Chlapácký běh
Úvod Aktuální závodyVýsledkyStatistikaŽebříčky Archiv výsledků PravidlaDiskuzeKontakt
2020|2019|2018|2017|2016|2015|2014|2013|2012|2011
2010|2009|2008|2007|2006|2005|2004|2003|2002|2001
2000|1999|1998|1997|1996|1995|1994|1993|1992|1991

Závody ročníku 2007
Běh za břehemOkolo BótínaKros gymnáziaBěh ACNa honěnou
Běh MarkovicouJarní kros PísařovaBěh ZámečkuNa BaštuBěh na Senovou
Podzimní kros OABěh AZ EkothermuKašpicův běhŠumperská hodinovkaBěh salonu Zdena
KaskádyHrabenovský krosHorokros


Podzimní kros obchodní akademie
12. 09. 2007, 17.00
Obchodní akademie v Šumperku, u IV. ZŠ v Šumperku (Temenice)
5000 m, přespolní běh
      

#ZávodníkSportovní klubČasRočníkJABCDE
1Polách RostislavSK DAMA sport17.37 1975  1    
2Halama JakubKVS Šumperk OB18.03 1979  2    
3Axmann DavidSKSV18.25 1989 1     
4Chytil DavidGymnázium Šumperk18.30 1987  3    
5Sedláček VáclavSKI Klub Šumperk18.44 1986  4    
6Hnilica PřemekKVS Šumperk OB18.50 1991 2     
7Kautz MichalSKI klub Šumperk18.52 1989 3     
8Procházka MarekŠumperk18.55 1974  5    
9Urban RostislavSKI Team Šumperk18.58 1973  6    
10Sedláček ŠtěpánRýmařov19.18 1983  7    
11Březina VojtěchSeverka Šumperk19.21 1986  8    
12Kechrt TomášPolách & syn Šumperk19.25 1981  9    
13Čmakal FrantišekBludov19.37 1977  10    
14Weinlich MaxmiliánVíno Karabina19.50 1966   1   
15Srovnal OtakarLoko Zábřeh20.08 1975  11    
16Zika JosefZábřeh20.09 1971  12    
17Hýbl JaroslavSKSU20.10 1993 4     
18Kašpar TomášSKI Klub Šumperk20.28 1973  13    
19Knápek LubomírMoravolen Šumperk20.35 1959   2   
20Berka JiříŠumperk20.37 1981  14    
21Vozda VojtěchKVS Šumperk OB20.53 1990 5     
22Fišnar JiříKouty21.00 1976  15    
23Kostecký JanŠumperk21.01 1991 6     
24Kubíček MiroslavAtletika Šumperk21.11 1990 7     
25Sporek MiroslavFagus21.21 1954    1  
26Fleischman JanSbor apošt. církve Záb.21.35 1967   3   
27Hejtmánek JiříHS Jeseníky21.40 1969  16    
28Strečko MarekKVS Šumperk21.41 1991 8     
29Strachota JaroslavSeverka Šumperk21.58 1956    2  
30Nemička PavelVlkoš22.05 1963   4   
31Havlas PetrŠumperk22.11 1980  17    
32Drážný LadislavSK Pašerák Písařov22.15 1959   5   
33Ondra TomášNový malín22.23 1976  18    
34Nesporý JanZábřeh22.24 1970  19    
35Kukula MarcelVíno Karabina22.33 1973  20    
36Přikryl ZdeněkTJ Tatran Ruda22.42 1981  21    
37Hubáček PavelSporton Šumpek22.49 1976  22    
38Vykydal TomášAtletika Šumperk23.02 1981  23    
39Vozda JiříKVS Šumperk OB23.08 1961   6   
40Pečenka LiborKHB Radegast23.39 1961   7   
41Hecl MilošNový Malín23.42 1976  24    
42Macháček JiříVíno Karabina23.59 1953    3  
43Filipiová EvaGymnázium Šumperk24.25 1986  1    
44Březina ZdeněkSalix24.36 1961   8   
45Stejskal AntonínVíno Karabina24.42 1949    4  
46Klučka ZdeněkŠumperk24.44 1976  25    
47Březina VladimírSeverka Šumperk24.53 1958   9   
48Bielčík JindřichLichkov25.15 1940     1 
49Batěk MiroslavKocour z Rabštejna25.25 1954    5  
50Seitler MilanKVS Šumperk26.07 1991 9     
51Tovaryšová HanaSK Přerov26.16 1961   1   
52Smolík VáclavMeteor Střední Skalice26.19 1951    6  
53Křivohlávek PavelNový Malín26.36 1970  26    
54Paloncý PavelKVS Šumperk OB26.42 1963   10   
55Rešová KateřinaAtletika Šumperk26.44 1990 1     
56Smolicha JosefNový Malín26.46 1956    7  
57Tomíšek JindřichHanácká kyselka26.50 1939     2 
58Krobotová PetraSlezská univerzita Šumperk26.58 1988  2    
59Fučík ZdeněkDelta Real Šumperk27.12 1956    8  
60Brandejská ŠárkaTJ Šumperk27.44 1989 2     
61Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh27.45 1936     3 
62Vepřek RadomírAZ Ekotherm Šumperk27.50 1953    9  
63Svobodová TerezaBohutín27.58 1984  3    
64Hlásný FrantišekŠumperk28.24 1968  27    
65Hrtáňová JanaKVS Šumperk30.02 1991 3     
66Janů HanaKVS Šumperk OB31.03 1993 4     
67Hnilicová ŠárkaKVS Šumperk31.03 1994 6     
68Mátlová PavlínaKVS Šumperk OB31.03 1993 5     
69Ženčáková MarieSalón Zdena31.17 1968   2   
70Tonová ZdeňkaSalón Zdena32.04 1958   3   
71Felklová JarmilaSalón Zdena32.30 1960   4   
72Reichlová JiřinaKVS Šumperk35.41 1974  4    
73Alešová BohumilaKVS Šumperk39.06 1976  5