Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2005
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OAKros gymnáziaNa honěnouBěh Markovicou
Jarní kros PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAŠumperská hodinovka
Kašpicův běhBěh AZ EkothermuBěh salonu ZdenaKaskádyHrabenovský kros
Horokros


5 km na dráze obchodní akademie
30. 03. 2005, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, Tyršův stadion v Šumperku
5000 m, klasická 5 km na dráze
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Razým LukášIscarex Česká Třebová15.42 1979  1    
2Blaha TomášAK Kroměříž15.51 1976  2    
3Polách RostislavSK DAMA sport16.04 1975  3    
4Král VojtěchSeverka Šumperk16.13 1988 1     
5Vacek MartinIscarex Česká Třebová16.17 1969  4    
6Horáček MichalIscarex Česká Třebová16.21 1975  5    
7Král JindřichIscarex Česká Třebová17.03 1973  6    
8Stránský AlešIscarex Česká Třebová17.08 1960   1   
9Chytil DavidGymnázium Šumperk17.26 1987 2     
10Vrbecký AdamŠumperk17.27 1984  7    
11Berka MichalTTB Jeseník17.53 1973  8    
12Šrojer ZdeněkSO Klášterec17.56 1980  9    
13Genčur RomanKVS Šumperk OB17.57 1987 3     
14Kolek PetrIscarex Česká Třebová18.07 1975  10    
15Čmakal FrantišekBludov18.07 1977  11    
16Zika JosefZábřeh18.08 1971  12    
17Štěpánek ZdeněkŠumperk18.09 1985  13    
18Drážný LadislavTatran Písařov18.10 1959   2   
19Mazák LukášSokol Hrabenov18.11 1986  14    
20Kechrt Tomᚊumperk18.15 1981  15    
21Brzobohatý PavelZábřeh18.20 1972  16    
22Šrámek JaromírKVS Šumperk OB18.26 1958   3   
23Gebr MilanGebříci Zábřeh18.30 1954    1  
24Weinlich MaxmiliánVíno Karabina18.43 1966  17    
25Nétek RostislavŠumperk18.50 1985  18    
26Dostál JiříBC Morava18.50 1964   4   
27Pečenka LiborKHB Radegast19.00 1961   5   
28Křížová LucieOlympie Bruntál19.08 1987 1     
29Knápek LubomírMoravolen Šumperk19.09 1959   6   
30Strachota JaroslavSeverka Šumperk19.11 1956   7   
31Černocký JanGymnázium Šumperk19.30 1987 4     
32Schon JiříŠumperk19.30 1983  19    
33Šimůnek JanIscarex Česká Třebová19.32 1982  20    
34Tarant LadislavLíšnice19.33 1960   8   
35Konopa JiříAtletika Šumperk19.48 1986  21    
36Frýbort JiříFry-sport Team19.53 1977  22    
37Vysoudil OldřichŠumperk20.05 1961   9   
38Fikejz VladimírŽamberk20.06 1957   10   
39Šalplachta JindřichFenix Jeseník20.07 1947    2  
40Rozehnal MarekGymnázium Šumperk20.22 1986  23    
41Sporek MiroslavFagus20.23 1954    3  
42Vozda JiříKVS Šumperk OB20.25 1961   11   
43Brandejský TomášKVS Šumperk20.28 1991 5     
44Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk20.47 1953    4  
45Gebrová ZuzanaGebříci Zábřeh20.48 1985  1    
46Bendová KarolínaGymnázium Šumperk20.55 1987 2     
47Pávek PetrTJ Písařov21.07 1990 6     
48Jirásková EvaIscarex Česká Třebová21.12 1964   1   
49Macháček JiříVíno Karabina21.15 1953    5  
50Kukula MarcelVíno Karabina21.22 1973  24    
51Pospíchal JaromírSokol21.41 1959   12   
52Medlík CtiradASPV OA Šumperk21.51 1958   13   
53Mazák ZdeněkSokol Hrabenov22.02 1962   14   
54Filipiová EvaGymnázium Šumperk22.10 1986  2    
55Bielčík JindřichLichkov22.15 1940     1 
56Herbst ManfredJesdrev22.16 1941     2 
57Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty22.18 1956   15   
58Březina VladimírSeverka Šumperk22.27 1958   16   
59Brandejský MilanTemenice22.42 1965   17   
60Křivohlávek PavelNový Malín23.15 1970  25    
61Stejskal AntonínVíno Karabina23.16 1949    6  
62Krňávková EvaSalón Zdena23.25 1975  3    
63Král JosefIscarex Česká Třebová23.26 1940     3 
64Štarha VítězslavSeverka Šumperk24.17 1966  26    
65Březina ZdeněkSalix24.19 1961   18   
66Šimůnek JanIscarex Česká Třebová24.22 1949    7  
67Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB24.29 1963   2   
68Komárková EvaSKP Šumperk24.36 1958   3   
69Medlíková MilenaSeverka Šumperk24.41 1958   4   
70Vykydal KvětoslavSokol Temenice24.49 1936     4 
71Axmanová KarlaŠumperk25.12 1987 3     
72Zatloukalová PetraGymnázium Šumperk25.12 1987 4     
73Ženčáková MarieSalón Zdena25.35 1968   5   
74Paloncýová MarkétaKVS Šumperk OB27.17 1987 5