč30.54 1961   14   
62Zatloukal Tomᚊumperk31.07 1967  26    
63Macháčková AnnaKVS Šumperk31.22 1984  4    
64Felklová JarmilaSalón Zdena33.00 1960   3   
65Ženčáková MarieSalón Zdena33.21 1968   4   
66Ševčík PavelHoral Šumperk33.25 1963   15   
67Vykydal KvětoslavSokol Temenice34.06 1936     3 
68Tonová ZdeňkaSalón Zdena35.37 1958   5