Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2005
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OAKros gymnáziaNa honěnouBěh Markovicou
Jarní kros PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAŠumperská hodinovka
Kašpicův běhBěh AZ EkothermuBěh salonu ZdenaKaskádyHrabenovský kros
Horokros


Podzimní kros obchodní akademie
14. 09. 2005, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, u IV. ZŠ v Šumperku (Temenice)
5000 m, přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Polách RostislavSK DAMA sport16.51 1975  1    
2Březina VojtěchSeverka Šumperk17.47 1986  2    
3Chytil DavidGymnázium Šumperk17.52 1987 1     
4Axman KarelSki-OB Šternberk17.54 1983  3    
5Urban RostislavSKI Team Šumperk18.02 1973  4    
6Baďura JanFénix Jeseník18.12 1987 2     
7Král VáclavSeverka Šumperk18.18 1982  5    
8Kechrt Tomᚊumperk18.46 1981  6    
9Macek JanLoko Zábřeh19.05 1980  7    
10Genčur RomanKVS Šumperk OB19.07 1987 3     
11Axmann DavidSKSV19.25 1989 4     
12Gebr MilanGebříci Zábřeh19.33 1954    1  
13Zika JosefZábřeh19.35 1971  8    
14Weinlich MaxmiliánVíno Karabina19.37 1966  9    
15Frýbort JiříFry-sport Team19.43 1977  10    
16Seidenglanz MarekKVS Šumperk OB19.48 1974  11    
17Dostál JiříBC Morava19.50 1964   1   
18Ondrášek MilanLibina20.12 1985  12    
19Knápek LubomírMoravolen Šumperk20.15 1959   2   
20Brokeš RostislavElektro-Rýznar Štíty20.27 1962   3   
21Šalplachta JindřichFenix Jeseník20.48 1947    2  
22Mazák LukášSokol Hrabenov21.05 1986  13    
23Pavlas JiříSK Pašerák Písařov21.06 1982  14    
24Sporek MiroslavFagus21.07 1954    3  
25Hejl JanŠumperk21.16 1953    4  
26Kukula MarcelVíno Karabina21.18 1973  15    
27Kozák DanielGymnázium Šumperk21.24 1988 5     
28Minář MartinGymnázium Šumperk21.26 1988 6     
29Hejtmánek JiříVíno Karabina21.30 1969  16    
30Král LiborAZ Ekotherm Šumperk21.37 1968  17    
31Dušková LenkaIscarex Česká Třebová21.49 1980  1    
32Aleš DavidKVS Šumperk OB22.10 1975  18    
33Pečenka LiborKHB Radegast22.18 1961   4   
34Přikryl ZdeněkTJ Tatran Ruda22.21 1981  19    
35Langmann OndřejPivní peruť22.47 1973  20    
36Gebrová ZuzanaGebříci Zábřeh22.53 1985  2    
37Růžička KarelČeská Ves22.56 1956   5   
38Doležel Zdeněk23.11 1981  21    
39Procházková DanielaSK Nové Město23.15 1977  3    
40Macháček JiříVíno Karabina23.17 1953    5  
41Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty23.26 1956   6   
42Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh23.44 1936     1 
43Březina VladimírSeverka Šumperk23.58 1958   7   
44Paloncý PavelKVS Šumperk OB23.59 1963   8   
45Brandejský MilanTemenice24.17 1965   9   
46Srovnal OtakarLoko Zábřeh24.24 1942     2 
47Lerch VladislavČD Olomouc24.35 1948    6  
48Březina DavidŠumperk24.36 1986  22    
49Březina ZdeněkSalix25.05 1961   10   
50Křivohlávek PavelNový Malín25.11 1970  23    
51Batěk MiroslavKocour z Rabštejna25.20 1954    7  
52Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk25.36 1953    8  
53Fučík ZdeněkDelta Real25.49 1956   11   
54Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB26.10 1963   1   
55Vozdová KláraKVS Šumperk26.42 1989 1     
56Ženčáková MarieSalón Zdena29.08 1968   2   
57Metelková IvanaVrbno29.12 1961   3   
58Felklová JarmilaSalón Zdena29.51 1960   4   
59Vykydal KvětoslavSokol Temenice30.36 1936     3 
60Paloncýová MarkétaKVS Šumperk OB31.49 1987 2     
61Tonová ZdeňkaSalón Zdena32.25 1958   5