Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2004
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OAKros gymnáziaNa honěnouBěh Markovicou
Jarní kros PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAKros průmyslovky
Kašpicův běhŠumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaKaskádyHrabenovský kros
Horokros


Běh salonu Zdena
03. 10. 2004, 10.00
Salon Zdena, Ruda, bývalá škola
10000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Ženčák JaroslavTJ Šumperk32.05 1961   1   
2Málek JiříSalón Zdena33.16 1982  1    
3Březina VojtěchSeverka Šumperk33.41 1986 1     
4Kašpar TomášSKI Klub Šumperk33.47 1973  2    
5Urban RostislavSKI Team Šumperk33.56 1973  3    
6Mikulka JosefŠumperk34.27 1949    1  
7Vošický PavelSK DAMA sport34.36 1975  4    
8Šrámek JaromírKVS Šumperk OB34.45 1958   2   
9Gebr MilanZábřeh35.10 1954    2  
10Brokeš RostislavElektro-Rýznar Štíty35.15 1962   3   
11Knápek LubomírMoravolen Šumperk35.32 1959   4   
12Genčur RomanKVS Šumperk OB35.43 1987 2     
13Nakládal ČestmírSG Vrbno36.02 1964   5   
14Weinlich MaxmiliánVíno Karabina36.20 1966  5    
15Dokoupil VítězslavKAS Olomouc36.40 1952    3  
16Hejl JanŠumperk36.58 1953    4  
17Dostál JiříDarek Přikryl37.12 1964   6   
18Klučka ZdeněkŠumperk37.21 1976  6    
19Komárek OndřejSKI Klub Šumperk37.40 1982  7    
20Schon JiříŠumperk37.54 1983  8    
21Zika JosefZábřeh37.58 1971  9    
22Vénos KamilŠumperk38.10 1976  10    
23Polnár Stanislav38.34 1976  11    
24Hejtmánek JiříVíno Karabina38.37 1969  12    
25Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk38.40 1953    5  
26Polnár Miroslav38.52 1953    6  
27Kulík VladislavCykloklub Morava39.22 1973  13    
28Kukula MarcelVíno Karabina39.23 1973  14    
29Galuszka OndřejŠumperk39.36 1986 3     
30Svoboda ZdeněkJeseník40.38 1975  15    
31Komárek JaromírKVS Šumperk OB40.56 1949    7  
32Souček JanSeverka Šumperk41.04 1965  16    
33Gebrová ZuzanaZábřeh41.08 1985  1    
34Medlík CtiradASPV OA Šumperk41.20 1958   7   
35Přikryl ZdeněkTJ Tatran Ruda41.24 1981  17    
36Lerch VladislavŽST Olomouc41.25 1948    8  
37Macháček JiříVíno Karabina41.38 1953    9  
38Pernica PavelPERPO Bludov41.40 1949    10  
39Ženčák JakubRapotín41.42 1988 4     
40Březina JanSeverka Šumperk41.48 1984  18    
41Hřebíčková HanaŠumperk41.53 1977  2    
42Jirásková EvaIscarex Česká Třebová42.06 1964   1   
43Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty42.15 1956   8   
44Březina VladimírSeverka Šumperk42.22 1958   9   
45Černohousová PetraSZŽ Šumperk42.51 1977  3    
46Stejskal AntonínVíno Karabina43.12 1949    11  
47Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh43.12 1936     1 
48Galuszka IvanSalon Zdena43.21 1956   10   
49Ryhanen Erkki43.54 1946    12  
50Srovnal OtakarLoko Zábřeh44.19 1942     2 
51Axmann DavidSKSV44.20 1989 5     
52Krňávková EvaSalón Zdena44.27 1975  4    
53Jirásková HanaIscarex Česká Třebová44.57 1989 1     
54Koutný VojtěchPřerov47.50 1958   11   
55Horvátová BlankaZábřeh47.51 1973  5    
56Březina ZdeněkChromeč50.16 1961   12   
57Medlíková MilenaSeverka Šumperk50.31 1958   2   
58Metelková IvanaVrbno51.32 1961   3   
59Vykydal KvětoslavSokol Temenice51.32 1936     3 
60Valentová MarkétaŠumperk52.45 1988 2     
61Kylarová LenkaŠumperk52.45 1988 3     
62Ženčáková MarieSalón Zdena53.30 1968   4   
63Felklová JarmilaSalón Zdena53.50 1960   5   
64Adamcová Zdenka55.16 1987 4     
65Tonová ZdeňkaSalón Zdena56.39 1958   6   
66Šíblová Ludmila59.38 1964   7   
67Hrubá Marcela59.38 1963   8   
68Srovnalová LibušeLoko Zábřeh60.10 1944   9   
69Ježková Eliška61.40 1961   10