Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2006
Běh za břehemKros gymnáziaOkolo BótínaBěh MarkovicouBěh Zámečku
Jarní kros PísařovaNa honěnouNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OA
Běh AZ EkothermuŠumperská hodinovkaKašpicův běhBěh salonu ZdenaKaskády
Hrabenovský krosHorokros


Běh AZ Ekothermu
20. 09. 2006, 17.00
AZ Ekotherm, Šumperk, u sanatorky
8000 m, lesní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Březina VojtěchSeverka Šumperk31.46 1986  1    
2Čmakal FrantišekBludov32.06 1977  2    
3Vošický PavelSK DAMA sport32.09 1975  3    
4Urban RostislavSKI Team Šumperk32.16 1973  4    
5Axmann DavidSKSV32.52 1989 1     
6Weinlich MaxmiliánVíno Karabina32.55 1966   1   
7Dostál JiříBC Morava33.04 1964   2   
8Kašpar TomášSKI Klub Šumperk33.14 1973  5    
9Kechrt TomášFry Sport Team33.35 1981  6    
10Srovnal OtakarLoko Zábřeh33.53 1975  7    
11Doležal MilanHoral Šumperk34.07 1972  8    
12Fišnar JiříKouty34.18 1976  9    
13Pavlík RadekKVS Šumperk OB34.28 1968  10    
14Brokeš RostislavSK Rampušák34.54 1962   3   
15Macek JanLoko Zábřeh35.08 1980  11    
16Bajnok VítSDH Bratrušov35.15 1986  12    
17Dostál LadislavMoravská Třebová35.20 1956    1  
18Vozda VojtěchKVS Šumperk OB35.41 1990 2     
19Kopa MichalSK Piranha bike Šumperk35.42 1975  13    
20Sporek MiroslavFagus36.16 1954    2  
21Hejl JanŠumperk36.42 1953    3  
22Mazák LukášSokol Hrabenov36.57 1986  14    
23Langmann OndřejPivní peruť36.59 1973  15    
24Hýbl JaroslavSKSU37.04 1993 3     
25Kukula ZdeněkVíno Karabina37.12 1950    4  
26Vénos KamilŠumperk37.33 1976  16    
27Hejtmánek JiříVíno Karabina37.42 1969  17    
28Tříska OndřejLoučná37.51 1986  18    
29Felkl LuděkSalon Zdena38.03 1960   4   
30Kukula MarcelVíno Karabina38.56 1973  19    
31Nesporý JanZábřeh39.01 1970  20    
32Paloncý PavelKVS Šumperk OB39.04 1963   5   
33Vozda JiříKVS Šumperk OB39.09 1961   6   
34Svoboda ZdeněkJeseník39.34 1975  21    
35Přikryl ZdeněkTJ Tatran Ruda39.43 1981  22    
36Kostecký JanŠumperk40.12 1991 4     
37Kozlanský RomanZábřeh40.43 1962   7   
38Hnilica PřemekKVS Šumperk OB40.55 1991 5     
39Bielčík JindřichLichkov40.58 1940     1 
40Březina VladimírSeverka Šumperk41.05 1958   8   
41Hecl MilošNový Malín41.10 1976  23    
42Miča PetrSDH Bratrušov41.12 1979  24    
43Macháček JiříVíno Karabina41.33 1953    5  
44Křivohlávek PavelNový Malín41.59 1970  25    
45Mátl MartinKVS Šumperk42.02 1990 6     
46Stejskal AntonínVíno Karabina42.58 1949    6  
47Březina ZdeněkSalix43.16 1961   9   
48Srovnal OtakarLoko Zábřeh43.18 1942     2 
49Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB43.30 1963   1   
50Fučík ZdeněkDelta Real Šumperk43.57 1956    7  
51Pernica PavelPERPO Bludov43.57 1949    8  
52Batěk MiroslavKocour z Rabštejna44.17 1954    9  
53Dušková LenkaIscarex Česká Třebová45.22 1980  1    
54Krobotová PetraSZŠ Šumperk46.02 1988 1     
55Vozdová KláraKVS Šumperk46.35 1989 2     
56Komárková EvaSKP Šumperk50.24 1958   2   
57Vykydal KvětoslavSokol Temenice55.26 1936     3