Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2005
Jarní cena Aquatollu5 km na dráze OAKros gymnáziaNa honěnouBěh Markovicou
Jarní kros PísařovaNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OAŠumperská hodinovka
Kašpicův běhBěh AZ EkothermuBěh salonu ZdenaKaskádyHrabenovský kros
Horokros


Běh salonu Zdena
09. 10. 2005, 10.00
Salon Zdena, Ruda, bývalá škola
10000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Ženčák JaroslavTJ Šumperk32.24 1961   1   
2Březina VojtěchSeverka Šumperk33.20 1986  1    
3Urban RostislavSKI Team Šumperk33.32 1973  2    
4Gebr MilanGebříci Zábřeh34.23 1954    1  
5Kechrt Tomᚊumperk34.27 1981  3    
6Nakládal ČestmírSG Vrbno34.35 1964   2   
7Weinlich MaxmiliánVíno Karabina34.45 1966  4    
8Zika JosefZábřeh35.13 1971  5    
9Genčur RomanKVS Šumperk OB35.21 1987 1     
10Šrámek JaromírKVS Šumperk OB35.28 1958   3   
11Axmann DavidSKSV35.30 1989 2     
12Dostál JiříBC Morava35.46 1964   4   
13Knápek LubomírMoravolen Šumperk36.02 1959   5   
14Drážný LadislavTatran Písařov36.22 1959   6   
15Strachota JaroslavSeverka Šumperk36.56 1956   7   
16Šalplachta JindřichFenix Jeseník36.59 1947    2  
17Srovnal OtakarLoko Zábřeh37.06 1975  6    
18Čmakal FrantišekBludov37.37 1977  7    
19Hejl JanŠumperk37.37 1953    3  
20Polnár Stanislav37.57 1976  8    
21Brokeš RostislavElektro-Rýznar Štíty37.59 1962   8   
22Sporek MiroslavFagus38.06 1954    4  
23Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.38.11 1967  9    
24Kukula ZdeněkVíno Karabina38.14 1950    5  
25Polnár Miroslav38.17 1953    6  
26Frýbort JiříFry-sport Team38.47 1977  10    
27Král LiborAZ Ekotherm Šumperk38.47 1968  11    
28Pavlas JiříSK Pašerák Písařov39.20 1982  12    
29Svoboda ZdeněkJeseník39.47 1975  13    
30Přikryl ZdeněkTJ Tatran Ruda40.45 1981  14    
31Vychodil AloisŠternberk41.13 1946    7  
32Šmoldasová JitkaC.A.C. Šumperk41.26 1968   1   
33Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty41.45 1956   9   
34Gebrová ZuzanaGebříci Zábřeh41.50 1985  1    
35Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh42.15 1936     1 
36Lerch VladislavČD Olomouc42.34 1948    8  
37Macháček JiříVíno Karabina42.37 1953    9  
38Srovnal OtakarLoko Zábřeh43.04 1942     2 
39Křivohlávek PavelNový Malín43.19 1970  15    
40Pernica PavelPERPO Bludov43.24 1949    10  
41Březina VladimírSeverka Šumperk44.01 1958   10   
42Batěk MiroslavKocour z Rabštejna44.16 1954    11  
43Březina ZdeněkSalix44.35 1961   11   
44Paloncý PavelKVS Šumperk OB44.58 1963   12   
45Novotná PetraBludov46.51 1986  2    
46Fučík ZdeněkDelta Real47.00 1956   13   
47Komárková EvaSKP Šumperk47.02 1958   2   
48Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB49.49 1963   3   
49Metelková IvanaVrbno52.16 1961   4   
50Paloncýová MarkétaKVS Šumperk OB61.20 1987 1