Chlapácký běh
2021|2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012
2011|2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002
2001|2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992
1991

Závody ročníku 2007
Běh za břehemOkolo BótínaKros gymnáziaBěh ACNa honěnou
Běh MarkovicouJarní kros PísařovaBěh ZámečkuNa BaštuBěh na Senovou
Podzimní kros OABěh AZ EkothermuKašpicův běhŠumperská hodinovkaBěh salonu Zdena
KaskádyHrabenovský krosHorokros


Kros gymnázia
04. 04. 2007, 17.00
Gymnázium Šumperk, Šumperk, areál na Vyhlídce
6000 m, lesní dvoukolový běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Halama JakubKVS Šumperk OB25.33 1979  1    
2Hnilica PřemekKVS Šumperk OB26.16 1991 1     
3Kechrt TomášPolách & syn Šumperk26.25 1981  2    
4Weinlich MaxmiliánVíno Karabina26.42 1966   1   
5Procházka MarekŠumperk26.50 1974  3    
6Čmakal FrantišekBludov27.11 1977  4    
7Krátký FrantišekJiskra Králíky27.18 1943     1 
8Pavlík RadekKVS Šumperk OB27.29 1968  5    
9Dostál JiříBC Morava27.42 1964   2   
10Vošický PavelSK DAMA sport27.45 1975  6    
11Šrámek JaromírKVS Šumperk OB27.59 1958   3   
12Nemička PavelVlkoš28.10 1963   4   
13Ostřanský JosefSeverka Šumperk28.14 1990 2     
14Srovnal OtakarLoko Zábřeh28.26 1975  7    
15Knápek LubomírMoravolen Šumperk28.48 1959   5   
16Brokeš RostislavSK Rampušák28.56 1962   6   
17Hořava DavidGymnázium Šumperk29.10 1991 3     
18Nakládal ČestmírSG Vrbno29.11 1964   7   
19Opletal JaroslavSeverka Šumperk29.16 1990 4     
20Strečko MarekKVS Šumperk29.31 1991 5     
21Sporek MiroslavFagus29.32 1954    1  
22Mátl MartinKVS Šumperk29.33 1990 6     
23Strachota JaroslavSeverka Šumperk29.52 1956    2  
24Vozda VojtěchKVS Šumperk OB30.08 1990 7     
25Hejl JanŠumperk30.08 1953    3  
26Havlas PetrŠumperk30.13 1980  8    
27Drážný LadislavSK Pašerák Písařov30.24 1959   8   
28Kukula MarcelVíno Karabina30.30 1973  9    
29Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.30.33 1967   9   
30Král LiborAZ Ekotherm Šumperk30.54 1968  10    
31Kukula ZdeněkVíno Karabina30.58 1950    4  
32Kostecký JanŠumperk31.13 1991 8     
33Plhal DavidŠPVS Šumperk31.20 1975  11    
34Pečenka LiborKHB Radegast32.01 1961   10   
35Felkl LuděkSalon Zdena32.09 1960   11   
36Hamala MiloslavLibina32.37 1965   12   
37Mazák LukášSokol Hrabenov32.44 1986  12    
38Vozda JiříKVS Šumperk OB33.03 1961   13   
39Ondra TomášNový malín33.07 1976  13    
40Hloušková MarcelaSalón Zdena33.07 1974  1    
41Miča PetrSDH Bratrušov33.24 1979  14    
42Hecl MilošNový Malín33.28 1976  15    
43Macháček JiříVíno Karabina33.29 1953    5  
44Kozlanský RomanZábřeh34.04 1962   14   
45Krňávková EvaTrisk Olomouc34.22 1975  2    
46Hroch StanislavZábřeh34.22 1956    6  
47Březina ZdeněkSalix35.05 1961   15   
48Horníčková MartinaAtletika Šumperk35.07 1991 1     
49Stejskal AntonínVíno Karabina35.19 1949    7  
50Batěk MiroslavKocour z Rabštejna35.22 1954    8  
51Březina VladimírSeverka Šumperk35.28 1958   16   
52Vozdová KláraKVS Šumperk35.37 1989 2     
53Křivák PetrUničov35.41 1966   17   
54Březinová MarieSeverka Šumperk35.45 1991 3     
55Brandejská MonikaAtletika Šumperk36.43 1991 4     
56Brandejský MilanTJ Šumperk36.43 1965   18   
57Krobotová PetraSlezská univerzita Šumperk36.46 1988  3    
58Rešová KateřinaAtletika Šumperk37.03 1990 5     
59Paloncý PavelKVS Šumperk OB37.04 1963   19   
60Srovnal OtakarLoko Zábřeh37.26 1942     2 
61Janů ZdeněkKVS Šumperk OB37.46 1957    9  
62Dobeš MartinKVS Šumperk OB38.25 1976  16    
63Truksová JanaAtletika Šumperk38.27 1992 6     
64Paloncýová MáriaKVS Šumperk OB38.56 1963   1   
65Janů HanaKVS Šumperk OB40.47 1993 7     
66Mátlová PavlínaKVS Šumperk OB40.48 1993 8     
67Hrtáňová JanaKVS Šumperk43.07 1991 9     
68Metelková IvanaVrbno43.28 1961   2   
69Paloncýová MarkétaKVS Šumperk OB44.03 1987  4    
70Felklová JarmilaSalón Zdena44.39 1960   3   
71Tonová ZdeňkaSalón Zdena45.19 1958   4