Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2004
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OAKros gymnáziaNa honěnouBěh Markovicou
Jarní kros PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAKros průmyslovky
Kašpicův běhŠumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaKaskádyHrabenovský kros
Horokros


Hrabenovský kros
10. 10. 2004, 10.00
Sokol Hrabenov, Hrabenov, lyžařský areál
10000 m, přespolní, intervalový start
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Březina VojtěchSeverka Šumperk29.24 1986 1     
2Macek JanLoko Zábřeh29.40 1980  1    
3Čmakal FrantišekBludov29.55 1977  2    
4Vošický PavelSK DAMA sport29.56 1975  3    
5Málek JiříSalón Zdena30.08 1982  4    
6Urban RostislavSKI Team Šumperk30.13 1973  5    
7Mikulka JosefŠumperk30.19 1949    1  
8Kašpar TomášSKI Klub Šumperk30.21 1973  6    
9Gebr MilanZábřeh30.29 1954    2  
10Drážný LadislavTatran Písařov30.36 1959   1   
11Genčur RomanKVS Šumperk OB30.56 1987 2     
12Knápek LubomírMoravolen Šumperk31.00 1959   2   
13Šrámek JaromírKVS Šumperk OB31.02 1958   3   
14Kechrt Tomᚊumperk31.13 1981  7    
15Brokeš RostislavElektro-Rýznar Štíty31.14 1962   4   
16Klučka ZdeněkŠumperk31.36 1976  8    
17Trojek KarelTristyle Šumperk31.45 1981  9    
18Mazák LukášSokol Hrabenov31.50 1986 3     
19Weinlich MaxmiliánVíno Karabina31.55 1966  10    
20Axmann DavidSKSV32.14 1989 4     
21Zika JosefZábřeh32.31 1971  11    
22Klimeš MichalHS Jeseníky32.52 1963   5   
23Koštoval JiříJeseník32.57 1951    3  
24Srovnal OtakarLoko Zábřeh33.05 1975  12    
25Šalplachta JindřichFenix Jeseník33.24 1947    4  
26Fajta PavelCSC Šumperk33.43 1957   6   
27Kukula MarcelVíno Karabina33.50 1973  13    
28Frýbort JiříFry-sport Team33.58 1977  14    
29Kukula ZdeněkVíno Karabina34.00 1950    5  
30Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk34.04 1953    6  
31Král LiborAZ Ekotherm Šumperk34.06 1968  15    
32Hejtmánek JiříVíno Karabina34.08 1969  16    
33Valenta JiříŠumperk34.08 1986 5     
34Kulík VladislavCykloklub Morava34.16 1973  17    
35Schon JiříŠumperk34.16 1983  18    
36Souček JanSeverka Šumperk34.45 1965  19    
37Komárek JaromírKVS Šumperk OB35.35 1949    7  
38Přikryl ZdeněkTJ Tatran Ruda36.08 1981  20    
39Lacina BřetislavŠumperk36.20 1961   7   
40Gebrová ZuzanaZábřeh36.26 1985  1    
41Macháček JiříVíno Karabina36.43 1953    8  
42Březina VladimírSeverka Šumperk36.53 1958   8   
43Herbst ManfredJesdrev37.00 1941     1 
44Medlík CtiradASPV OA Šumperk37.16 1958   9   
45Lerch VladislavŽST Olomouc37.24 1948    9  
46Černohousová PetraSZŽ Šumperk37.38 1977  2    
47Hřebíčková HanaŠumperk37.39 1977  3    
48Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh37.53 1936     2 
49Srovnal OtakarLoko Zábřeh38.15 1942     3 
50Březina JanSeverka Šumperk38.22 1984  21    
51Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty38.52 1956   10   
52Krňávková EvaSalón Zdena38.58 1975  4    
53Paloncý PavelKVS Šumperk OB39.21 1963   11   
54Křivohlávek PavelNový Malín41.36 1970  22    
55Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB42.13 1963   1   
56Zatloukal Tomᚊumperk44.42 1967  23    
57Macháčková AnnaKVS Šumperk45.21 1984  5    
58Vykydal KvětoslavSokol Temenice45.35 1936     4 
59Hašek VáclavSudkov47.07 1944     5 
60Felklová JarmilaSalón Zdena47.25 1960   2   
61Tonová ZdeňkaSalón Zdena47.49 1958   3   
62Srovnalová LibušeLoko Zábřeh54.12 1944   4