Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2006
Běh za břehemKros gymnáziaOkolo BótínaBěh MarkovicouBěh Zámečku
Jarní kros PísařovaNa honěnouNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OA
Běh AZ EkothermuŠumperská hodinovkaKašpicův běhBěh salonu ZdenaKaskády
Hrabenovský krosHorokros


Kros gymnázia
29. 03. 2006, 17.00
Gymnázium Šumperk, Šumperk, areál na Vyhlídce
6000 m, lesní dvoukolový běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Král VojtěchSeverka Šumperk17.47 1988 1     
2Březina VojtěchSeverka Šumperk18.28 1986  1    
3Chytil DavidGymnázium Šumperk18.37 1987  2    
4Čmakal FrantišekBludov18.41 1977  3    
5Weinlich MaxmiliánVíno Karabina18.46 1966   1   
6Dostál JiříBC Morava18.54 1964   2   
7Srovnal OtakarLoko Zábřeh19.15 1975  4    
8Brokeš RostislavSK Rampušák19.16 1962   3   
9Drážný LadislavSK Pašerák Písařov19.17 1959   4   
10Konopa JiříAtletika Šumperk19.38 1986  5    
11Opletal JaroslavSeverka Šumperk19.46 1990 2     
12Ondrášek MilanLibina19.49 1985  6    
13Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.19.55 1967  7    
14Strachota JaroslavSeverka Šumperk20.07 1956    1  
15Knápek LubomírMoravolen Šumperk20.09 1959   5   
16Ostřanský JosefSeverka Šumperk20.10 1990 3     
17Genčur RomanKVS Šumperk OB20.19 1987  8    
18Kautz MichalSKI klub Šumperk20.27 1989 4     
19Sporek MiroslavFagus20.30 1954    2  
20Fajta PavelCSC Šumperk20.36 1957   6   
21Hejl JanŠumperk20.44 1953    3  
22Jaroš PetrŠumperk20.48 1988 5     
23Pavlík RadekKVS Šumperk OB20.51 1968  9    
24Brandejský TomášAtletika Šumperk21.04 1991 6     
25Bendová KarolínaGymnázium Šumperk21.13 1987  1    
26Kukula ZdeněkVíno Karabina21.19 1950    4  
27Pečenka LiborKHB Radegast21.26 1961   7   
28Král LiborAZ Ekotherm Šumperk21.42 1968  10    
29Vozda VojtěchKVS Šumperk OB22.10 1990 7     
30Felkl LuděkSalon Zdena22.13 1960   8   
31Vysoudil OldřichŠumperk22.28 1961   9   
32Matús EduardSeverka Šumperk22.41 1989 8     
33Březina ZdeněkSalix23.02 1961   10   
34Vozda JiříKVS Šumperk OB23.06 1961   11   
35Březina VladimírSeverka Šumperk23.09 1958   12   
36Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk23.25 1953    5  
37Mátl MartinKVS Šumperk23.26 1990 9     
38Hecl MilošNový Malín23.31 1976  11    
39Fischer IvoCK Rampušák23.37 1990 10     
40Staňková ŠtěpánkaSeverka Šumperk23.43 1989 1     
41Macháček JiříVíno Karabina23.49 1953    6  
42Štarha VítězslavSeverka Šumperk23.52 1966   13   
43Srovnal OtakarLoko Zábřeh24.03 1942     1 
44Janů ZdeněkHoral Šumperk24.36 1957   14   
45Axmanová KarlaŠumperk24.47 1987  2    
46Horníčková MartinaGymnázium Šumperk24.53 1991 2     
47Janů ZdeněkKVS Šumperk OB24.58 1990 11     
48Krobotová PetraSZŠ Šumperk25.03 1988 3     
49Školut DanielRapotín25.12 1968  12    
50Strachotová EvaSeverka Šumperk25.17 1960   1   
51Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh25.35 1936     2 
52Kolínková KláraGymnázium Šumperk25.40 1990 4     
53Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB25.44 1963   2   
54Bočková PetraGymnázium Šumperk26.00 1991 5     
55Komárková EvaSKP Šumperk26.16 1958   3   
56Horvátová BlankaZábřeh26.39 1973  3    
57Vozdová KláraKVS Šumperk27.04 1989 6     
58Štarhová MarieSeverka Šumperk28.57 1991 7     
59Vykydal KvětoslavSokol Temenice29.12 1936     3 
60Tonová ZdeňkaSalón Zdena29.36 1958   4   
61Felklová JarmilaSalón Zdena29.43 1960   5   
62Paloncýová MarkétaKVS Šumperk OB29.54 1987  4