Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2006
Běh za břehemKros gymnáziaOkolo BótínaBěh MarkovicouBěh Zámečku
Jarní kros PísařovaNa honěnouNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OA
Běh AZ EkothermuŠumperská hodinovkaKašpicův běhBěh salonu ZdenaKaskády
Hrabenovský krosHorokros


Okolo Bótína
05. 04. 2006, 17.00
Obec Bohutín, Bohutín, hřiště
5000 m, přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Král VojtěchSeverka Šumperk31.28 1988 1     
2Král VáclavSeverka Šumperk32.14 1982  1    
3Čmakal FrantišekBludov33.10 1977  2    
4Macek JanLoko Zábřeh33.14 1980  3    
5Dostál JiříBC Morava33.24 1964   1   
6Krátký FrantišekJiskra Králíky33.31 1943     1 
7Srovnal OtakarLoko Zábřeh33.39 1975  4    
8Nakládal ČestmírSG Vrbno33.49 1964   2   
9Weinlich MaxmiliánVíno Karabina34.14 1966   3   
10Šrámek JaromírKVS Šumperk OB34.41 1958   4   
11Brokeš RostislavSK Rampušák34.44 1962   5   
12Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.35.41 1967  5    
13Mazák LukášSokol Hrabenov36.08 1986  6    
14Hnilica PřemekKVS Šumperk OB36.09 1991 2     
15Kechrt TomášFry Sport Team36.28 1981  7    
16Sporek MiroslavFagus36.30 1954    1  
17Vozda VojtěchKVS Šumperk OB36.33 1990 3     
18Strachota JaroslavSeverka Šumperk36.42 1956    2  
19Holub JaroslavLiga 100 Praha37.03 1962   6   
20Pavlík RadekKVS Šumperk OB37.40 1968  8    
21Hejl JanŠumperk37.57 1953    3  
22Kukula ZdeněkVíno Karabina38.01 1950    4  
23Brandejský TomášAtletika Šumperk38.08 1991 4     
24Bendová KarolínaGymnázium Šumperk39.00 1987  1    
25Vozda JiříKVS Šumperk OB40.14 1961   7   
26Felkl LuděkSalon Zdena40.16 1960   8   
27Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty40.58 1956    5  
28Hlásný JiříSport Trefa Šumperk40.59 1958   9   
29Hecl MilošNový Malín41.16 1976  9    
30Kozlanský RomanZábřeh41.20 1962   10   
31Bielčík JindřichLichkov41.42 1940     2 
32Čožík PetrBohutín42.16 1973  10    
33Novák JosefČervená Voda42.20 1959   11   
34Paloncý PavelKVS Šumperk OB42.23 1963   12   
35Macháček JiříVíno Karabina42.25 1953    6  
36Staňková ŠtěpánkaSeverka Šumperk42.26 1989 1     
37Mátl MartinKVS Šumperk42.28 1990 5     
38Srovnal OtakarLoko Zábřeh44.01 1942     3 
39Březina ZdeněkSalix44.33 1961   13   
40Vaněk PetrBohutín45.29 1970  11    
41Fischer IvoCK Rampušák46.27 1990 6     
42Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh46.52 1936     4 
43Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB47.13 1963   1   
44Horvátová BlankaZábřeh47.14 1973  2    
45Kašpar JiříOrrero Tři Dvory47.35 1953    7  
46Vozdová KláraKVS Šumperk47.47 1989 2     
47Metelková IvanaVrbno49.50 1961   2   
48Vykydal KvětoslavSokol Temenice53.18 1936     5 
49Tonová ZdeňkaSalón Zdena53.25 1958   3   
50Felklová JarmilaSalón Zdena53.26 1960   4   
51Paloncýová MarkétaKVS Šumperk OB55.54 1987  3