Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2006
Běh za břehemKros gymnáziaOkolo BótínaBěh MarkovicouBěh Zámečku
Jarní kros PísařovaNa honěnouNa BaštuBěh na SenovouPodzimní kros OA
Běh AZ EkothermuŠumperská hodinovkaKašpicův běhBěh salonu ZdenaKaskády
Hrabenovský krosHorokros


Šumperská hodinovka
27. 09. 2006, 17.00
KVS Šumperk - Martin Stryk, Šumperk - Tyršův stadion
60 minut / hromadný start, hodinovka na umělé dráze
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Halama JakubKVS Šumperk OB17019 1979  1    
2Březina VojtěchSeverka Šumperk16720 1986  2    
3Špacír LadislavLokomotiva Břeclav16497 1955    1  
4Weinlich MaxmiliánVíno Karabina15760 1966   1   
5Dostál JiříBC Morava15485 1964   2   
6Bubeníček JiříSKI Skuhrov15330 1951    2  
7Fišnar JiříKouty15250 1976  3    
8Srovnal OtakarLoko Zábřeh15155 1975  4    
9Knápek LubomírMoravolen Šumperk14800 1959   3   
10Brokeš RostislavSK Rampušák14525 1962   4   
11Pavlík RadekKVS Šumperk OB14500 1968  5    
12Vysoudil OldřichŠumperk14275 1961   5   
13Hejl JanŠumperk14250 1953    3  
14Klimeš MichalHS Jeseníky14245 1963   6   
15Hejtmánek JiříVíno Karabina14230 1969  6    
16Pečenka LiborKHB Radegast14150 1961   7   
17Dorušek PavelKlenoty Slavičín14140 1954    4  
18Bajnok VítSDH Bratrušov14000 1986  7    
19Knápek JaroslavProxima Team13703 1974  8    
20Sporek MiroslavFagus13645 1954    5  
21Kukula MarcelVíno Karabina13440 1973  9    
22Nesporý JanZábřeh13350 1970  10    
23Král LiborAZ Ekotherm Šumperk13242 1968  11    
24Konopa JiříAtletika Šumperk13220 1986  12    
25Langmann OndřejPivní peruť13140 1973  13    
26Vozda JiříKVS Šumperk OB12930 1961   8   
27Hecl MilošNový Malín12900 1976  14    
28Kukula ZdeněkVíno Karabina12740 1950    6  
29Březina VladimírSeverka Šumperk12730 1958   9   
30Miča PetrSDH Bratrušov12540 1979  15    
31Mátl MartinKVS Šumperk12503 1990 1     
32Tomíšek JindřichHanácká kyselka12420 1939     1 
33Březina ZdeněkSalix12390 1961   10   
34Plhal PetrŠumperk12215 1974  16    
35Krňávková EvaTrisk Olomouc12200 1975  1    
36Křivohlávek PavelNový Malín12170 1970  17    
37Kozlanský RomanZábřeh12160 1962   11   
38Batěk MiroslavKocour z Rabštejna11680 1954    7  
39Stejskal AntonínVíno Karabina11600 1949    8  
40Kašpar JiříOrrero Tři Dvory11350 1953    9  
41Vykydal KvětoslavSokol Temenice10018 1936     2