Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2004
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OAKros gymnáziaNa honěnouBěh Markovicou
Jarní kros PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAKros průmyslovky
Kašpicův běhŠumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaKaskádyHrabenovský kros
Horokros


Podzimní kros obchodní akademie
08. 09. 2004, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, u IV. ZŠ v Šumperku (Temenice)
5000 m, přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Baďura JanFénix Jeseník17.41 1987 1     
2Málek JiříSalón Zdena17.54 1982  1    
3Krejčí MartinTTC Olomouc17.56 1978  2    
4Březina VojtěchSeverka Šumperk18.00 1986 2     
5Macek JanLoko Zábřeh18.16 1980  3    
6Urban RostislavSKI Team Šumperk18.24 1973  4    
7Čmakal FrantišekBludov18.47 1977  5    
8Andrle JosefSK DAMA Sport18.49 1986 3     
9Kautz MichalGymnázium Šumperk18.54 1989 4     
10Genčur RomanKVS Šumperk OB18.57 1987 5     
11Kašpar TomášSKI Klub Šumperk19.03 1973  6    
12Pumprla RostislavSK Salith-Sumtex19.15 1985  7    
13Pospíšil FilipAtletika Šumperk19.21 1982  8    
14Chytil DavidGymnázium Šumperk19.21 1987 6     
15Ondrášek MilanLibina19.22 1985  9    
16Jokl Tomᚊumperk19.40 1982  10    
17Gebr MilanZábřeh19.44 1954    1  
18Dostál JiříDarek Přikryl19.46 1964   1   
19Zika JosefZábřeh19.48 1971  11    
20Kechrt Tomᚊumperk19.49 1981  12    
21Zapalač MartinFénix Jeseník19.50 1986 7     
22Srovnal OtakarLoko Zábřeh20.03 1975  13    
23Šrámek JaromírKVS Šumperk OB20.06 1958   2   
24Šalplachta JindřichFenix Jeseník20.09 1947    2  
25Brokeš RostislavElektro-Rýznar Štíty20.11 1962   3   
26Schon JiříŠumperk20.11 1983  14    
27Drážný LadislavTatran Písařov20.16 1959   4   
28Knápek LubomírMoravolen Šumperk20.23 1959   5   
29Klimeš MichalHS Jeseníky20.28 1963   6   
30Brzobohatý PavelŠumperk20.29 1972  15    
31Černocký JanGymnázium Šumperk20.34 1987 8     
32Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.20.36 1967  16    
33Jersák Pavel20.38 1980  17    
34Dokoupil VítězslavKAS Olomouc20.39 1952    3  
35Koštoval JiříJeseník20.40 1951    4  
36Hejl JanŠumperk20.50 1953    5  
37Frýbort JiříFry-sport Team20.54 1977  18    
38Strachota JaroslavSeverka Šumperk20.56 1956   7   
39Hejtmánek JiříVíno Karabina21.12 1969  19    
40Kukula ZdeněkVíno Karabina21.17 1950    6  
41Vozda JiříKVS Šumperk OB21.30 1961   8   
42Mazák LukášSokol Hrabenov21.36 1986 9     
43Vénos KamilŠumperk21.44 1976  20    
44Kukula MarcelVíno Karabina21.58 1973  21    
45Pečenka LiborZHB Radegast22.00 1961   9   
46Brandejský TomášKVS Šumperk22.03 1991 10     
47Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk22.21 1953    7  
48Přikryl ZdeněkTJ Tatran Ruda22.31 1981  22    
49Lacina BřetislavŠumperk22.44 1961   10   
50Pernica PavelPERPO Bludov23.07 1949    8  
51Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty23.09 1956   11   
52Soural Stanislav23.14 1964   12   
53Lerch VladislavŽST Olomouc23.17 1948    9  
54Černohousová PetraSZŽ Šumperk23.26 1977  1    
55Macháček JiříVíno Karabina23.29 1953    10  
56Herbst ManfredJesdrev23.36 1941     1 
57Gebrová ZuzanaZábřeh23.57 1985  2    
58Vozda VojtěchKVS Šumperk OB23.58 1990 11     
59Březina VladimírSeverka Šumperk24.05 1958   13   
60Medlík CtiradASPV OA Šumperk24.08 1958   14   
61Jirásková EvaIscarex Česká Třebová24.15 1964   1   
62Pávek PetrTJ Písařov24.19 1990 12     
63Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh24.20 1936     2 
64Krňávková EvaSalón Zdena24.47 1975  3    
65Stejskal AntonínVíno Karabina24.56 1949    11  
66Srovnal OtakarLoko Zábřeh25.00 1942     3 
67Kroul JosefZábřeh25.01 1973  23    
68Křivohlávek PavelNový Malín26.01 1970  24    
69Genčur LubošŠumperk26.03 1962   15   
70Kašpar JiříOrrero Tři Dvory26.07 1953    12  
71Šimůnek JanIscarex Česká Třebová26.30 1982  25    
72Strachotová EvaSeverka Šumperk26.31 1960   2   
73Vozdová KláraKVS Šumperk27.28 1989 1     
74Březina ZdeněkChromeč27.42 1961   16   
75Macháčková AnnaKVS Šumperk27.47 1984  4    
76Zatloukal Tomᚊumperk28.29 1967  26    
77Ženčáková MarieSalón Zdena28.59 1968   3   
78Felklová JarmilaSalón Zdena29.08 1960   4   
79Ševčík PavelHoral Šumperk29.38 1963   17   
80Vykydal KvětoslavSokol Temenice29.49 1936     4 
81Srovnalová LibušeLoko Zábřeh34.50 1944   5