Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2005
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OAKros gymnáziaNa honěnouBěh Markovicou
Jarní kros PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAŠumperská hodinovka
Kašpicův běhBěh AZ EkothermuBěh salonu ZdenaKaskádyHrabenovský kros
Horokros


Běh na Senovou
07. 09. 2005, 17.00
SKI Team Šumperk, Šumperk, Bludovská ulice
4000 m, běh do vrchu
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Polách RostislavSK DAMA sport18.15 1975  1    
2Zapalač MartinX-air Ostrava18.52 1986  2    
3Chytil DavidGymnázium Šumperk19.13 1987 1     
4Březina VojtěchSeverka Šumperk19.24 1986  3    
5Král VáclavSeverka Šumperk19.42 1982  4    
6Vošický PavelSK DAMA sport19.46 1975  5    
7Baďura JanFénix Jeseník19.56 1987 2     
8Urban RostislavSKI Team Šumperk19.59 1973  6    
9Čmakal FrantišekBludov20.04 1977  7    
10Kechrt Tomᚊumperk20.04 1981  8    
11Kautz MichalSKI klub Šumperk20.31 1989 3     
12Kašpar TomášSKI Klub Šumperk20.32 1973  9    
13Strachota PetrSeverka Šumperk20.50 1987 4     
14Axmann DavidSKSV21.03 1989 5     
15Genčur RomanKVS Šumperk OB21.19 1987 6     
16Gebr MilanGebříci Zábřeh21.25 1954    1  
17Srovnal OtakarLoko Zábřeh21.27 1975  10    
18Drážný LadislavTatran Písařov21.34 1959   1   
19Weinlich MaxmiliánVíno Karabina21.40 1966  11    
20Brokeš RostislavElektro-Rýznar Štíty22.08 1962   2   
21Zika JosefZábřeh22.12 1971  12    
22Šalplachta JindřichFenix Jeseník22.24 1947    2  
23Schon JiříŠumperk23.09 1983  13    
24Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.23.20 1967  14    
25Kunčar JakubPSK Šumperk23.22 1975  15    
26Král LiborAZ Ekotherm Šumperk23.26 1968  16    
27Dušková LenkaIscarex Česká Třebová23.37 1980  1    
28Kukula ZdeněkVíno Karabina23.47 1950    3  
29Ondrášek MilanLibina23.54 1985  17    
30Dostál JiříBC Morava23.57 1964   3   
31Sporek MiroslavFagus23.59 1954    4  
32Ostřanský JosefSeverka Šumperk24.01 1990 7     
33Vozda VojtěchKVS Šumperk OB24.12 1990 8     
34Hejl JanŠumperk24.13 1953    5  
35Pavlas JiříSK Pašerák Písařov24.18 1982  18    
36Pečenka LiborKHB Radegast25.04 1961   4   
37Přikryl ZdeněkTJ Tatran Ruda25.23 1981  19    
38Langmann OndřejPivní peruť25.27 1973  20    
39Hejtmánek JiříVíno Karabina25.28 1969  21    
40Pernica PavelPERPO Bludov25.33 1949    6  
41Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty25.46 1956   5   
42Aleš DavidKVS Šumperk OB25.57 1975  22    
43Svoboda ZdeněkJeseník26.02 1975  23    
44Gebrová ZuzanaGebříci Zábřeh26.04 1985  2    
45Klimeš MichalHS Jeseníky26.16 1963   6   
46Procházková DanielaSK Nové Město26.23 1977  3    
47Macháček JiříVíno Karabina26.36 1953    7  
48Březina VladimírSeverka Šumperk26.52 1958   7   
49Srovnal OtakarLoko Zábřeh27.01 1942     1 
50Březina DavidŠumperk27.34 1986  24    
51Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh27.37 1936     2 
52Křivohlávek PavelNový Malín28.27 1970  25    
53Březina ZdeněkSalix29.04 1961   8   
54Komárková EvaSKP Šumperk29.41 1958   1   
55Brandejský MilanTemenice29.58 1965   9   
56Batěk MiroslavKocour z Rabštejna30.49 1954    8  
57Vozdová KláraKVS Šumperk31.19 1989 1     
58Zatloukal Tomᚊumperk32.08 1967  26    
59Doležel Zdeněk32.28 1981  27    
60Felklová JarmilaSalón Zdena33.58 1960   2   
61Tonová ZdeňkaSalón Zdena38.28 1958   3