Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2005
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OAKros gymnáziaNa honěnouBěh Markovicou
Jarní kros PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAŠumperská hodinovka
Kašpicův běhBěh AZ EkothermuBěh salonu ZdenaKaskádyHrabenovský kros
Horokros


Kros gymnázia
06. 04. 2005, 17.00
Gymnázium Šumperk, Šumperk, areál na Vyhlídce
6000 m, lesní dvoukolový běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Král VojtěchSeverka Šumperk24.43 1988 1     
2Čmakal FrantišekBludov25.21 1977  1    
3Zapalač MartinX-air Ostrava25.28 1986  2    
4Chytil DavidGymnázium Šumperk25.30 1987 2     
5Urban RostislavSKI Team Šumperk25.48 1973  3    
6Březina VojtěchSeverka Šumperk26.01 1986  4    
7Krátký FrantišekJiskra Králíky26.04 1943     1 
8Strachota PetrSeverka Šumperk26.07 1987 3     
9Gebr MilanGebříci Zábřeh26.11 1954    1  
10Srovnal OtakarLoko Zábřeh26.21 1975  5    
11Kechrt Tomᚊumperk26.24 1981  6    
12Genčur RomanKVS Šumperk OB26.31 1987 4     
13Šrámek JaromírKVS Šumperk OB26.40 1958   1   
14Zika JosefZábřeh26.46 1971  7    
15Kašpar TomášSKI Klub Šumperk27.09 1973  8    
16Brzobohatý PavelZábřeh27.27 1972  9    
17Weinlich MaxmiliánVíno Karabina27.52 1966  10    
18Komárek OndřejPraha27.54 1982  11    
19Kulík VladislavCK Morava27.54 1973  12    
20Křížová LucieOlympie Bruntál28.04 1987 1     
21Knápek LubomírMoravolen Šumperk28.22 1959   2   
22Schon JiříŠumperk28.27 1983  13    
23Konopa JiříAtletika Šumperk28.33 1986  14    
24Opletal JaroslavSeverka Šumperk28.49 1990 5     
25Šalplachta JindřichFenix Jeseník28.53 1947    2  
26Dostál JiříBC Morava28.54 1964   3   
27Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.28.55 1967  15    
28Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk29.12 1967  16    
29Sporek MiroslavFagus29.25 1954    3  
30Holínek TomášSeverka Šumperk29.31 1990 6     
31Mazák LukášSokol Hrabenov29.35 1986  17    
32Král LiborAZ Ekotherm Šumperk29.40 1968  18    
33Pečenka LiborKHB Radegast29.47 1961   4   
34Brandejský TomášKVS Šumperk29.49 1991 7     
35Pávek PetrTJ Písařov29.55 1990 8     
36Marada JosefCK Morava30.18 1960   5   
37Svoboda ZdeněkJeseník30.31 1975  19    
38Kukula ZdeněkVíno Karabina30.33 1950    4  
39Vozda JiříKVS Šumperk OB30.36 1961   6   
40Vysoudil OldřichŠumperk30.36 1961   7   
41Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk30.36 1953    5  
42Ostřanský JosefSeverka Šumperk31.31 1990 9     
43Kukula MarcelVíno Karabina31.33 1973  20    
44Churavý MiroslavHoral Šumperk31.41 1959   8   
45Macháček JiříVíno Karabina31.58 1953    6  
46Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty32.37 1956   9   
47Březina VladimírSeverka Šumperk32.58 1958   10   
48Herbst ManfredJesdrev33.03 1941     2 
49Novák JosefČervená Voda33.05 1959   11   
50Srovnal OtakarLoko Zábřeh33.43 1942     3 
51Brandejská ŠárkaTJ Šumperk34.15 1989 2     
52Brandejský MilanTemenice34.19 1965   12   
53Vozda VojtěchKVS Šumperk OB34.35 1990 10     
54Křivohlávek PavelNový Malín35.06 1970  21    
55Staňková ŠtěpánkaSeverka Šumperk35.15 1989 3     
56Komárková EvaSKP Šumperk36.19 1958   1   
57Lípa FrantišekHoral Šumperk36.30 1949    7  
58Batěk MiroslavKocour z Rabštejna36.47 1954    8  
59Vozdová KláraKVS Šumperk38.33 1989 4     
60Axmanová KarlaŠumperk39.31 1987 5     
61Vykydal KvětoslavSokol Temenice40.29 1936     4 
62Ženčáková MarieSalón Zdena41.52 1968   2   
63Tonová ZdeňkaSalón Zdena42.39 1958   3   
64Felklová JarmilaSalón Zdena43.18 1960   4   
65Paloncýová MarkétaKVS Šumperk OB44.04 1987 6