Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2004
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OAKros gymnáziaNa honěnouBěh Markovicou
Jarní kros PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAKros průmyslovky
Kašpicův běhŠumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaKaskádyHrabenovský kros
Horokros


Šumperská hodinovka
29. 09. 2004, 17.00
KVS Šumperk - Martin Stryk, Šumperk - Tyršův stadion
60 minut / hromadný start, hodinovka na umělé dráze
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Málek JiříSalón Zdena16370 1982  1    
2Březina VojtěchSeverka Šumperk16252 1986 1     
3Genčur RomanKVS Šumperk OB15923 1987 2     
4Drážný LadislavTatran Písařov15898 1959   1   
5Bříza VáclavSO Klášterec15854 1970  2    
6Gebr MilanZábřeh15720 1954    1  
7Hrdina VilémHO Praha15688 1956   2   
8Macek JanLoko Zábřeh15640 1980  3    
9Šrojer ZdeněkSO Klášterec15510 1980  4    
10Dostál JiříDarek Přikryl15300 1964   3   
11Knápek LubomírMoravolen Šumperk15240 1959   4   
12Koštoval JiříJeseník15186 1951    2  
13Weinlich MaxmiliánVíno Karabina15110 1966  5    
14Tarant LadislavLíšnice14978 1960   5   
15Bielčik PetrLichkov14785 1971  6    
16Chytil FrantišekKarviná14700 1948    3  
17Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.14406 1967  7    
18Hejl JanŠumperk14340 1953    4  
19Vysoudil OldřichŠumperk14280 1961   6   
20Mazák LukášSokol Hrabenov14190 1986 3     
21Frýbort JiříFry-sport Team14061 1977  8    
22Axmann DavidSKSV14035 1989 4     
23Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk14032 1953    5  
24Vozda JiříKVS Šumperk OB13914 1961   7   
25Kukula ZdeněkVíno Karabina13852 1950    6  
26Kukula MarcelVíno Karabina13728 1973  9    
27Král LiborAZ Ekotherm Šumperk13632 1968  10    
28Svoboda ZdeněkJeseník13500 1975  11    
29Mikásková MichalaKrkonoše Vrchlabí13456 1971  1    
30Herbst ManfredJesdrev13419 1941     1 
31Jirásková EvaIscarex Česká Třebová13197 1964   1   
32Macháček JiříVíno Karabina13080 1953    7  
33Tomíšek JindřichHanácká kyselka13054 1939     2 
34Březina VladimírSeverka Šumperk13048 1958   8   
35Krňávková EvaSalón Zdena12991 1975  2    
36Genčur LubošŠumperk12750 1962   9   
37Pávek PetrTJ Písařov12310 1990 5     
38Stejskal AntonínVíno Karabina11888 1949    8  
39Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB11588 1963   2   
40Březina ZdeněkChromeč11208 1961   10   
41Tonová ZdeňkaSalón Zdena10320 1958   3