Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2004
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OAKros gymnáziaNa honěnouBěh Markovicou
Jarní kros PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAKros průmyslovky
Kašpicův běhŠumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaKaskádyHrabenovský kros
Horokros


Kros průmyslovky
15. 09. 2004, 17.00
Průmyslovka Šumperk, parkoviště u sanatorky v Šumperku
8000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Polách RostislavSK DAMA sport30.10 1975  1    
2Málek JiříSalón Zdena30.55 1982  2    
3Kautz MichalGymnázium Šumperk31.12 1989 1     
4Krejčí MartinTTC Olomouc31.24 1978  3    
5Král VáclavSeverka Šumperk31.54 1982  4    
6Březina VojtěchSeverka Šumperk32.06 1986 2     
7Urban RostislavSKI Team Šumperk32.18 1973  5    
8Kašpar TomášSKI Klub Šumperk32.29 1973  6    
9Vošický PavelSK DAMA sport32.40 1975  7    
10Genčur RomanKVS Šumperk OB33.26 1987 3     
11Gebr MilanZábřeh33.32 1954    1  
12Šrámek JaromírKVS Šumperk OB33.34 1958   1   
13Srovnal OtakarLoko Zábřeh33.35 1975  8    
14Drážný LadislavTatran Písařov33.39 1959   2   
15Čmakal FrantišekBludov33.42 1977  9    
16Pumprla RostislavSK Salith-Sumtex33.43 1985  10    
17Ondrášek MilanLibina33.56 1985  11    
18Dostál JiříDarek Přikryl34.09 1964   3   
19Šalplachta JindřichFenix Jeseník34.14 1947    2  
20Jokl Tomᚊumperk34.27 1982  12    
21Knápek LubomírMoravolen Šumperk34.40 1959   4   
22Schon JiříŠumperk34.58 1983  13    
23Axmann DavidSKSV35.09 1989 4     
24Klučka ZdeněkŠumperk35.14 1976  14    
25Strachota PetrSeverka Šumperk35.17 1987 5     
26Klimeš MichalHS Jeseníky35.22 1963   5   
27Koštoval JiříJeseník35.24 1951    3  
28Strachota JaroslavSeverka Šumperk35.28 1956   6   
29Weinlich MaxmiliánVíno Karabina35.39 1966  15    
30Zika JosefZábřeh36.09 1971  16    
31Vénos KamilŠumperk36.14 1976  17    
32Dokoupil VítězslavKAS Olomouc36.23 1952    4  
33Hejl JanŠumperk36.52 1953    5  
34Kukula ZdeněkVíno Karabina36.57 1950    6  
35Hejtmánek JiříVíno Karabina36.59 1969  18    
36Vozda JiříKVS Šumperk OB37.30 1961   7   
37Valenta JiříŠumperk37.38 1986 6     
38Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk37.52 1953    7  
39Pečenka LiborZHB Radegast38.04 1961   8   
40Král LiborAZ Ekotherm Šumperk38.05 1968  19    
41Kukula MarcelVíno Karabina38.14 1973  20    
42Mazák JosefŠumperk38.44 1959   9   
43Pernica PavelPERPO Bludov38.58 1949    8  
44Přikryl ZdeněkTJ Tatran Ruda39.12 1981  21    
45Černohousová PetraSZŽ Šumperk39.16 1977  1    
46Herbst ManfredJesdrev39.21 1941     1 
47Gebrová ZuzanaZábřeh39.40 1985  2    
48Lerch VladislavŽST Olomouc39.52 1948    9  
49Macháček JiříVíno Karabina40.03 1953    10  
50Luskač JakubŠumperk40.21 1979  22    
51Březina VladimírSeverka Šumperk40.57 1958   10   
52Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh41.34 1936     2 
53Jirásková EvaIscarex Česká Třebová41.46 1964   1   
54Krňávková EvaSalón Zdena42.09 1975  3    
55Diviš Michal42.37 1970  23    
56Srovnal OtakarLoko Zábřeh42.39 1942     3 
57Šimůnek JanIscarex Česká Třebová44.26 1949    11  
58Genčur LubošŠumperk44.56 1962   11   
59Havrda Zdeněk45.13 1964   12   
60Strachotová EvaSeverka Šumperk45.16 1960   2   
61Kašpar JiříOrrero Tři Dvory45.20 1953    12  
62Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB46.23 1963   3   
63Novotná IvanaSalón Zdena46.33 1985  4    
64Vozdová KláraKVS Šumperk46.46 1989 1     
65Zatloukal Tomᚊumperk47.21 1967  24    
66Macháčková AnnaKVS Šumperk49.29 1984  5    
67Vykydal KvětoslavSokol Temenice50.12 1936     4 
68Ženčáková MarieSalón Zdena50.42 1968   4   
69Ševčík PavelHoral Šumperk51.44 1963   13   
70Grygarová ZdenaKolšov57.59 1976  6