Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2005
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OAKros gymnáziaNa honěnouBěh Markovicou
Jarní kros PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAŠumperská hodinovka
Kašpicův běhBěh AZ EkothermuBěh salonu ZdenaKaskádyHrabenovský kros
Horokros


Kašpicův běh
27. 09. 2005, 17.00
SkiKlub Šumperk, Nad Temenicí, U křížku
8000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Březina VojtěchSeverka Šumperk30.34 1986  1    
2Chytil DavidGymnázium Šumperk30.43 1987 1     
3Baďura JanFénix Jeseník30.45 1987 2     
4Urban RostislavSKI Team Šumperk31.25 1973  2    
5Kechrt Tomᚊumperk32.15 1981  3    
6Čmakal FrantišekBludov32.47 1977  4    
7Kautz MichalSKI klub Šumperk33.05 1989 3     
8Gebr MilanGebříci Zábřeh33.16 1954    1  
9Weinlich MaxmiliánVíno Karabina33.24 1966  5    
10Axmann DavidSKSV33.35 1989 4     
11Dostál JiříBC Morava33.46 1964   1   
12Knápek LubomírMoravolen Šumperk33.50 1959   2   
13Frýbort JiříFry-sport Team34.05 1977  6    
14Šalplachta JindřichFenix Jeseník34.49 1947    2  
15Ondrášek MilanLibina34.51 1985  7    
16Kukula ZdeněkVíno Karabina35.37 1950    3  
17Pečenka LiborKHB Radegast36.04 1961   3   
18Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.36.07 1967  8    
19Hejl JanŠumperk36.43 1953    4  
20Fajta PavelCSC Šumperk36.56 1957   4   
21Sporek MiroslavFagus37.05 1954    5  
22Dušková LenkaIscarex Česká Třebová37.23 1980  1    
23Mazák LukášSokol Hrabenov37.31 1986  9    
24Březina JanSeverka Šumperk37.53 1984  10    
25Hýbl JaroslavSKSU38.59 1993 5     
26Růžička KarelČeská Ves39.26 1956   5   
27Macháček JiříVíno Karabina40.02 1953    6  
28Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty40.23 1956   6   
29Březina VladimírSeverka Šumperk40.36 1958   7   
30Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh42.09 1936     1 
31Brueckner IvanBohdíkov42.09 1949    7  
32Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk42.57 1953    8  
33Šmoldasová JitkaC.A.C. Šumperk42.58 1968   1   
34Křivohlávek PavelNový Malín43.08 1970  11    
35Paloncý PavelKVS Šumperk OB43.25 1963   8   
36Fučík ZdeněkDelta Real44.04 1956   9   
37Batěk MiroslavKocour z Rabštejna44.22 1954    9  
38Komárková EvaSKP Šumperk45.52 1958   2   
39Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB45.53 1963   3   
40Vykydal KvětoslavSokol Temenice52.07 1936     2 
41Felklová JarmilaSalón Zdena55.45 1960   4   
42Ženčáková MarieSalón Zdena55.45 1968   5