Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2004
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OAKros gymnáziaNa honěnouBěh Markovicou
Jarní kros PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAKros průmyslovky
Kašpicův běhŠumperská hodinovkaBěh salonu ZdenaKaskádyHrabenovský kros
Horokros


Horokros
17. 10. 2004, 10.00
Horal Šumperk, Učňovská škola Šumperk
16000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Polách RostislavSK DAMA sport59.16 1975  1    
2Ženčák JaroslavTJ Šumperk61.42 1961   1   
3Axman KarelSki-OB Šternberk62.41 1983  2    
4Tomanek DanielSki-OB Šternberk63.08 1974  3    
5Kašpar TomášSKI Klub Šumperk64.09 1973  4    
6Král VáclavSeverka Šumperk64.16 1982  5    
7Březina VojtěchSeverka Šumperk64.18 1986 1     
8Mikulka JosefŠumperk64.23 1949    1  
9Gebr MilanZábřeh65.24 1954    2  
10Genčur RomanKVS Šumperk OB65.33 1987 2     
11Minařík MartinSkokani Olomouc66.03 1967  6    
12Vošický PavelSK DAMA sport66.16 1975  7    
13Knápek LubomírMoravolen Šumperk66.20 1959   2   
14Šrámek JaromírKVS Šumperk OB66.45 1958   3   
15Urban RostislavSKI Team Šumperk67.21 1973  8    
16Klučka ZdeněkŠumperk67.25 1976  9    
17Macek JanLoko Zábřeh67.28 1980  10    
18Koštoval JiříJeseník68.45 1951    3  
19Brokeš RostislavElektro-Rýznar Štíty68.52 1962   4   
20Kechrt Tomᚊumperk69.00 1981  11    
21Čmakal FrantišekBludov69.11 1977  12    
22Dokoupil VítězslavKAS Olomouc69.14 1952    4  
23Šalplachta JindřichFenix Jeseník69.39 1947    5  
24Weinlich MaxmiliánVíno Karabina70.42 1966  13    
25Klimeš MichalHS Jeseníky71.29 1963   5   
26Schon JiříŠumperk72.37 1983  14    
27Vénos KamilŠumperk72.49 1976  15    
28Zika JosefZábřeh72.57 1971  16    
29Jokl Tomᚊumperk73.08 1982  17    
30Fajta PavelCSC Šumperk73.28 1957   6   
31Kulík VladislavCykloklub Morava73.50 1973  18    
32Kukula MarcelVíno Karabina74.00 1973  19    
33Hejtmánek JiříVíno Karabina74.28 1969  20    
34Souček JanSeverka Šumperk74.40 1965  21    
35Galuszka OndřejŠumperk75.02 1986 3     
36Kukula ZdeněkVíno Karabina75.14 1950    6  
37Srovnal OtakarLoko Zábřeh75.36 1975  22    
38Krajča PetrHorolezci Olomouc76.02 1980  23    
39Drážný LadislavTatran Písařov77.17 1959   7   
40Axmann DavidSKSV77.20 1989 4     
41Gebrová ZuzanaZábřeh78.40 1985  1    
42Komárek OndřejSKI Klub Šumperk79.04 1982  24    
43Jašek OndřejAtletika Zábřeh79.04 1977  25    
44Březina VladimírSeverka Šumperk79.17 1958   8   
45Hřebíčková HanaŠumperk80.07 1977  2    
46Krňávková EvaSalón Zdena80.30 1975  3    
47Macháček JiříVíno Karabina80.42 1953    7  
48Černohousová PetraSZŽ Šumperk80.58 1977  4    
49Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh81.01 1936     1 
50Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty81.09 1956   9   
51Srovnal OtakarLoko Zábřeh82.23 1942     2 
52Valenta JosefSumperk83.10 1972  26    
53Herbst ManfredJesdrev84.17 1941     3 
54Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB90.30 1963   1   
55Prokop JanHoral Šumperk92.42 1975  27    
56Lípa FrantišekHoral Šumperk100.09 1949    8  
57Novotná IvanaSalón Zdena101.06 1985  5    
58Hrubá MartinaHoral Šumperk101.12 1972  6    
59Tonová ZdeňkaSalón Zdena101.40 1958   2   
60Macháčková AnnaKVS Šumperk102.48 1984  7