Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2005
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OAKros gymnáziaNa honěnouBěh Markovicou
Jarní kros PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAŠumperská hodinovka
Kašpicův běhBěh AZ EkothermuBěh salonu ZdenaKaskádyHrabenovský kros
Horokros


Na honěnou
13. 04. 2005, 17.00
KVS Šumperk, Šumperk - chata Koliba
9000 m, lesní dvoukolový, s intervalovým startem
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Polách RostislavSK DAMA sport35.08 1975  1    
2Mazák LukášSokol Hrabenov37.49 1986  2    
3Krátký FrantišekJiskra Králíky38.08 1943     1 
4Čmakal FrantišekBludov38.16 1977  3    
5Urban RostislavSKI Team Šumperk38.18 1973  4    
6Kechrt Tomᚊumperk38.39 1981  5    
7Gebr MilanGebříci Zábřeh39.06 1954    1  
8Knápek LubomírMoravolen Šumperk39.28 1959   1   
9Šrámek JaromírKVS Šumperk OB39.28 1958   2   
10Nakládal ČestmírSG Vrbno39.32 1964   3   
11Berka MichalTTB Jeseník40.01 1973  6    
12Weinlich MaxmiliánVíno Karabina40.02 1966  7    
13Srovnal OtakarLoko Zábřeh40.08 1975  8    
14Schon JiříŠumperk40.33 1983  9    
15Vošický PavelSK DAMA sport40.37 1975  10    
16Macek JanLoko Zábřeh40.53 1980  11    
17Frýbort JiříFry-sport Team42.27 1977  12    
18Šalplachta JindřichFenix Jeseník42.27 1947    2  
19Matoušek MilanAZ Ekotherm Šumperk43.08 1967  13    
20Dostál JiříBC Morava43.11 1964   4   
21Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.43.13 1967  14    
22Hejl JanŠumperk43.21 1953    3  
23Kulík VladislavCK Morava43.22 1973  15    
24Sporek MiroslavFagus43.27 1954    4  
25Brokeš RostislavElektro-Rýznar Štíty43.43 1962   5   
26Vysoudil OldřichŠumperk43.59 1961   6   
27Vozda JiříKVS Šumperk OB44.22 1961   7   
28Valenta JiříŠumperk44.27 1986  16    
29Kukula ZdeněkVíno Karabina44.33 1950    5  
30Pečenka LiborKHB Radegast45.01 1961   8   
31Bendová KarolínaGymnázium Šumperk45.43 1987 1     
32Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty45.56 1956   9   
33Svoboda ZdeněkJeseník45.59 1975  17    
34Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk46.02 1953    6  
35Jirásková EvaIscarex Česká Třebová46.03 1964   1   
36Kukula MarcelVíno Karabina46.07 1973  18    
37Lerch VladislavČD Olomouc47.12 1948    7  
38Macháček JiříVíno Karabina48.05 1953    8  
39Březina VladimírSeverka Šumperk48.32 1958   10   
40Bielčík JindřichLichkov48.36 1940     2 
41Herbst ManfredJesdrev49.07 1941     3 
42Srovnal OtakarLoko Zábřeh49.22 1942     4 
43Mazák ZdeněkSokol Hrabenov50.43 1962   11   
44Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh51.07 1936     5 
45Batěk MiroslavKocour z Rabštejna51.43 1954    9  
46Paloncý PavelKVS Šumperk OB53.20 1963   12   
47Křivohlávek PavelNový Malín53.38 1970  19    
48Lípa FrantišekHoral Šumperk54.22 1949    10  
49Fučík ZdeněkDelta Real54.22 1956   13   
50Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB54.43 1963   2   
51Komárková EvaSKP Šumperk57.49 1958   3   
52Vykydal KvětoslavSokol Temenice59.56 1936     6